Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: aLFA 156

  1. #11
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł156jtd
    jak najwiecej hamuj biegami a zobaczysz róznice w spalaniu, silnik wtedy nie spala wogole paliwa w przeciwienstwie do benzyniaków.
    Z tego co mi wiadomo to Benzyniaki przy chamowaniu też nic nie biorą, chyba że czegoś nie wiem?????

  2. #12
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to Benzyniaki przy chamowaniu też nic nie biorą, chyba że czegoś nie wiem?????
    No moze nie do końca z tym zupelnym brakiem poboru paliwa czy to w dieslach czy benzynach, ale faktem jest że podczas takiego hamowania spalanie jest znikome ponieważ praca silnika jest wtedy niejako "wymuszana" przez dany bieg więc nie musi pobierać dodatkowego paliwa aby nie zgasnąć tak jak ma to miejsce podczas pracy na biegu jałowym. :wink:

  3. #13
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    mam Alfe Romeo 156 rok 98 silnik 2,4 jtd..już pół roku.....i....jestem w Niej zakochany!
    Nic zlego jak dotąd nie moge o mej wybrance powiedziec..zbluznił bym!
    a samochodów miałem wiele....Alfa is the best!....polecam!

  4. #14
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie

    bylem sceptycznie nastawiony do alfa dopoki nie wsiadlem do 2,4 jtd znajomego w nastepnym tygodniu sam taka sama kupilem zrobilem juz nia 25 tys i jedyna rzecza jaka dolozylem to nowe tarcze i klocki do przodu gjak kupisz zadbana to nie bedziesz chcial z niej wysiadac

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory