Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Emblemat tyl

  1. #1
    Kasper
    Gość

    Domyślnie Emblemat tyl

    Mam pytanie do doswiadczonych Alfisti, poniewaz ja wlascicielem 156 jestem od wczoraj a juz jakis Kut... urwal mi znaczek z klapy bagaznika. Tak sobie wlasnie ogladam na allegro i zastanawiam czy wymiana polega tylko na wcisnieciu bolca na swoje miejsce?
    Drugie pytanie jest natomiast takie czy mi sie wydaje czy znaczki sa w 2 roznych wersjach? (srebrna i zlota obwodka)?

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasper Zobacz post
    Mam pytanie do doswiadczonych Alfisti, poniewaz ja wlascicielem 156 jestem od wczoraj a juz jakis Kut... urwal mi znaczek z klapy bagaznika. Tak sobie wlasnie ogladam na allegro i zastanawiam czy wymiana polega tylko na wcisnieciu bolca na swoje miejsce?
    Drugie pytanie jest natomiast takie czy mi sie wydaje czy znaczki sa w 2 roznych wersjach? (srebrna i zlota obwodka)?
    Wersji jest co najmniej 3 na tylną klapę. Inne są znaczki na zamek, inne na klapę bez zamka i też różniły się w zależności od roczników i wersji rynkowej. Nie napisałeś, czy masz zamek w klapie, czy tylko sam emblemat.

  3. #3
    Kasper
    Gość

    Domyślnie

    Wersja z zamkiem.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Ukradziono Ci razem z klapką, czy tylko emblemat blaszany? W każdym bądź razie, taki logo Ci jest potrzebne. http://www.allegro.pl/item793227373_...o_firmowe.html

    Jeśli masz tą klapkę, a ukradli Ci tylko logo (w co wątpię..) to kombinuj z samą blaszką, ale zdobycie takiej blaszki jest raczej mało prawdopodobne, bo u mnie np był ona klejona i odklejenie jej z innej klapki jest mało możliwe bez pokrzywienia. Poza tym samo założenie zaślepki zamka też nie jest łatwe, bo ten bolec jest od środka zabezpieczony zawleczką.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 12-11-2009 o 00:25

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar JTD
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 105 KM 2000r Opel Astra SW 1.9 CDTI 101 KM 2007r.
    Postów
    294

    Domyślnie 156

    Kolego masz urwany emblemat ? Jesli chcesz wymienic na nowy to kupujesz z allegro taki wlasnie jak z tego linka i otwierasz klape bagaznika , demontujesz dywanik z klapy i od srodka dochodzisz do emblematu ( kurde nie wiem jak Ci to wytlumaczyc ) bo on tam jest zabezpieczony , zdejmujesz srubokretem zawleczke i tam potem jest gumka , sprezynka i wlasnie zakladzasz gumke i sprezynke na nowy emblemat i zabezpieczasz zawleczka . Dojscie jest straszne uwazaj zeby ci zaden element nie wpadl w klape bo bedziesz mial problem , mi wpadla gumka ale naszczescie mialem druga .

  6. #6
    Kasper
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki wielkie. Juz zamowilem i bede sie trudzil jak przyjdzie. Zastanawialem sie czy nie wziac od razu wiecej skoro 3 godziny po tym jak kupilem auto juz go nie bylo.
    Masz racje - jak gumka spadnie to jest problem.
    Pozdr.

  7. #7
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Wersji jest co najmniej 3 na tylną klapę. Inne są znaczki na zamek, inne na klapę bez zamka i też różniły się w zależności od roczników i wersji rynkowej.
    Jeżeli chodzi o wersje logo to proszę o rozwinięcie tematu i jakieś źródło takich informacji

Podobne wątki

  1. Emblemat
    Utworzone przez Twojstary_44 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-04-2013, 12:06
  2. [159] Co to za emblemat..
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-12-2010, 23:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory