Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Jaki silnik i moc wybrać?

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Dokładnie, przebieg jaki zrobisz JTD bije na głowę przebieg JTS, nawet jak po drodze padnie ci turbo, dwumas i inne sprawy ;] Po drugie czego się bać, dwumas z kompletem sprzęgła to wydatek jakieś 1600zł i zapominasz o tym na kolejne 100-150k km minimum, turbo? Nowa turbosprężarka do wyrwania jest za cenę ok. 1800zł, turbosprężarki po regeneracji czy też używki w dobrym stanie w dużo niższych cenach znajdziesz I też zapominasz o tym na długi długi czas.

  2. #22
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Turbosprężarki po regeneracji, to raczej sobie darujcie...
    Jak za 1800, to lepiej nową.
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2017
    Mieszka w
    Żelistrzewo
    Auto
    Alfa romeo 156 1,9 JTD 8V Sportwagon
    Postów
    26

    Domyślnie

    Wtajcie jeśli chodzi o benzyne chciałbym ale jak pisałem 2,5 czy 3. Mój kolega z pracy ma alfe z 95 ale teraz nie powiem czy to gt czy gv i jaki silnik wiem że benzyna i twinspark ale proszę nie czepiajcie się bo nie pamietam dokładnie ale pamietam że robił remont silnika bo mu siadł wałęk rozrządu chyba ale to była gruba sprawa bo dał do naprawy i żle mu zrobili i jezdził tak od mecha do mecha i nikt nie chciał sie tego podjąć by naprawić. W końcu mu ktoś polecił jakiś warsztat gdzie to o garneli same części wyszły go mało ale robocizna ponad dwa razy więcej z powodu cięzkiego dojscia i takie tam. Mniejsza z tym wracając do tematu z nikąd opinie dobre się nie wzięły na temat 1,9 i 2,4 jtd

  4. #24
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekzel Zobacz post
    Wtajcie jeśli chodzi o benzyne chciałbym ale jak pisałem 2,5 czy 3. Mój kolega z pracy ma alfe z 95 ale teraz nie powiem czy to gt czy gv i jaki silnik wiem że benzyna i twinspark ale proszę nie czepiajcie się bo nie pamietam dokładnie ale pamietam że robił remont silnika bo mu siadł wałęk rozrządu chyba ale to była gruba sprawa bo dał do naprawy i żle mu zrobili i jezdził tak od mecha do mecha i nikt nie chciał sie tego podjąć by naprawić. W końcu mu ktoś polecił jakiś warsztat gdzie to o garneli same części wyszły go mało ale robocizna ponad dwa razy więcej z powodu cięzkiego dojscia i takie tam. Mniejsza z tym wracając do tematu z nikąd opinie dobre się nie wzięły na temat 1,9 i 2,4 jtd
    Te opinie w 90% tworzą podobni Tobie eksperci. Bo wiedzą,bo słyszeli,bo kolega miał,bo coś się mu zepsuło...
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2017
    Mieszka w
    Żelistrzewo
    Auto
    Alfa romeo 156 1,9 JTD 8V Sportwagon
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    Te opinie w 90% tworzą podobni Tobie eksperci. Bo wiedzą,bo słyszeli,bo kolega miał,bo coś się mu zepsuło...
    Witaj jak BĘDĘ ZMIENIAŁ KOLEGĘ TO Z NIM POROZMAWIAM I NAPISZĘ DOKŁADNIE ABY KUU!!!!!!A NIE BYŁO TAKIEGO PIE!!!!ENIA każdy może zapomnieć po ponad pół roku dokładnie o czym rozmawiał a biorąc pod uwagę że nie miałem jeszcze wtedy AR ani nawet nie myślałem ze będę miał to nie przywiązywałem do tego uwagi.
    DROGII KOLEGO

Podobne wątki

  1. [159] Jaki silnik wybrać
    Utworzone przez sleyer3 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 28-03-2017, 05:36
  2. [146] Jaki wybrać silnik?
    Utworzone przez KrisII w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-03-2016, 03:28
  3. [159] Jaki silnik wybrać ?
    Utworzone przez kasiabzz w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 17:26
  4. Jaki silnik wybrać 1.9 JTD czy 2.0 JTS ?? :-)
    Utworzone przez bodziak_spiz w dziale GT
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 14:01
  5. Jaki silnik 156 wybrać??
    Utworzone przez rebel w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 19-05-2012, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory