Witam,

jutro podpisuje umowę i kupuję swoją pierwszą AR a będzie to 156 2.0 JTS po lifcie z 2003r. Byłem z nią dzisiaj na stacji po wcześniejszych oględzinach i muszę przyznać, że udało mi się bo sztuka jest bardzo zadbana zarówno w środku jak i pod kątem mechanicznym. Będzie jednak kilka rzeczy do roboty i tu moje pytania do bardziej obeznanych Na pewno do wymiany będzie rura dolotu bo już trochę przechodzona. Myślałem żeby wsadzić cały dolot z nierdzewki i tu właśnie czy ktoś robił? Czy warto? Jeśli tak to gdzie itp. Poprzedni właściciel lał olej 5W50 i to nawet ostatnio był zmieniany. Kontynuować ten zwyczaj czy zalać polecanym 10W60? Reflektory są ok (oryginalne) jednak zamglone już za bardzo jak dla mnie. Oddać do regeneracji(jeśli tak to gdzie?) czy zrobić tak jak czytałem gdzieś na forum mix z oryginalnych i chińczyków? Może głupie pytanie, ale czy są jakieś ważne informacje odnośnie prowadzenia JTS'a? Czytałem, że np TS nie lubi niskich obrotów, ale o JTS za dużo nie znalazłem. Autkiem będę jeździł raczej zróżnicowanie bo i po mieście i trochę na trasie ale i będzie "dawanie w rurę" Jeszcze do wymiany będzie emblemat z przodu, ale to już dam rade sam Chyba to tyle na tą chwile, ale pewnie jeszcze nie jedna rzecz wyjdzie w praniu

Z góry dzięki i Pozdrawiam