Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Temat: facelifting.....156 na...159?....odpada...:)

  1. #51
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    tak...no jest troche grzebaniny i dłubaniny....wymieniłem:
    1.maske
    2.pas górny, pas dolny trzeba lekko przerobic.
    3.zderzak, lampy (halogeny pasują tylko wymagają innych ramek)
    4.Grill, kratki boczne lamp
    5.błotniki

    Nie myslałbym o lifcie gdybym nie musial malowac starego zderzaka...musialem! i tak to sie zaczeło! Nie załuje!

    Teraz chyba zrobie chiptuning...przydaloby sie ze 180 KM? a pozniej pewno sprzedam i kupie GT!..hehhehee....

  2. #52
    Alfan
    Gość

    Domyślnie

    DDDarekj, ile wydałeś na same cześci?
    Jestem zdecydowany na przeróbkę ale mam pytania i licze ,że otrzymam tu pomoc z waszej strony.
    Mieszkam na zielonej wyspie więc ruch drogowy odbywa sie po drugiej stronie.Chce w Polsce zakupić ksenony ale nie wiem czy w ksenonach można dokonac takiej regulacji żeby wiązki światła padały odwrotnie do naszeh strony.

    Nastepna sprawa spryskiwacze, czy jest mozliwość wykonania instalacji w "starej"156 i co trzeba dokupić ?

  3. #53
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    CZęsci coś około 4000 zł moze troszke mniej to zalezy jak trafisz, nówki czy uzywki. U mnie były mieszane. Ksenony wiązki angielskie ? hym no nie znam sie. Ksenony uzywane to wydatek minimum jakies dodatkowe 1500 zł. Ja kupiłem nowe lampy na zwykłe zarówki...kosztowały chyba 500 pare złotych ( wygladają tak samo) mozna w nich zamontowac ksenonki wudając po 200 zł na strone ( zarówki razem z przetwornicami)
    Spryskiwacze? To tylko chyba węzyki od zbiornika spryskiwaczy na szyby...montujesz jakies trójniczki i....masz. Tylko nie wiem czy pompka nie bedzie za słaba...Ale idzie to zrobic wydaje mi sie...

  4. #54
    krzychuk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    CZęsci coś około 4000 zł moze troszke mniej to zalezy jak trafisz, nówki czy uzywki. U mnie były mieszane. Ksenony wiązki angielskie ? hym no nie znam sie. Ksenony uzywane to wydatek minimum jakies dodatkowe 1500 zł. Ja kupiłem nowe lampy na zwykłe zarówki...kosztowały chyba 500 pare złotych ( wygladają tak samo) mozna w nich zamontowac ksenonki wudając po 200 zł na strone ( zarówki razem
    Spryskiwacze? To tylko chyba węzyki od zbiornika spryskiwaczy na szyby...montujesz jakies trójniczki i....masz. Tylko nie wiem czy pompka nie bedzie za słaba...Ale idzie to zrobic wydaje mi sie...

    pompka od spryskiwacza szyb będzie zbyt slaba. Do spryskiwacza reflektorów jest specjlana pompka wysokociśnieniowa. IMO jak juz wydaje się nie małe pieniądze na przbudowe przodu to nie ma co żalować na komplet spryskiwaczy i wypada założyć oryginały

  5. #55
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    A ..nie wiedzialem....osobny zbiornik jest na spryski reflektorów?

  6. #56
    areks
    Gość

    Domyślnie

    dddarekj bywasz czasami w Glogowie??
    Z mila checia zobaczylbym to na zywca :roll: :roll:
    Z tego co wiem to DGR jest blisko DGL :twisted: :twisted:

  7. #57
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    no bywam...wczoraj bylem......DGR to Góra 36 km...jak bede sie tam wybieral dam znaka! pozdro ! ZIOM...Chyba ze wczesniej bedziesz jechal przez Góre...

  8. #58
    krzychuk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    A ..nie wiedzialem....osobny zbiornik jest na spryski reflektorów?
    dodatkowy nie, ale inny niż w wersji bez spryskiwaczy - powinien być większy. W podstawie zbiorniczka sa zamontowane 2 osobne pompki, jedna dla szyb a druga wysoko ciśnieniowa dla reflektorow

  9. #59
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    a wyzwalane są dwie pomki na raz? jedna dzwignią przy kierownicy?...To ze lampy są plasikowe nie przeszkadza? zeby mi nie zrobiło dziur w osłonach lamp! :shock: ?

  10. #60
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    no bywam...wczoraj bylem......DGR to Góra 36 km...jak bede sie tam wybieral dam znaka! pozdro ! ZIOM...Chyba ze wczesniej bedziesz jechal przez Góre...
    Wiem wiem ze DGR to Gora...
    Czasami tamtedy jezdze do Wrocka jak o tesciowke zachaczam :mrgreen: :mrgreen:
    Odezwij sie do mnie na GG, wymienimy sie kontaktami, z checia zobacze co zes wymodzil :mrgreen: :mrgreen:
    Zapraszam do Glogowa jak bedziesz!!

Podobne wątki

  1. [159] Gdzie kupić (ASO odpada) gumy/poduszki przedniego stabilizatora?
    Utworzone przez Caroline&Robert w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-06-2017, 16:02
  2. [MiTo] Facelifting Mito
    Utworzone przez Belfer w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-08-2015, 23:22
  3. Trójkąt kolo lusterek bocznych, odpada lakier
    Utworzone przez Ba._Ba. w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 21:35
  4. powypadkowy facelifting
    Utworzone przez kuba1914 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-05-2010, 14:52
  5. Alfa Romeo GT facelifting
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 17:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory