Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Poszukuję przewodów do wspomagania kierownicy Alfa 156, 1,9jtd 16V Crosswagon 2006r.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9jtd 16V 2006r. kombi sportswagon
    Postów
    2

    Domyślnie Poszukuję przewodów do wspomagania kierownicy Alfa 156, 1,9jtd 16V Crosswagon 2006r.

    Muszę wymienić przewody wspomagania układu kierownicy do Alfy jak w temacie. Numer fabryczny oryginalnej części: 60694627
    Część nie jest już dostępna w sprzedaży, ani w ASO, ani u dealerów, przejrzałem też tysiące aukcji allegro, złomów itd. Wszędzie zetknąłem się ze ścianą.

    Wszedłem nawet na forum alfistów w Niemczech i tam jeden użytkownik pisze o dokładnie tym samym problemie.

    Przecieka mi płyn, bez wymiany przewodów będę musiał oddać całkowicie sprawny i super spisujący się samochód na złom

    Jeśli ktokolwiek z Was wie, gdzie mogę kupić taką część, ewentualnie jeśli znacie kogoś, kto posiada zezłomowany dokładnie ten typ Alfy, z którego można ją odzyskać, będę wdzięczny za sygnał

    Dzięki

    Tomek

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Stavanger (pochodzenie Słupsk)
    Auto
    75 2.0IE 166 2.4JTD Giulietta 2.0 159 2.0
    Postów
    51

    Domyślnie

    Utnij kawałek rurki w miejscu gdzie cieknie i połącz wężem. Jeśli się nie da, bo np. cieknie na króćcu, to zawieź to do jakiegoś warsztatu gdzie dorabiają węże do hydrauliki siłowej.

  3. #3
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Jeżeli to są przewody do chłodnicy to wymiana na zwykłe węże z opaskami wystarczą. Jak chodzi o ciśnieniowe to jw. Traktujesz to jak zwykły przewód hydrauliczny i dorobią za grosze w każdym zakładzie. Prosta sprawa, nie ma co dramatyzować.
    Ale gdybyś jednak chciał złomować to daj mi znać

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 TS
    Postów
    613

    Domyślnie

    Mój układ wspomagania już praktycznie cały jest na gumowych wężach hydraulicznych oprócz chłodnicy i wszystko działa elegancko.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-08-2013, 15:31
  2. mam pytanko co do przewodów alu wspomagania w 156 1.9 jtd
    Utworzone przez brusss07 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 23:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory