Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Błąd abs, asr, vdc, ebd

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    1

    Domyślnie Błąd abs, asr, vdc, ebd

    Witam wszystkich być może było już tu pisane o tym Ale przejechałem ok 40 stron tematu ar156 i nic nie znalazłem. No więc w tym tyg trochę spadła temperatura powietrza (pisze o tym ponieważ w zeszła zimę miałem taki sam problem) no więc rano po odpaleniu silnika pali mi się kontrolka aba i asr i czasami do tego dochodzi kontrolka hamulca recznego na komputerze pokladowym wyświetla mi inf. O błędzie asr, abs, vdc, ebd..... O co tu chodzi np wczoraj auto stało pod praca z 9 h nieodpalanee i po pracy wszystko ok ale za to dziś znowu to samo i niestety w drodze do domu towarzyszyły mi palące się kontrolki aba, asr, i ręcznego i wysfietlalo na komp pokładowym inf. O tych 4 bledach (abs, asr, vdc, ebd) na szczęście zajechalem do sklepu i potem wszystko ok ale pewnie rano problem znów się powtórzy.. miał ktoś coś z tym do czynienia i wie może co to za dolegliwość???

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 156 Q4 1.9 110KW
    Postów
    32

    Domyślnie

    1. Przeczysc przekaźniki obok akumulatora
    2. Podladuj akumulator

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Didi1102
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Czernica
    Auto
    156sw
    Postów
    255

    Domyślnie

    3. Sprawdz ladowanie :/

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Lębork
    Auto
    Alfa 145 QV, Fiat Coupe 2,0 16V, AR 156TS Lift
    Postów
    89

    Domyślnie

    Masz PW

  5. #5
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marco89 Zobacz post
    Witam wszystkich być może było już tu pisane o tym Ale przejechałem ok 40 stron tematu ar156 i nic nie znalazłem. No więc w tym tyg trochę spadła temperatura powietrza (pisze o tym ponieważ w zeszła zimę miałem taki sam problem) no więc rano po odpaleniu silnika pali mi się kontrolka aba i asr i czasami do tego dochodzi kontrolka hamulca recznego na komputerze pokladowym wyświetla mi inf. O błędzie asr, abs, vdc, ebd..... O co tu chodzi np wczoraj auto stało pod praca z 9 h nieodpalanee i po pracy wszystko ok ale za to dziś znowu to samo i niestety w drodze do domu towarzyszyły mi palące się kontrolki aba, asr, i ręcznego i wysfietlalo na komp pokładowym inf. O tych 4 bledach (abs, asr, vdc, ebd) na szczęście zajechalem do sklepu i potem wszystko ok ale pewnie rano problem znów się powtórzy.. miał ktoś coś z tym do czynienia i wie może co to za dolegliwość???
    Takie cuda powoduje spadek napięcia podczas rozruchu.Dlaczego spadek jest tak duży to już musisz poszukać przyczyny.Słabe połączenie prądowe/masowe aku itp...
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 FL
    Postów
    17

    Domyślnie

    Ewidentnie spadek napięcia. Mi się w ten sposób ujawnił ostatnio problem z alternatorem, który po prostu przestał ładować. Niedługo po tym samochód odmówił posłuszeństwa.

Podobne wątki

  1. [159] błąd B1005 nie działa Radio CD, błąd U1601
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-09-2016, 11:17
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-08-2015, 21:48
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-06-2012, 12:50
  4. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 16:34
  5. Błąd sondy lambda (PO150) + błąd zapłonu?
    Utworzone przez Natalia79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 13:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory