Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: sport pack

  1. #1
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie sport pack

    mam prosbę jezeli wiece napiszcie mi wszystkie elementy jakie miala 156 sp ta z przed liftingu lote mam alusy tez progi non stop ktos zwija mi sprzed nosa co jeszcze jakie zegary czarne z czerwonym czy biale z czerwonym jakas roznica w tapicerce?? a i jeszcze jedno widzial sie ktos z Was ze zderzakiem ala gta bo nie chce blotnikow przerabiac a zderzak od gta jest swietny

  2. #2
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co się orientuje to Sport pack miał tak:
    - alu 16" (opcja 17")
    - progi
    - koncówka wydechu
    -nisze zawieszenie (ok. 20 - 25 mm w porownaniu do serii )
    - spojler jako opcja
    -ciemne zegary z czerwonym podświetlaniem

  3. #3
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze dochodzi pseudo kevlarowa konsola .

    Z tego co mi wiadomo 17 nie było orginalnie do dokupienia, ale zawsze można było 17
    w tym samym wzorze skołować od GTV.

    Sport pakiet dzielił się na pakiet 1 pakiet 2 i pakiet 3.

    Pierwszy miał typowe fotele ale z ciemniejszą tapicerką i czerwonym napisem alfa romeo na oparciach foteli, drugi miał foteleRECARO z charakterystycznymi wysówanym fragmentami pod uda, a trzeci kij go tam wie.

  4. #4
    Brunet
    Gość

    Domyślnie jakis czas temu zadalem podobne pytanie i pomogl mi homer

    Auto dostępne było w 4 kolorach pastelowych (130 czerwony alfa, 601 nero luxsor, 201 biały polarny, 405 błękitny achille); 6 metalizowanych (195 czerwony proteo, 612 szary chiaro, 650 szary afryka, 331 zielony amazonia, 428 granatowy cosmo, 402 błękitny fantazja) oraz jednym perłowym (414 błękitny nuvola). Pokrycie siedzeń i boczków wykonywano z tkanin: Logo (127 szary, 136 granatowy, 130 zielony), Fenice (jak poprzednio), Aksamit (jak poprzednio), Blitz (Antracyt) oraz Skóry Momo (kolory: 451 Irlandia, 495 Naturalny, 491 Czerwony, 493 Szary, 494 Niebieski). Ciekawymi pozycjami z listy wyposażenia dodatkowego były: radio Alfa Romeo Alpine z odtwarzaczem, szyberdach oraz relingi dachowe w Sportwagonie.
    156 sprzedawano wg kilku standardów wyposażenia zgrupowanych w trzech Pakietach Sportowych, Pakiecie Luksus oraz Pakiecie Zima.
    Pakiet Sport 1 obejmował: konsola środkowa "Karbon", przyrządy na czarnym tle, tylny podłokietnik z wnęką na narty, kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów obszyte skórą, obniżone sprężyny i amortyzatory, lakierowane listwy progowe, koła z felgami o rozmiarze 16 cali, obicia z materiału blitz, antena oraz instalacja dla telefonu komórkowego.
    Pakiet Sport 2: wyposażenie z Pakietu 1 oraz fotele Recaro.
    Pakiet Sport 3: wyposażenie z Pakietu 1 i 2 oraz fotele ze skóry Momo
    Pakiet Lusso: konsola środkowa "Mahoń" automatyczna klimatyzacja, podłokietnik tylny z wnęka na narty, kierownica "Momo Design" i gałka dźwigni zmiany biegów z drewna mahoniowego, aksamitne poszycie siedzeń.
    Pakiet Zima: podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby, spryskiwacze reflektorów, podgrzewane siedzenia.

    Po wprowadzeniu nowych skrzyń biegów, listę pakietów wyposażenia rozszerzono o 3 pakiety Sport Selespeed oraz 3 pakiety Sport Q-system. Obejmowały one:
    Pakiet Sport 1 Selespeed: pokrycia z tkaniny Blitz, antena i przewody do tel. komórkowego, listwy progowe, obniżone zawieszenie, czarne tło zegarów, felgi o rozmiarze 16 cali, o wzorze dostępnym tylko dla aut Selespeed.
    Pakiet Sport 2 Selespeed: sportowo ukształtowane fotele z tkanina Blitz, pozostałe jak w Selespeed 2 z wyjątkiem podłokietnika przedniego, trzeciego zagłówka i trzeciego pasa bezwładnościowego z tyłu.
    Pakiet Sport 3 Selespeed: wyposażenie jak w pakiecie Sport 2 Selespeed oraz dodatkowo tapicerka i fotele ze skóry Momo.)

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie montaż listew

    W jaki sposób przymocować listwy progowe ze sportpacka do Alfy 156, jeśli wcześniej nie była ona w nie wyposażona?
    Z tego co się orientuję, od spodu należy je po prostu przykręcić do progu. Jednak ja nie mam na nie otworów, a nie chcę wiercić. Słyszałem, że można je od spodu przymocować na silikonie (??)
    Natomiast poniżej linii drzwi są one prawdopodobnie klejone to karoserii tak by dobrze przylegały. Czego (jakiego kleju/silikonu) do tego celu użyć, by było to trwałe, szczelne i elastyczne połączenie, no i oczywiście wyglądało estetycznie?
    Dodam jeszcze, że kolor nadwozia jest czarny.

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  6. #6
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Powiedzcie mi proszę, co sądzicie o tych listwach progowych do AR156, czy będą dobrze wyglądały?

    http://www.allegro.pl/item913040458_..._x_tuning.html

    Bo już jakiś czas szukam progów od sportpacka, ale niestety nigdzie nie można znaleźć a te z linka to jakieś zamienniki i chyba jeszcze jedyne z oferowanych na allegro, któe wg. mnie w miarę wyglądają.

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    Powiedzcie mi proszę, co sądzicie o tych listwach progowych do AR156, czy będą dobrze wyglądały?
    jak dla mnie nic specjalnego,ta przetłoczka z tyłu trochę szpeci.radziłbym szukać dalej oryginałów.

    zadzwoń do "szwagrów" z ciechanowa:502226970

    ja od nich brałem swoje nakładki na progi,były w idealnym stanie i ze wszystkimi zaślepkami.zapłaciłem za nie ok 400zł.


    moja druga ulubienica...

  8. #8
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    jak dla mnie nic specjalnego,ta przetłoczka z tyłu trochę szpeci.radziłbym szukać dalej oryginałów.

    zadzwoń do "szwagrów" z ciechanowa:502226970

    ja od nich brałem swoje nakładki na progi,były w idealnym stanie i ze wszystkimi zaślepkami.zapłaciłem za nie ok 400zł.
    no właśnie to przetłoczenie trochę wiejskie :/

  9. #9
    Sparco123
    Gość

    Domyślnie

    Oryginalne ze sportpack'a są najlepsze z wszystkich dostępnych na rynku

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

Podobne wątki

  1. Sprężyny Sport Pack 156 SW
    Utworzone przez paczek.gsm w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-06-2018, 22:04
  2. Sport pack, Deluxe pack czy w ogóle coś innego?
    Utworzone przez koskar w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-05-2014, 13:27
  3. Felgi 17 i sport pack
    Utworzone przez ezkg w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 07:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory