Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Potrzebny pilot do Alfy 156

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    156 1.9 JTD
    Postów
    1

    Domyślnie Potrzebny pilot do Alfy 156

    Witam serdecznie forumowiczów od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Alfika, niestety nie obyło się bez kilku malutkich mankamentów a więc jednym z nich jest rozwalony pilot do centralnego zamka (ten czerwony) byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu obudowy do kluczyka ponieważ przeszukałem całe allegro i OLX i nie znalazłem. Do tego żeby nie zaczynać nowych wątków chciałbym zapytać o takie rzeczy jak korek wlewu paliwa, gałke zmiany biegów (moja wypada taka gumowa) oraz porade z uszkodzoną popielniczką (jak ja chce zablokować to blokuje się na amen)koszt wymiany podświetlenia deski rozdzielczej(świeci tylko obrotomierz oraz temperatura) Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Musli1946 ; 30-01-2015 o 12:59 Powód: dodanie wątku

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    AR 156 1,8 TS
    Postów
    22

    Domyślnie

    Z obudową to możesz mieć mały problem podobno do tego czerwonego nie występują zamienniki, tak mi powiedział jeden magik od kluczyków z Bydgoszczy jak chciałem wymienić obudowę, w serwisie koszt lepiej nie wiedzieć. Natomiast jest taki człowiek w Bydgoszczy a pewnie w innych miastach też, który regeneruje stare klucze. W moim przypadku - wymiana przycisku od centralnego - skasował 60 PLN natomiast całkowita regeneracja klucza o ile pamiętam coś koło 200 PLN.
    Koszt wymiany żarówki od podświetlenia zbiornika paliwa oraz żarówki od pokrętła nawiewu, jednej sztuki tej od kierunków gdzie ma wiać w ASO 200 PLN, pewnie poza ASO dużo taniej

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Bond 007
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    okolice Nowej Dęby
    Auto
    Była156 1.8 TS 144km Vialle. Jest 156 1.9 JTD 115km i 156 1.9JTD 140km.
    Postów
    295

    Domyślnie

    Te żarówki w górnych zegarach na konsoli środkowej jest stosunkowo łatwo wymienić (paliwo, zegarek i temp.) - żarówka t5 1.2w za złotówkę - za robociznę nic nie płacisz wtedy, gorzej z nawiewami - tam trzeba już "pokombinować" ... nie znam nikogo kto wymienia je w aso...

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    AR 156 1,8 TS
    Postów
    22

    Domyślnie

    Czyli wychodzi na to że jestem pierwszy Za lenistwo trzeba płacić

Podobne wątki

  1. Potrzebny tłumnik do Alfy 166 2.0 V6 Turbo KRAKÓW
    Utworzone przez Maateusz w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 20:14
  2. Elbląg - Potrzebny fachowiec od Alfy.
    Utworzone przez R.Karolak w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-11-2012, 16:00
  3. Olsztyn - Posiadacz alfy 145 1.4 TS bardzo potrzebny!
    Utworzone przez mirage w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 23:51
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 21:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory