Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 187

Temat: Światła do jazdy dziennej

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Niestety Alfa to samochód niewdzięczny pod względem tuningu zewnętrznego, a to dlatego, że stylistycznie raczej poprawić się jej nie da.
    W tym zdaniu Alces1 zawarł wszystko na temat tuningu AR. Podzielam opinię, że wszelkie doróbki/doklejki/modyfikacje stylistyczne psują wygląd Alfy, dlatego te paski LED nie pasują do wyglądu Belli.

    Pozdrawiam,

  2. #32
    darloss
    Gość

    Talking

    Cytat Napisał siwy144 Zobacz post
    jak dla mnie prawie tyc ledów nie widac. tak wyglada to na foto
    No fakt, na fotkach tego tak dokładnie nie widać, ale w rzeczywistości w Alfie wyglądają i świecą zajebiście;-)
    Mniej zajebista jest tylko cena bo ponad 1000zł;-(

    P.O.Z.D.R.O.

  3. #33
    raffel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawidc Zobacz post
    ja zamontowałem ostatnio coś takiego :







    Wygląd to faktycznie kwestia gustu dlatego każdy ma swoje zdanie. Ja na temat tego c oinni robią ze swoim autkiem jestem neutralny.

    Ale wracają do tych świateł to jako dzienne to one służą ale nie zgodnie z przepisami bo nie wierzę, że mają na obudowie znak homologacji E oraz oznaczenie RL. A jeżeli takowych nie posiadają, to można otrzymać mandacik za nie używanie świateł a już na pewno nie można legalnie przejść badania technicznego na SKP.


    pozdrawiam

  4. #34
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffel Zobacz post
    Wygląd to faktycznie kwestia gustu dlatego każdy ma swoje zdanie. Ja na temat tego c oinni robią ze swoim autkiem jestem neutralny.

    Ale wracają do tych świateł to jako dzienne to one służą ale nie zgodnie z przepisami bo nie wierzę, że mają na obudowie znak homologacji E oraz oznaczenie RL. A jeżeli takowych nie posiadają, to można otrzymać mandacik za nie używanie świateł a już na pewno nie można legalnie przejść badania technicznego na SKP.


    pozdrawiam
    Już pisałem chyba w twoim temacie, że odwaliłeś kure...o zaje....ą robotę i wielkie gratki bo wygląda to profi

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamien007
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łęczna
    Auto
    Alfa Romeo 156 3.2 Q2 rok 02 Azzurro Nuvola
    Postów
    689

    Domyślnie

    Ja bym tylko wstawił diodowe postojówki ale ponoć mandaty za nie są(Pisało w auto świat) ,diodami oświetlę całe wnętrze. Na zewnątrz chyba raczej nic nie można modernizować z światłami bez homologacji a Dawidc za ten pasek pod lampa nie wiem czy tez nie mandat jest, bo po mieście jeździła mazda z takim samym tydzień później juz nie widziałęm tego w niej

  6. #36
    Raven
    Gość

    Domyślnie

    tak tak jak kasy brakuje to trzeba odrazu zakrzyczeć, że wieś tuning hehe. a jakby tak autodelta zamontowała LEDy to pewnie nikt by nie marudził że wieś co? samochody kupujemy i możemy je zmienaić wg własnego uznania. Każdy jest inny i ma inny gust czy upodobania. Oczywiście że niektórym brakuje dobrego smaku, ale to chyba głównie na Golfach widać. zresztą nawet fabryczny Golf jest taki że na sam widok można pawia puścić, ale tego już nikt nie zakrzyczy.a jak człowiek wstawił nowoczesne rozwiązania typu LED czy ksenony, to juz raban sie podnosi- nie róbcie tego naszym alfom! nie chcesz , nie rób. sam zastanawiam się nad tymi lampami firmy Sonar. wyglądają świetnie, zarówno przednie i tylne. niestety nie miałem okazji wiudzieć ich już zamonotowanych. jeśli ktoś już takie ma poproszę o zdjęcia i komentarze. audi nie pierwsze LEDy zamontowało, były już w Lexusach i innych markach puszczanych przez firmy tuningowe. Postępowi nie ma co dawać kontry. diody wyglądają atrakcyjnie i dobrze się sprawdzają.

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kamien007
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łęczna
    Auto
    Alfa Romeo 156 3.2 Q2 rok 02 Azzurro Nuvola
    Postów
    689

    Domyślnie

    Raven dobrze mówisz tak by pewnie było jak by to zrobiła jakaś firma tunigowa to każdy inaczej mówi. Ja mam w swojej zamontowane neony zielone na podświetlanie nóg , i w nocy się świetnie to sprawuje szczególnie jak coś upadnie graja tez pod rytm muzyki wiec tez ciekawy efekt na postoju
    z zewnątrz boje się trochę eksperymentować , bo za głupie diodowe postojówki są mandaty to co ja wymyślę? jedynie oryginał xenony do 156 za 1400zł tylko narazie mnie na to nie stać

  8. #38
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamien007 Zobacz post
    Raven dobrze mówisz tak by pewnie było jak by to zrobiła jakaś firma tunigowa to każdy inaczej mówi.
    Nie, nie każdy. To nie wygląda dobrze i tyle. Jedyne nad czym się zastanawiałem to czy nie przerobić halogenów na dzienne diodowe, wygląd auta by pozostał ten sam, bez wiochy i choinki a funkcjonalność by była.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  9. #39
    groszek
    Gość

    Domyślnie

    a ja takie światełka to wywyieszam na balkonie jak idą święta
    ... to kompletnie nie pasuje do tego samochodu!!!!

  10. #40
    raffel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzy Zobacz post
    Nie, nie każdy. To nie wygląda dobrze i tyle. Jedyne nad czym się zastanawiałem to czy nie przerobić halogenów na dzienne diodowe, wygląd auta by pozostał ten sam, bez wiochy i choinki a funkcjonalność by była.
    OZZY ja się właśnie zastanawiam nad wstawieniem do autka czegoś takiego:
    http://www.allegro.pl/item748713171_...dul_start.html
    lub
    http://www.allegro.pl/item744582905_..._rl_black.html
    zamiast mgiełek, których i tak nie używam.

Podobne wątki

  1. Światła do jazdy dziennej.
    Utworzone przez demon7791 w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 05-05-2016, 09:26
  2. Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez andy1980 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2015, 15:47
  3. [145] Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez maniek015 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 12:20
  4. [145] Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez Wicked w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 07:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory