Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Czy bać się 156 1.8 ?

  1. #21
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Lakierowane lusterka mogą świadczyć o ingerencji lakiernika, i machnięto je przy okazji.
    Takich którzy by zadali sonbie tyle zachodu i je pomalowali wyłącznie dlatego że mu czarne nie odpowiadają raczej ze świecą szukać.

    Lakierowane lusterka, czy też listwy na zderzakach w modelach do 2002 roku świadczą zazwyczaj o przygodzie z lakiernikiem, a wcześniej blacharzem, a jeszcze wcześniej jakimś dzwonem.

    Konsole jasno srebną z lakierowanymi już wnękami na 3 małe zegary dawali od 2001 roku aż do liftingu wnętrza. Ale drewniany wolant raczej tylko do drewnianej konsoli.
    Tak więc coś tu było raczej majstrowane.

    Sprawdz czy zderzak przedni w wcięciu pod ,,sercem,,- atrapką ze znaczkiem jest
    w głębszej części nie lakierowany tylko czarny. ( po otwarciu maski )
    Lakiernicy podczas lakierowania nie zadawali sobie zazwyczaj tyle zachodu i malują cały zderzak, a orginalnie wgłębienie nie było lakierowane tylko czarne.

    Pozdrawiam.

  2. #22
    pyciu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał csscss
    Lakierowane lusterka, czy też listwy na zderzakach w modelach do 2002 roku świadczą zazwyczaj o przygodzie z lakiernikiem, a wcześniej blacharzem, a jeszcze wcześniej jakimś dzwonem.
    Zgadza sie, wyjasnilo sie - tylne drzwi (bagażnik) były wymieniane. Malowany byl też zderzak i przy okazji lusterka. Byl dzwon, ale z tylu.
    Przód oglądał specjalista i orzekł, że nie malowane.
    Podobnie wcięcie w "serudszku" - jest czarne.

    Co do innych wątpliwości... wytarcia pedałów okazały się po prostu logo alfy
    Czemu mi nie powiedzieliście, że tam jest okrągłe logo ?
    Mechanik obejrzał spód auta i wszelkie progi i stwierdził, że przebieg jest realny (tzn. nie widać zużycia). Jest też papier z francji (jakiś certyfikat), sprzed importu i wpisany jest przebieg o 3 kkm mniejszy. Tak, że jeśli coś - to musiał być cofany tam.

    Co do opon. Okazało się, że tylko tylne były zmieniane, a na przodzie są oryginały (tzn. opony z 2001 roku) - tyle, że zimowki.

    No i to tyle moich wątpliwości ... znów sobie pojeździłem i znów trudno mi było się z nią rozstać ... zatem suma sumarum - witam w klubie :-)

    pozdrawiam

  3. #23
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pyciu
    znów sobie pojeździłem i znów trudno mi było się z nią rozstać ... zatem suma sumarum - witam w klubie :-)
    no taaa. nastepny trafiony.... wsiakles chlopie.
    a tego antybiotykiem nie wyleczysz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory