Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Crosswagon amorek tył ?? ze Stilo ??

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    GOP
    Auto
    159 SW | 1.9 JTDm | 150+ KM | 2007
    Postów
    94

    Domyślnie

    A tam nie jest czasem tak, że stosuje się amorki dla których ePER obejmuje: nr 60663884 ? jak np ten: https://www.ucando.pl/p/amortyzator-...10C006D996-854 albo ten: https://www.iparts.pl/czesc/amortyza...09-696875.html

    Wiem, że niby numery wskazują, że to wersja do zwykłych SW i sedanów, ale w wylistowaniu wersji do których ma zastosowanie, jest ujęta także Q4.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    GOP
    Auto
    159 SW | 1.9 JTDm | 150+ KM | 2007
    Postów
    94

    Domyślnie

    podwójnie się klikło
    Ostatnio edytowane przez beowolf.world ; 21-03-2018 o 08:42

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar Lk_
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon
    Postów
    103

    Domyślnie

    Te listy modeli w sklepach internetowych powstają chyba metodą Ctrl+C/Ctrl+V. Niech ktoś raz wpisze źle, albo się rozpędzi...
    W 99% przypadków może nie ma to znaczenia, ale w przypadku rzadkich modeli zaczynają się schody. Fachowcy, których do tej pory odwiedzałem zgodnie przyznawali, że widzą crossa pierwszy raz w życiu.

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    GOP
    Auto
    159 SW | 1.9 JTDm | 150+ KM | 2007
    Postów
    94

    Domyślnie

    aaaa.... widzi Pan ... dzięki za info, bo pewnie kiedyś bym te amorki zamówił, bo właśnie rozglądałem się za dostępnością części przed planowaniem zakupu i myślę... "nie jest źle" a tutaj taka niespodzianka... Ale cóż, jak się dowiedziałem polecany jest NAGENGAST z Gdańska do regeneracji amorków, cena jaką usłyszałem to ok. 650 PLN/szt. Czyli nie jest źle

    Dostępność przednich jak mniemam jest normalna? Bo znalazłem takie dla których nr z ePER się pokrywa. Czy też trzeba bawić się w regenerację?

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa 156 Crosswagon
    Postów
    12

    Domyślnie

    Przód jeszcze jest dostępny ale na 100% inny niż w zwykłym 156. Potwierdzam cenę 650 za sztukę w Gdańsku nawet z moim problemem korozji talerza. Pokażę foty jak moja usterka wyglądała w przyszłą środę. A tak wygląda na aucie. Jedyna opcja jazdy bylo założenie dojazdu z mojej 147 oczywiście złapałem choinkę na desce ale z napędami nic się nie dzialo. Żadnych niepokojących dźwięków.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    GOP
    Auto
    159 SW | 1.9 JTDm | 150+ KM | 2007
    Postów
    94

    Domyślnie

    Qulek, a badałeś może sytuację sprężyn do Crossa? znajdą się czy też raczej krucho i trzeba szukać firmę które je zrobią?

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa 156 Crosswagon
    Postów
    12

    Domyślnie

    Myślę że będzie mniejszy problem. Jest trochę firm które robią na wzór, i będzie taniej

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    AR 156 SW 2.4JTD CF2 136KM 2000r
    Postów
    408

    Domyślnie

    Podlacze sie pod temat, w grudniu mialem podobny problem z amortyzatorami (wersja SW) - przegnil mi kielich w lewym tyle, wymienilem amorki jednak mam teraz problem z ladownoscia - czasem woze tesciowej wegiel w workach, przed wymiana spokojnie wchodzilo mi do bagaznika 8 workow po 25kg czyli 200kg, teraz po wymianie z bieda wchodzi 5 workow - jak zle rozloze towar w bagazniku to trze o nadkole, co moze byc przyczyna mniejszej ladownosci?

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo832 Zobacz post
    Podlacze sie pod temat, w grudniu mialem podobny problem z amortyzatorami (wersja SW) - przegnil mi kielich w lewym tyle, wymienilem amorki jednak mam teraz problem z ladownoscia - czasem woze tesciowej wegiel w workach, przed wymiana spokojnie wchodzilo mi do bagaznika 8 workow po 25kg czyli 200kg, teraz po wymianie z bieda wchodzi 5 workow - jak zle rozloze towar w bagazniku to trze o nadkole, co moze byc przyczyna mniejszej ladownosci?
    Temat dotyczy CW a nie SW. Poza tym skąd mamy wiedzieć, co Ty wsadziłeś na miejsce starych?

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa 156 Crosswagon
    Postów
    12

    Domyślnie

    Przemo z mojej wiedzy amorki to tak średnio mają związek z "osiadaniem" auta chyba że mają zupełnie inna charakterystykę. Osobiście myślę że twoje sprężyny już nie są w najlepszym stanie zazwyczaj ma to większy wpływ na takie problemy.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Po Stilo Abarth
    Utworzone przez dead_beat w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2017, 14:38
  2. [147] Silnik od Stilo
    Utworzone przez mmitch w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 10:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory