Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79

Temat: facelifting.....156 na...159?....odpada...:)

  1. #61
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    wygląda REWELACYJNIE !

    to sie nazywa przeróbka ze smakiem !

    REWELACJA !

  2. #62
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    dzięki wszystkim za pozytywne opinie! Mi sie tez podoba POZDRO!

  3. #63
    krzychuk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    a wyzwalane są dwie pomki na raz? jedna dzwignią przy kierownicy?...To ze lampy są plasikowe nie przeszkadza? zeby mi nie zrobiło dziur w osłonach lamp! :shock: ?
    tak. w zestawach montowanych fabrycznie jest to zrobione w ten sposób, że w momencie kiedy masz włączone lampy to jednocześnie spryskiwane są reflektory i szyba, przy czym jedno krótkie zlanie szyby nie powinno wzbudzić spryskiwaczy reflektorów

    co do szkieł (również tych plastikowych) nie ma szans, żeby powstała dziura.

    jeśli byś dokładał spryskiwacze to warto założyć sobie dodatkowy pstryczek elekryczek, który będzie wyłączał prąd dla pompki od spryskiwaczy reflektorów bo w lecie w zasadzie nie będzie Ci to potrzebne a szkoda płynu wylewać bo idzie go wtedy naprawdę sporo

  4. #64
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    dzieki Krzychuk...informacje sie przydadzą...kurde w razie wymiany zbiornika chyba będzie trzeba znów sciągac błotnik...brrrrr...!
    Areks! ta dziewczyna przy alfie ! Ja ją chyba znam!.... . Ale gdzies zgubiłem nr jej komórki!

  5. #65
    krzychuk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    kurde w razie wymiany zbiornika chyba będzie trzeba znów sciągac błotnik...brrrrr...!
    nie wiem jak w 156 ale w GT nie ma takiej konieczności

  6. #66
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    Areks! ta dziewczyna przy alfie ! Ja ją chyba znam!.... . Ale gdzies zgubiłem nr jej komórki!
    dddarekj uwazaj bo moze to jest wlasnie zona Areksa :mrgreen: :roll: i wtedy wasze spotkanko moze miec nieco inny wymiar :>>> DD

  7. #67
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    eeee to chyba Ona była podobna....tak mi sie zdaje....no a nawet jestem pewniem ze podobna! :mrgreen:

  8. #68
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    Areks...widywałem czesto srebrną 166 w górze! To Ty byłes?...moje gg 2824325...
    Poddałem AR chip tuningowi ...dynamika sie jeszcze poprawiła Musze powiedziec ze jestem zadowolony! Podobno ma zmniejszyc sie jeszcze zuzycie paliwa...zobaczymy ...Spryskiwczy chyba nie chce mi sie juz zakładac...i tak nie mam ksenonów. Wkleje ładnie pomalowane orginalne zaslepki i bedzie OKI?

  9. #69
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dddarekj
    Poddałem AR chip tuningowi
    Napisz cos wiecej gdzie robiłeś chipa, ile zapłaciłes, o ile wzrosła moc i moment i czy bardziej dymi? Moze masz wykres z hamowni??

  10. #70
    dddarekj
    Gość

    Domyślnie

    Chipa tuning robiłem we wrocławiu...Wykresów nie mam ( gościu ma miec hamownie udostępnioną w tym tygodniu) Umowa byle iz jesli nie stwierdze róznicy na pedale gazu : NIC NIE PŁACE. Wyciągnał dane sterujące ze złącza diagnostycznego ...poł gdziny je w domu przerabiał na laptopie. Nastepnie wgrał do auta...Róznica jest zauwazalna odrazu! Test podczas jazdy...i znow dane przerobił lekko jeszcze podniósł ! Zrobiło sie jeszcze lepiej Kopcenia nie zauwazyłem ...spalanie ma sie jeszcze zmniejszyc ( a palił srednio w cyklu mieszanym 6.3 z klimą)....cena wynosi około 350 zł bez hamowni z hamownia ma byc 600 stówek.

Podobne wątki

  1. [159] Gdzie kupić (ASO odpada) gumy/poduszki przedniego stabilizatora?
    Utworzone przez Caroline&Robert w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-06-2017, 16:02
  2. [MiTo] Facelifting Mito
    Utworzone przez Belfer w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-08-2015, 23:22
  3. Trójkąt kolo lusterek bocznych, odpada lakier
    Utworzone przez Ba._Ba. w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 21:35
  4. powypadkowy facelifting
    Utworzone przez kuba1914 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-05-2010, 14:52
  5. Alfa Romeo GT facelifting
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 17:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory