Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: Naprawa SeleSpeeda wcale nie taka kosztowna jak straszą, ale tylko w servisie-polecam

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Oborniki Śląskie
    Auto
    Alfa 159 TBi
    Postów
    43

    Domyślnie

    Kiedyś pod poznań zawoziłem swojego selespeeda do regeneracji. Działa do dzisiaj. Wydaje mi się, że pan Dominik to ta sama osoba co "Gord" zwany panem bogiem od selespeeda.
    Wtedy kontakt miałem z nim przez forum, a po namiary na siebie odesłał na stronkę www.itcars.manifo.com.

    pozdrowionka
    henieq

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Amsterdam / Wodzisław Śląski
    Auto
    AR 159 2.4 Q4 Ti
    Postów
    182

    Domyślnie

    Witam Panowie

    Chciałem odświerzyć trochę temat ponieważ przymierzam się do naprawy / regeneracji skrzyni DualLogic / Selespeed która szarpie przy przełączaniu biegów 2->3 i wzwyż

    Mam dylemat ponieważ z tego co doczytałem najbardziej polecanymi specjalistami w temacie są panowie z itcars pod Poznaniem, przy czy dla mnie jest to długa podróż Górnego Śląska (ze średnio działającą skrzynią).

    Pytanie zatem czy jest ktoś na Górnym Śląsku lub okolicach kogo możecie polecić w tym temacie? Dzwoniłem już do serwisów w Bielsku i Pszczynie które "niby" ogarniały temat natomiast okazało się że panowie technicy którzy się na tym znali już dawno tam nie pracują i oni sami wysyłają skrzynie do Poznania...

    Z góry dziękuję za wszelkie rekomendacje
    AR 159 2.4 Q4, Ti '09 Sedan

Podobne wątki

  1. odpala ciężko, czasem wcale
    Utworzone przez Charlie w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 22:26
  2. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-02-2012, 10:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory