Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: ciągle zapowietrzające sie sprzęło alfa 156 1.8 2000r

  1. #21
    Użytkownik Embrion Avatar rafalski_24
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 km 2000r
    Postów
    13

    Domyślnie

    Ok dzieki jak bd mial chwile to kupie i wymienie bo pracuje od 7-18 i zobacze moze wkoncu bd ok

  2. #22
    Użytkownik Embrion Avatar rafalski_24
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 km 2000r
    Postów
    13

    Domyślnie

    wymieniłem oringi były 2 i problem dalej ten sam cieknie płyn na odpowietrzniku wysprzeglika a jak zatkam ten odpowietrznik to wycieka przy wejsciu tego przewodu tak jak by ta metalowa koncówka byla za mala i wchodzi i wychodzi luzno z wysprzeglika a w starym przewodzie musiałem sie troche wysilic zeby wyciągnąć przewód z tego wysprzęglika i podkreslam wysprzeglik jest nowy

  3. #23
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Czy to nie jest tak ze zawleczka na wysprzęgliku ma kilka pozycji ? I w jednej z nich płyn ma prawo lecieć przez odpowietrznik ? Zobacz , może po prostu trzeba przesunąć tę zawleczkę w odpowiednie położenie ...
    -------
    Autosklep24 zaprasza na zakupy. Dla Forum rabat 10% na hasło "alfaholicy".

    W przypadku nagłej potrzeby rozmowy ze sprzedawcą
    proszę dzwonić 792 465-368


    <a href=http://autosklep24.pl target=_blank rel=nofollow>http://autosklep24.pl</a>

  4. #24
    Użytkownik Embrion Avatar rafalski_24
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 km 2000r
    Postów
    13

    Domyślnie

    Ma ale zeby lecial plyn to musi byc wyciagnieta prawie wiekszosc zawleczki wtedy przewod sie wyciaga troche do odpowietrzania ale jak jest wcisnieta do konca i przewod tez to nie ma prawa sie lac nie wiem wymienie jeszcze na moja stara koncowke i zobacze

  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ConSpir
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    była Alfa Romeo 156 1,8 TS; jest BMW e32 735iL
    Postów
    352

    Domyślnie

    hej podłączam sie do tematu. mam ten sam problem, walcze z tym już 4 lata, wiec chyba trzeba sie przyzwyczaić i nauczyć jeździć bez sprzegła heh. po zakupie mojej alfy 156 1,8 '98 sprzeglo wpadalo mi przy bardziej sportowej jeździe, potem zaczelo wpadać częściej wiec kupiłem cały komplet, wymieniłem i ... przez jakiś czas było ok. po jakimś czasie znowu wpadł (po 2 dniach wrociło). i tak co jakiś czas.dodam tylko ze przez caly czas awari nie ubywało plynu ze zbiornika. aż do niedawna gdzie wogóle wpadl i już klapa. zaglądam pod maske i kolejna awaria. teraz sie okazalo ze w zbiorniku nie ma płynu a przy wysprzegniku pęknął wąż elastyczny. kupiłem nowy, wymieniłem, odpowietrzyłem i wszystko ok... przez 2 dni :/ zapowietrzył się. no wiec odpowietrzyłem jeszcze raz. no i pedał zrobił sie "fajny" o ile można to tak nazwać. poprostu zaczelo to chodzić tak jak powinno. no ale do dziś, kiedy pedał znowu wpadł w podłoge, nie ma wycieku (wszystko suche, a w zbiorniku płymu max. no i sie zastanawiam co dalej? bo coraz bardziej skłaniam sie do pozbycia tego "auta". nie mam już siły walczyć tyle czasu z jedną usterką :/
    ------> AR 156 1,8 TS 144 KM 98' <------ klik


  6. #26
    Użytkownik Embrion Avatar rafalski_24
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 km 2000r
    Postów
    13

    Domyślnie

    wymienienilem na stara koncówke i kumpel dopasował mi oringi juz nie cieknie i sprzęgło chodzi pojechałęm sprawdzic i sprzęgło jest tylko przy agresywnej jezdzie tak jak by dalej uciekało nie całkiem i pedal nire wpada w podłoge tylko łapie przy koncu podpompuje ze 2 razy i wraca wiec moze jest zle odpowietrzony wysprzeglik jak by ktos jeszcze raz mi podal link lub napisał jak prawidłowo odpowietrzyc był bym wdzieczny kolego ConSpir ja mam taki problem ponad rok i tez do dzis sie z tym borykam i tez powoli sklAniam sie do tego zeby poprostu sprzedac to auto tylko mi szkoda bo duzo w nim zrobilem i mase kase włozylem eh, i dalej zauwazylem ze jak lekko prztrzymam pedał sprzęgła to hula oki wiec to moze cos z pedałem jest nie tak albo moze cos ze zbiorniczkiem na płyn??

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-02-2019, 18:23
  2. ciągle zapowietrzające sie sprzęło alfa 156 1.8 2000r
    Utworzone przez rafalski_24 w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-09-2014, 15:52
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 10:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory