Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: brak wycieraczek, nawiewu i kierunkowskazów

  1. #1
    Etnic
    Gość

    Domyślnie brak wycieraczek, nawiewu i kierunkowskazów

    Witam. Wymieniłem dzisiaj żaróweczke w pokrętle od regulacji temperatury nawiewu klimatyzacji. Teraz świeci pięknie ale po skręceniu wszystkiego okazało się że nie mam kierunkowskazów przy czym awaryjne świecą, nie mam wogóle dmuchawy i nie działają wycieraczki. Sprawdziłem bezpieczniki pod kierownicą i pod pokrywą silnika i są dobre. Co się mogło stać? Dodam że przy składaniu źle podlączyłem wtyczki do przycisku awaryjnych i przepalił się jeden bezpiecznik ale go wymieniłem i awaryjne działają a kierunkowskazy nie. Co może być odpowiedzialne za te trzy elementy?
    Alfa 156 1,9jtd 1998 z klimą

  2. #2

  3. #3
    Etnic
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za pomoc. Wczoraj już było ciemno, więc nie zauważyłem tych dodatkowych bezpieczników na górze. Spalony był oczywiście ten 7,5, wymieniłem i wszystko działa. Polecam wszystkim samodzielną wymianę żarówek w konsoli centralnej.

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    alfa 156
    Postów
    2

    Domyślnie

    Jeżeli te wszystkie objawy nastąpiły ot tak, (czyli nie dłubaliście nic wcześniej z elektryką) to w moim przypadku winą za brak : elektr. szyb świateł mijania kierunkowskazów wycieraczek, nawiewu, (auto paliło jeździło) okazał się upalony styk w kostce w stacyjce. Bóg jeden wie ile razy oglądałem mierzyłem ten bezpiecznik 7,5 i wszystkie inne bezpieczniki i za każdym razem był dobry-), rozkręciłem schowek by tam sprawdzić itd.. aż na końcu wyciągnąłem wtyczkę z pod stacyjki i wszystko się wyjaśniło.. Może się przyda to info.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar jary17
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Lidzbark Welski, Poland
    Auto
    164 3.0 12V była przesiadka na 166 3.0 V6 24V+156 1.6TS BMW E36 1.8is
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał phobos1977 Zobacz post
    Jeżeli te wszystkie objawy nastąpiły ot tak, (czyli nie dłubaliście nic wcześniej z elektryką) to w moim przypadku winą za brak : elektr. szyb świateł mijania kierunkowskazów wycieraczek, nawiewu, (auto paliło jeździło) okazał się upalony styk w kostce w stacyjce. Bóg jeden wie ile razy oglądałem mierzyłem ten bezpiecznik 7,5 i wszystkie inne bezpieczniki i za każdym razem był dobry-), rozkręciłem schowek by tam sprawdzić itd.. aż na końcu wyciągnąłem wtyczkę z pod stacyjki i wszystko się wyjaśniło.. Może się przyda to info.
    Kotleta odgrzałeś, dodatkowo jeszcze zerknij na daty postu to tak na marginesie .

  6. #6
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    alfa 156
    Postów
    2

    Domyślnie

    może i odgrzałem. ale ja na tego posta trafiłem dzisiaj i przeglądałem bezpieczniki parę razy niepotrzebnie więc inni też mogą.. może się komuś przyda. Tobie się nie przydał ,więc pisz coś co może komuś pomóc a nie neguj moją odp.

  7. #7
    Użytkownik Embrion Avatar Kaczaza
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Sieradz
    Auto
    156 1.9 jtd 99r.
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki Bogu jest internet i Forum Alfaholików . Miałem identyczny przypadek i dzięki Wam problem rozwiązany.

Podobne wątki

  1. Manetki wycieraczek i kierunkowskazów różnice
    Utworzone przez r0bertos w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-05-2015, 18:18
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-12-2014, 12:29
  3. Problem z włącznikiem kierunkowskazów i wycieraczek
    Utworzone przez Gar_ret w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-04-2014, 19:00
  4. [156] Pomocy Brak nawiewu,wycieraczek...
    Utworzone przez cinas w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 07:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory