Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Sportowe amortyzatory - SuperSport czy Bilstein?

  1. #1
    Marcino
    Gość

    Domyślnie Sportowe amortyzatory - SuperSport czy Bilstein?

    Chcialbym w swojej 156-e zmienic amorki, gdyz uwazam ze juz czas najwyzszy, a moze poprostu styl jazdy udowadnia ze seryjne amory sa trochę za miekkie, hmm. W kazdym razie czy ktos mogłby udzielić mi odpowiedzi na pytanie czy warto inwestować kase w niemiecką firmę supersport i jej wyroby, maja ciekawa cene na allegro(wraz ze sprezynami i obnizeniem o 30mm za 1200z)l, a może jednak bilstein z jego b4, tylko czy ona jest twardsza o seryjnych. A moze macie jakies inne sugestie. Dodam ze nie zalezy mi na produktach najwyzszej klasy, bo i nie jeżdżę przesadnie sportowo, jak rowniez na niskich i twardych gdyż nasze drogi nie maja szacunku dla naszych piękności.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 01-11-2010 o 14:55

  2. #2
    Derwisz
    Gość

    Domyślnie

    Weź pod uwagę B6, B4 to zamiennik serii i będziesz miał nadal miękko.

  3. #3
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    weź pod uwagę również amortyzatory Koni Sport, cena jest chyba do przyjęcia. Zgadzam się z poprzednikiem, B4 to zamiennik serii.

    Jeśli chcesz miec troszkę twardsze zawieszenie to moim zdaniem najlepiej kupic żółte Koni lub Bilsteina B6

  4. #4
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Na B4 jezdzilem cieniasem - trzymal sie jak na kleju - nprawde warto zainwestowac w bilsteiny, jesli Cie stac to zakup B6 a bedziesz napewno zadowolony, ja bym sie jeszcze zainteresowal firma Kayaba, tez maja dobre wyroby i nie maja wygorowanych cen, co do Koni to nie wiem nic poza tym ze sa drogie.

  5. #5
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Dolacze do zwolennikow Bilsteina, zapewniaja jakis komfort w odroznieniu od Koni ktore po prostu sa zbyt twarde, nie liczac bardzo drogich amortyzatorow z podwojnym zaworkiem.

  6. #6
    Derwisz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał drugimarcin
    Dolacze do zwolennikow Bilsteina, zapewniaja jakis komfort w odroznieniu od Koni ktore po prostu sa zbyt twarde, nie liczac bardzo drogich amortyzatorow z podwojnym zaworkiem.
    A o których Bilsteinach mówisz, masz może doświdczenia z tymi zamiennikami serii - B4?

  7. #7
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    156 na nowych seryjnych amortyzatorach jest bardzo stabilne wiec nie ma potrzeby go bardzo utwardzac, zamiennik serii taki jak B4 to dobry wybor, bo nie zdemolujesz auta, a poprawisz stabilnosc. Zolte koni jest dla masochistow, jechalem pare razy roznymi autami z tymi amorkami i tlucze strasznie, w Punto HGT przygotowanym do rajdow mi to nie przeszkadzalo, ale na polgodzinnej przejazdzce, na codzien w moim aucie nie zaloze, ani nie polecam.

Podobne wątki

  1. Amortyzatory tył - Bilstein B4
    Utworzone przez Johny3 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 11:17
  2. Amortyzatory Bilstein
    Utworzone przez Coen w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-10-2014, 20:39
  3. Amortyzatory bilstein B6
    Utworzone przez szwaja91 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 22:09
  4. Jakie amortyzatory Bilstein B6 czy B8 ?
    Utworzone przez Dzierżan w dziale 166
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 14:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory