Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 187

Temat: Światła do jazdy dziennej

  1. #61
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    a może ktos z Was testował coś takiego jak z tej aukcji?
    http://www.allegro.pl/listing.php/se...&change_view=1

  2. #62
    Diegus18
    Gość

    Domyślnie

    Witam koledzy...ja znalazłem coś na naszym alledrogo i jestem z tego bardzo zadowolony (od użytkownika bacha07_2007 ) są to światła okrągłe które idealnie wpasowują sie w nasze miejsca na halogeny bez żadnych przeróbek. Podłączenie też banalnie proste. A oto zdjęcia z montażu...a także jak wyglądają na codzień. Idealny sposób dla tych którzy nie mają halogenów (tak jak ja) i nie chcą popsuć wyglądu naszych alfetek albo dla tych którzy halogenów nie używają pozdrawiam...




  3. #63
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Nie lepiej było wsadzić coś takiego:


  4. #64
    Diegus18
    Gość

    Domyślnie

    W co miałem to wsadzić ??? Jeśli w halogeny to czytaj uważnie posty kolego, a tam pisze, że ich nie miałem. Po drugie przy spotkaniu z policją nadal jeździsz wtedy na halogenach co w normalnej przejrzystości powietrza jest zabronione mimo, że żarówki które pokazałeś mogą być stosowane do jazdy dziennej ale jedynie w homologowanych do tego lampach (napewno nie halogenowych)
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 05-07-2010 o 15:41

  5. #65
    milkyyyy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał PIetro Zobacz post
    moim zdaniem to wiocha takie światła, po mieście u mnie jeździ megane, bmw e-39 i pare innych z takimi i to jest beznadzieja robienie na sile patentu z audi...

    dla mnie tak samo... wies tanczy i spiewa
    komicznie to wyglada ;]

  6. #66
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Kolego Diegus18 trafiłeś w sedno, jak ktoś się przyczepi z krytyką to chyba totalny malkontent. Też chcę sobie założyć coś takiego i jak dla mnie jest to jedyne akceptowalne rozwiązanie.
    A do czepiających się pozornych oszczędności...... 2x żarówki mijania, 4x żarówki pozycyjne (w moim przypadku) oświetlenie tablicy i postojowe przód zjadają trochę prądu i wolę przeznaczyć go na muzykę (mam tego trochę i słucham dość głośno) jeżdżę dynamicznie, więc wiatraki też mają co robić. Oszczędzamy również poza akumulatorem na żarówkach (szczególnie jak drogie) trwałości alternatora (kto coś przy nim robił w v6 wie o czym mówię) i paskach wielorowkowych. Oszczędność paliwa pominę bo faktycznie mizerne.
    Jak dla mnie........ pomysł i zastosowanie na 5+.

    Problemem może być tylko minimalna wysokość >25cm od ziemi, trzeba by zmierzyć czy jest tyle.
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 07-07-2010 o 11:36
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  7. #67
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diegus18 Zobacz post
    Witam koledzy...ja znalazłem coś na naszym alledrogo i jestem z tego bardzo zadowolony (od użytkownika bacha07_2007 ) są to światła okrągłe które idealnie wpasowują sie w nasze miejsca na halogeny bez żadnych przeróbek. Podłączenie też banalnie proste. A oto zdjęcia z montażu...a także jak wyglądają na codzień. Idealny sposób dla tych którzy nie mają halogenów (tak jak ja) i nie chcą popsuć wyglądu naszych alfetek albo dla tych którzy halogenów nie używają pozdrawiam...
    Faktycznie z wszystkich możliwych to najlepsze rozwiązanie dla świateł dziennych.
    Pod co je podpiąłeś?
    Kiedy się załączają, a kiedy wyłączają?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  8. #68
    milkyyyy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Kolego Diegus18 trafiłeś w sedno, jak ktoś się przyczepi z krytyką to chyba totalny malkontent. Też chcę sobie założyć coś takiego i jak dla mnie jest to jedyne akceptowalne rozwiązanie.
    A do czepiających się pozornych oszczędności...... 2x żarówki mijania, 4x żarówki pozycyjne (w moim przypadku) oświetlenie tablicy i postojowe przód zjadają trochę prądu i wolę przeznaczyć go na muzykę (mam tego trochę i słucham dość głośno) jeżdżę dynamicznie, więc wiatraki też mają co robić. Oszczędzamy również poza akumulatorem na żarówkach (szczególnie jak drogie) trwałości alternatora (kto coś przy nim robił w v6 wie o czym mówię) i paskach wielorowkowych. Oszczędność paliwa pominę bo faktycznie mizerne.
    Jak dla mnie........ pomysł i zastosowanie na 5+.

    Problemem może być tylko minimalna wysokość >25cm od ziemi, trzeba by zmierzyć czy jest tyle.

    masz racje

    takie pojedyncze zle nie wygladaja..
    ja mam polew z tych pseudo swiatel jak w nowych audi..
    czyli te diody na zderzakach itp
    zenada ;]

  9. #69
    Diegus18
    Gość

    Domyślnie

    kolega milkyyyy dopiero kilka postów wyżej krytykował teraz popiera hmmm szybka zmiana zdania...ale wracając do świateł mówcie co chcecie ale naprawde wyglądają nieźle i są widoczne z bardzo daleka. Podpięte są pod + w stacyjce który pojawia się po przekręceniu kluczyka wg instrukcji i obowiązujących teraz przepisów. A dodatkowy kabel podłącza się pod oryginalną lampę...zalecane jest pod postojówkę i w momencie włączenia zaledwie postojówek dzienne się wyłączają ale ja podpiąłem pod światła mijania żeby w razie czego można było mieć włączone i dzienne i postojówki z tyłu. A po włączeniu mijania dzienne się wyłączają..wszystko zgodne z prawem a i wysokość o której piszecie myśle że jest zachowana ale to wystarczy jeden pomiar...

    Ja osobiście jestem zadowolony z tych świateł bo z zewnątrz nie zmieniły wyglądu przodu samochodu kiedy nie są zapalone, a nie są też zwyłymi dziennymi na żarówki BA15S czy coś w tym stylu które wyglądają i świecą bardziej jak halogeny tylko żółtym światłem co raczej jest mało estetyczne...Zachęcam do przeróbki

    Dzięki za pozytywne opinie pozdrawiam

  10. #70
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diegus18 Zobacz post
    kolega milkyyyy dopiero kilka postów wyżej krytykował teraz popiera hmmm szybka zmiana zdania...ale wracając do świateł mówcie co chcecie ale naprawde wyglądają nieźle i są widoczne z bardzo daleka. Podpięte są pod + w stacyjce który pojawia się po przekręceniu kluczyka wg instrukcji i obowiązujących teraz przepisów. A dodatkowy kabel podłącza się pod oryginalną lampę...zalecane jest pod postojówkę i w momencie włączenia zaledwie postojówek dzienne się wyłączają ale ja podpiąłem pod światła mijania żeby w razie czego można było mieć włączone i dzienne i postojówki z tyłu. A po włączeniu mijania dzienne się wyłączają..wszystko zgodne z prawem a i wysokość o której piszecie myśle że jest zachowana ale to wystarczy jeden pomiar...

    Ja osobiście jestem zadowolony z tych świateł bo z zewnątrz nie zmieniły wyglądu przodu samochodu kiedy nie są zapalone, a nie są też zwyłymi dziennymi na żarówki BA15S czy coś w tym stylu które wyglądają i świecą bardziej jak halogeny tylko żółtym światłem co raczej jest mało estetyczne...Zachęcam do przeróbki

    Dzięki za pozytywne opinie pozdrawiam

    Teraz Ty źle doczytałeś Kolega Mikyyy krytykował inny pomysł
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Podobne wątki

  1. Światła do jazdy dziennej.
    Utworzone przez demon7791 w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 05-05-2016, 09:26
  2. Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez andy1980 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2015, 15:47
  3. [145] Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez maniek015 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 12:20
  4. [145] Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez Wicked w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 07:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory