Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: 156 w wersji Ti 500 Alfa Romeo limited

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    AR 156 SW 2.4JTD CF2 136KM 2000r
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mongoose Zobacz post
    Ja mam nawet dwa i też bardzo sobie chwale Przyjemnie się tym jeździ
    Busso to majstersztyk nie ma co do JTS porownywac, JTS jest jaki jest (nie mowie ze jest zly) ale to tak jak by w latach 90-tych porownywac malucha do golfa przytarganego z za odry

    Tak ze odradzanie kupna busso na rzecz JTS jest chyba nie na miejscu

    [MENTION=99]lesio146[/MENTION]
    wiem ze takie przebiegi sie zdarzaja ale w przypadku tego ogloszenia smierdzi na odleglosc no ale to tez trzeba bylo by podjechac na ogledziny i stwierdzic - wiem jedno nigdy nie bylo takiej limitowanej edycji (na 99% )...

    kiedys na gieldaklasykow.pl widzialem 156-tke z 2000r z przebiegiem 40k - tam akurat bylo to auto inwalidy i tu jestem sklonny uwiezyc w to ze ktos malo jezdzil, z drugiej strony malo kto kupuje 156-tke i "chowa ja na klasyka"

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    156 2.4 150km
    Postów
    442

    Domyślnie

    ogolnie fajna nakladka, moze jest to jakas limitowana wersja ale sprzedajacy nawet moze nie wiedziec co to jest, kolor fajny moze wyszla jakas wersja limitowana z kolorem czy cos...tak jak jest w 147 500 limited ze paroma szczegolami sie rozniła i numerem przy popielniczcce :d

    jesli faktyczny stan lakieru jest taki, a sa do auta dodane tuv itd to ok cena by nawet nie razila, ogolnie czarne zegary, odchodza progi juz no i to zadne ti jak koledzy mowili, a przy 50 tys to wszystko powinno byc jak nowka sztuka

    co do przebiegu moja w ciągu 3czy 4 lat zrobiła 100 tys a potem prawie nie była jeżdżona w porównaniu do pierwszych lat ale może tez dlatego ze chyba właścicielowi się zmarło albo emerytura, a tu jeśli faktycznie jest to ktoś z salonu mógł posiadać służbowe auto często się tak zdarza


    ale np zdjęcia z ogłoszenia kalkulatorem robione wiec ciężko stwierdzić czy lakier jest faktycznie petarda bo materiały widać ze nie są aż tak świeże...
    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 11-08-2018 o 11:54
    Alfa 156 2.4 10v Stage 2 -> 208,7 km i 416,4 Nm Stage 3 -> ?? ??
    moja alfa -->> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...stinctive.html
    Powered by Dieselsoft Płock, Distinctive, Novitec, Fmic, Recaro, GTA, Bose, 18 Toora, nitro n2o
    FB https://www.facebook.com/Alfa-Romeo-...dmin_todo_tour

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo832 Zobacz post
    Busso to majstersztyk nie ma co do JTS porownywac,
    Fajnie brzmi i co poza tym ? Majsterszyk to to był ale na pewno nie w latach produkcji 156.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    AR 156 SW 2.4JTD CF2 136KM 2000r
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Fajnie brzmi i co poza tym
    Ty tak na serio? Juz samo to ze to V6 i ma dobry dzwiek powinno byc i to na duzyyyyy plus dla tego silnika a porownywac do syfnego JTS'a to wiesz - tak jak napisalem malucha do golfa w 92roku...

    Poza tym zalety busso sa oczywiste, a JTS czym sie niby wyroznia ze kolega wyzej go poleca? Sorry wyroznia sie ponadprzecietna awaryjnoscia


    PS
    caly czas pisze w odniesieniu do posta nr 4 jak by ktos nie wiedzial...

  5. #15
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Fajnie brzmi i co poza tym ? Majsterszyk to to był ale na pewno nie w latach produkcji 156.
    Zanim napiszesz coś więcej doucz się . Pokaż mi silnik który został skonstruowany w latach siedziemdziesiątych a w roku 2000 dostaje tytuł najlepszego silnika roku !!!
    Zdaje się że rok 2000 przypada jak najbardziej na lata produkcji 156;
    Więc nie udawaj znawcy bo ośmieszasz się.

    - - - Updated - - -

    [QUOTE=przemo832;2106885]

    [MENTION=99]lesio146[/MENTION]
    wiem ze takie przebiegi sie zdarzaja ale w przypadku tego ogloszenia smierdzi na odleglosc no ale to tez trzeba bylo by podjechac na ogledziny i stwierdzic - wiem jedno nigdy nie bylo takiej limitowanej edycji (na 99% )...


    Dlatego nie uważam się za wyrocznię widząc parę zdjęć. A rację masz w 100% bo wersji takiej nie było.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    Zanim napiszesz coś więcej doucz się . Pokaż mi silnik który został skonstruowany w latach siedziemdziesiątych a w roku 2000 dostaje tytuł najlepszego silnika roku !!!
    Zdaje się że rok 2000 przypada jak najbardziej na lata produkcji 156;
    Więc nie udawaj znawcy bo ośmieszasz się.
    Zanim zaczniesz srać żarem to doczytaj bo się ośmieszasz

Podobne wątki

  1. Paski Alfa Romeo Century Limited Edition
    Utworzone przez domelziomal w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 05-02-2011, 14:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory