Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Lampy tył

  1. #1
    Makaron
    Gość

    Domyślnie Lampy tył

    Witam, nie mogę się zdecydować i chciałbym się poradzić co sądzicie o wymianie tylnych lamp na np: ALFA ROMEO 156 LEXUS BLACK (605770584) - motoAllegro
    trochę boję się je kupić i zamotować, bo nie chcę żeby Mała zaczęła chamsko wyglądać, no i żeby straciła klasę... co o tym sądzicie?

    PS. Może ktoś ma wsadzone podobne? (przeglądałem dział "nasze Belle" ale nie zauważyłem)

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Osobiście mi się nie podobają, zbyt wyłupiaste, za bardzo obcesowe i trochę jednak jakimś tanim Tuningiem zalatuje. Moim zdaniem alfa sama w sobie wyróżnia się z tłumu i urozmaicanie (czyt. psucie) jej wyglądu może się podobać komuś, ale nie prawdziwemu alfisti, który nie jest zmartwiony brakiem udziwnień w swoim pojeździe. Przecież nietuzinkowość nie zawsze oznacza jaskrawe kolory i rzucający się w oczy wygląd. Czasem lepiej poszukać co w aucie jest do wymiany niż wydawać pieniądze na często zbędne dodatki. Temat ten już był kilka razy poruszany i podejrzewam nawet, że Twój zostanie przeniesiony bo trochę już ludzie o tym napisali... Polecam na przyszłość opcję "szukaj" gdyż niektóre zagadnienia powtarzają się dość często i szkoda ich dalej powielać.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Mam takie lampy zobacz mój link

  4. #4
    Makaron
    Gość

    Domyślnie

    To też napisałem, że obawiam się że straci, jednak to co w wyglądzie mojej mi się najmniej podoba to własnie tylne lampy. Tuningować samochodu nie zamierzam ostatnio kupiłem tylko rozpórkę, wymeniłem kierunki (z pomarańczowych na srebrne) i myślałem teraz o lampach. a rzeczy, które mogą się psuć wymieniam regularnie w serwisie więc nie mam z tego zbytnio przyjemności po prostu chciałbym coś zmienić bo reszta jest zadbana

    Właśnie obejrzałem zdjęcia z zewnatrz mamy identyczne alfy a światła wyglądają całkiem przyzwoicie dzięki wielkie tego mi właśnie było trzeba

    A co do tego, że tematy podobne już były to jak najbardziej możliwe ale zależało mi na opini o tych, to raz a dwa, właśnie żeby zapytać czy ktoś nie ma ich zamontowanych.
    Ostatnio edytowane przez Makaron ; 27-04-2009 o 16:58

  5. #5
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Ja już kupiłem Alfę z takimi lampami jedyny mankament to parujące klosze nie wszystkie. podobnie jest z kierunkami kupiłem nowe białe bo poprzednie parowały i co? Znów jedna paruje! Tak to jest z podróbkami z Tajwanu jak trafisz dobrze to OK. Stąd wydawać tyle pieniędzy na klosze a potem wkurzać się, że parują to ja bym się zastanowił

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    mi sie podobają...i nie uważam, zęby takie zmiany były psucim ALfy....nie wolno też nikomu mówić, ze ten kto zmienia Alfę nie jest prawdziwym Aflistą...jest bo gdyby chodziło o zmianę tylko i przeróbki to mógłby sobie kupić jakieś inne auto i przerabiać a jednak wybrał Alfę...także zbyt szybko nie oceniajcie człowieka, ja np też lubię zmiany i nie seryjne dodatki...po prostu kwestia gustu...

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Makaron Zobacz post
    To też napisałem, że obawiam się że straci, jednak to co w wyglądzie mojej mi się najmniej podoba to własnie tylne lampy. Tuningować samochodu nie zamierzam ostatnio kupiłem tylko rozpórkę, wymeniłem kierunki (z pomarańczowych na srebrne) i myślałem teraz o lampach. a rzeczy, które mogą się psuć wymieniam regularnie w serwisie więc nie mam z tego zbytnio przyjemności po prostu chciałbym coś zmienić bo reszta jest zadbana

    Właśnie obejrzałem zdjęcia z zewnatrz mamy identyczne alfy a światła wyglądają całkiem przyzwoicie dzięki wielkie tego mi właśnie było trzeba

    A co do tego, że tematy podobne już były to jak najbardziej możliwe ale zależało mi na opini o tych, to raz a dwa, właśnie żeby zapytać czy ktoś nie ma ich zamontowanych.
    Jaką rozpórkę kupiłeś i za ile? Możesz się podzielić info?

  8. #8
    Roswell
    Gość

    Domyślnie

    To jest kwestia gustu ale do alfy bym ich nie zakładał

  9. #9
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    GINO miałem ten sam problem z kierunkowskazami.

    Jest na to jeden prosty sposób i niezmiernie skuteczny:

    1.Kupujesz mała tubkę silikonu bezbarwnego ( np. sanitarny ) demontujesz lampy , kierunkowskaz lub co tam komu paruje,
    2. Kupujesz 1-2 browarki czy co lub ile tam kto lubi ( więcej parujących lamp więcej browarków...)
    3.Demontujesz z auta zaparowany element
    4.Suszysz go dokładnie tak aby ani odrobiny wody w nim nie zostało.
    5.Następnie nakładasz silikon cieniutką warstwą na rant ( w szczelinę pomiędzy kloszem a plastikiem obudowy ) dokładnie wypełniając - wciskając silikon pomiędzy elementy .
    6.Zbierasz nadmiar silikonu i pozostawiasz do wyschnięcia.
    7.Nie ma prawa nic parować.

    Trzeba tylko robić to dokładnie i starać się nie upaprać silikonem wszystkiego wokół .

    A pomiędzy punktami można sączyć browarka

    Wczoraj tak naprawiłem swoje kierunkowskazy - była próba techniczna na myjni kercherem . Ani śladu po wodzie w obudowie lamp.
    Ostatnio edytowane przez Superjahu007 ; 27-04-2009 o 20:33

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar RogerIZ28
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Była piękna 156 1.8TS 2000r LPI
    Postów
    719

    Domyślnie

    ja bym tego nie założył do siebie, kwestia gustu - dla Mnie to wiocha, zresztą hit sezonu ale chyba 2002 nawet Lexus wie że 'lexusy' wyszły już z mody, dlatego w nowych modelach nie zostało już po nich śladu...

Podobne wątki

  1. Lampy LED tył
    Utworzone przez dejvid27 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-01-2016, 17:56
  2. lampy do 156
    Utworzone przez bastersebek w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-07-2012, 11:20
  3. Lampy GTA
    Utworzone przez Knd18 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-08-2010, 20:47
  4. [GTV] Moje lampy słabo świecą. Jak świecą Wasze lampy? Jak rozebrać lampę?
    Utworzone przez DARO-RT w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 11:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory