problem :(

  • Autor wątku Autor wątku bboy191
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
B

bboy191

Guest
Witam chciałem sie zapytać co moze dziać sie z maja alfa ??, świeci mi sie kontrolka od wtrysków i na zimnym silniku załacza sie wiatrak jak kontrolka gasnie wiatrak tez przestaje działać.moze ktoś wie co to moze być ? z gory dziekuje :)


15.Pisząc o konkretnym modelu, w forach technicznych używaj prefixów przed pytaniem np. [155] Jak wymienić olej?
Ostrzeżenie: 1 pkt
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Alfą co? Samcem? Lancią? Romeo? Co za model? Co za silnik? Rocznik? Tak w ogóle nie jest to dział techniczny.
 
czacznij od uzupełnienia swojego profilu w model samochodu, przywitaj się w odpowiednim dziale i w równie odpowiednim dziale zadaj pytanie :)

tak czy tak - jedź na komputer i daj znać jakie błędy Ci wywali ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra