Witam wszystkich forumowiczów.
Z racji iż nie mogę znaleźć żadnych postów na temat, który mnie interesuje to piszę nowy.
Chodzi dokładnie o przekładkę całego skórzanego wnętrza z alfy 156 sedan po lifcie wnętrza do mojej przedliftowej. Czy wszystko będzie pasowało plugin do mojej belli, chodzi nie tylko o fotele i boczki drzwi, ale także o poduszki w fotelach z przodu (których w moich zielonych welurach nie ma) oraz o trzypunktowy pas i zagłówek dla środkowego pasażera z tyłu (pas u mnie jest biodrowy, a zagłówka nie ma). O ile z ewentualnym przerobieniem instalacji sterowania szyb i podgrzewaniem foteli dam sobie radę to nie wiem jak z jaśkami powietrznymi i napinaczami pasów. Czy trzeba będzie wymieniać centralkę i instalację airbag? Interesuje mnie również przekładka deski rozdzielczej, przerobienie instalacji pod climatronic to żaden problem, ale czy otwory montażowe są takie same? Dawca wnętrza stoi u znajomego, więc z jakimiś potrzebnymi częściami nie będzie problemu
Proszę o pomoc osób, które mają już doświadczenie w takich przeróbkach i pozdrawiam