B
bboy191
Guest
Witam chciałem sie zapytać co moze dziać sie z maja alfa ??, świeci mi sie kontrolka od wtrysków i na zimnym silniku załacza sie wiatrak jak kontrolka gasnie wiatrak tez przestaje działać.moze ktoś wie co to moze być ? z gory dziekuje 
15.Pisząc o konkretnym modelu, w forach technicznych używaj prefixów przed pytaniem np. [155] Jak wymienić olej?
Ostrzeżenie: 1 pkt
15.Pisząc o konkretnym modelu, w forach technicznych używaj prefixów przed pytaniem np. [155] Jak wymienić olej?
Ostrzeżenie: 1 pkt
Ostatnią edycję dokonał moderator: