Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Jaki mam pakiet wyposażenia?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    156 SW 2.4 175km
    Postów
    24

    Domyślnie Jaki mam pakiet wyposażenia?

    Witam,
    szukałem po internecie i nigdzie nie mogę znaleźć pakietów wyposażenia w swojej alfie 156 SW 2003r Np. jak mam określić swoje wyposażenie? Jakoś chyba się nazywają poszczególne pakiety wyposażenia co nie? Pytam bo napotkałem się na jakieś ogłoszenia gdzie ludzie piszą full opcja, a już na pierwszy rzut oka widać, że kierownica jest bez multi. U Siebie mam m.in nawigacje, telefon, szyberdach, zmieniarkę z fabrycznym miejscem na nią, jasne skórzane fotele, kierownice multi, czujniki deszczu, zaparowania szyb i parkowania itd...Ciekawi mnie to także jakby ktoś mógł to proszę o odpowiedź.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AdamKarlino
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Karlino
    Auto
    AR 156FL 1,9 jtd 16v 140KM
    Postów
    344

    Domyślnie

    Były Progression, Distinctive itd, ale do tego można było dokupić sporo opcji. W wyszukiwarkę VINów jak swój wpiszesz to powinno Ci wyrzucić jaką masz i jaka lista wyposażenia jest.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar komisarz
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    156 SW 1.9 16V 150KM '05r DISTINCTIVE
    Postów
    513

    Domyślnie

    po kolei to IMPRESSION / PROGRESSION / DISTINCTIVE, Twoje to prawdopodobnie ta ostatnia wersja

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Wejdź w EPER w internecie i wpisz swój VIN. Wyjdzie Ci wszystko, łącznie z dniem produkcji. Tylko nazwa wyposażenia to jedno a pakiety to drugie.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    156 SW 2.4 175km
    Postów
    24

    Domyślnie

    Dzięki Belfer, wszedłem na tę stronę i pokazało mi, że mam wyposażenie DISTINCTIVE, ale informacji na temat czujników, czy tam nawigacji nie widzę.
    Co wchodzi w skład takiego wyposażenia też ciężko znaleźć.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał dodo Zobacz post
    Witam,
    szukałem po internecie i nigdzie nie mogę znaleźć pakietów wyposażenia w swojej alfie 156 SW 2003r Np. jak mam określić swoje wyposażenie? Jakoś chyba się nazywają poszczególne pakiety wyposażenia co nie? Pytam bo napotkałem się na jakieś ogłoszenia gdzie ludzie piszą full opcja, a już na pierwszy rzut oka widać, że kierownica jest bez multi. U Siebie mam m.in nawigacje, telefon, szyberdach, zmieniarkę z fabrycznym miejscem na nią, jasne skórzane fotele, kierownice multi, czujniki deszczu, zaparowania szyb i parkowania itd...Ciekawi mnie to także jakby ktoś mógł to proszę o odpowiedź.
    to156 wychodzily w pakietach z nawigacją??? pierwsze slyszę. W ktorym miejscu ona byla? ...ze telefon był to wiem,bo sam mialem w jednym modelu w tunelu oryginalny panel pod telefon ale zeby nawigacja gdzies tam była???

    Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    156 SW 2.4 175km
    Postów
    24

    Domyślnie

    Jak, w którym miejscu? Na radiu jest guziczek do m.in telefonu i nawigacji, moja akurat śmiga po niemiecku po poprzednim właścicielu, nie używam jej, ale ważne, że jest i działa Podobnie jak ty zareagował kolega, u którego zamawiałem lusterko wewnętrzne na wieść, że mam tam czujniki deszczu i zaparowania szyb. Stąd też wzięło się moje pytanie i ten temat bo wyposażenie jest całkiem niezłe jak na rok 2003.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał dodo Zobacz post
    Jak, w którym miejscu? Na radiu jest guziczek do m.in telefonu i nawigacji, moja akurat śmiga po niemiecku po poprzednim właścicielu, nie używam jej, ale ważne, że jest i działa [emoji14] Podobnie jak ty zareagował kolega, u którego zamawiałem lusterko wewnętrzne na wieść, że mam tam czujniki deszczu i zaparowania szyb. Stąd też wzięło się moje pytanie i ten temat bo wyposażenie jest całkiem niezłe jak na rok 2003.
    a gdzie jest wyswietlacz do tej nawigacji?

    Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    156 SW 2.4 175km
    Postów
    24

    Domyślnie

    http://repairalltv.com/wp-content/up...NAV-BP1497.jpg tu masz jakieś zdjęcie z neta, ja mam to samo.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał dodo Zobacz post
    http://repairalltv.com/wp-content/up...NAV-BP1497.jpg tu masz jakieś zdjęcie z neta, ja mam to samo.
    mialem kiedys to samo radio a nawet nie wiedzialem,ze tam jakas navi siedzi. pewnie arhaiczna z samymi strzalkami i na piktogramach czy jak to sie nazywa.ale zawsze to plus.w stronę wyposazenia [emoji846]

    Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] wersje wyposażenia
    Utworzone przez tommi_alfa w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-11-2021, 13:41
  2. [159] Wersja wyposażenia
    Utworzone przez Maikel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 13:01
  3. [145] Jaki to zderzak (pakiet)?
    Utworzone przez simeone w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 21:36
  4. [166] Wersje wyposażenia AR 166
    Utworzone przez koles_02 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 14:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory