Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Problem z nawiewem na przednią szybę

  1. #1
    rafalk64
    Gość

    Domyślnie Problem z nawiewem na przednią szybę

    Mam problem z nawiewem na przednią szybe w mojej Alfie156 2.4JTD, to znaczy - nawiew ogólnie działa tylko jak go ustawie na szybe przednią to słycha i czu że dmucha ale innymi kratkami , a na szybe nic nie leci, jak jade do domu ok 20 km to po dojechaniu nadal szyby są zaparowane, miałem jecha na serwis ,ale oni zdzierają, może wy coś doradzicie, bezpiecznik pod kierownica sprawdzałem ale dobry jest , no i jakl pisałem wentylator dmucha tylko nie na szybe

  2. #2
    kojut
    Gość

    Domyślnie

    Jak masz klimę to włóż głowę pod schowek, kręć sterowaniem nawiewu i słuchaj czy pracuje silniczek. Jak bez klimy to sprawdź linkę sterowania nawiewem bo lubią się urywać.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafalk64 Zobacz post
    Mam problem z nawiewem na przednią szybe w mojej Alfie156 2.4JTD, to znaczy - nawiew ogólnie działa tylko jak go ustawie na szybe przednią to słycha i czu że dmucha ale innymi kratkami , a na szybe nic nie leci, jak jade do domu ok 20 km to po dojechaniu nadal szyby są zaparowane, miałem jecha na serwis ,ale oni zdzierają, może wy coś doradzicie, bezpiecznik pod kierownica sprawdzałem ale dobry jest , no i jakl pisałem wentylator dmucha tylko nie na szybe

    Możesz mieć problem z przełączaniem klapek nawiewu z innej pozycji na szybę. Często radio dociskające mechanizm ruchu klapek uniemożliwia ich przesuwanie i takie mogą być efekty. Temat był poruszany na forum, więc poszukaj trochę.

Podobne wątki

  1. Problem z nawiewem na szybę
    Utworzone przez lukasz2511 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-2015, 23:01
  2. Kupię przednią szybę do 147
    Utworzone przez TOMAJ w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 23:45
  3. jak wymienic przednią szybę ?
    Utworzone przez Dziaru w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 20:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory