Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Ogranicznik otwierania drzwi

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    159sw 1.9 8v
    Postów
    507

    Domyślnie

    Niekoniecznie odrazu wymiana. U mnie z tyłu z lewej strony tez strzelał ogranicznik, że aż wstyd było...
    Wystarczylo tylko podokręcać śrubki i tyle.

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar lubo89
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8v 120KM (166KM) 2008r.
    Postów
    173

    Domyślnie

    Tak też zrobiłem ale po 2 tygodniach to samo się zrobiło.

  3. #13
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Syców
    Auto
    Alfa Romeo 156 2,0
    Postów
    5

    Domyślnie

    Jak sie zabrac za wymiane ogranicznika? Trzeba sciagac tapicerke?

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Domyślnie

    Czy ściągać tapicerkę? Zobacz czy nie będziesz miał podejścia po wymontowaniu głośnika, ja tak załatwiłem sprawę w Sienie, zacząłem od demontażu maski głośnika, potem samego głośnika, wsadziłem rękę w otwór i namacałem ogranicznik, odkręciłem śruby mocujące, odkręciłem nakrętkę podtrzymującą sworzeń, udało mi się sprawnie wyjąć ogranicznik, zastąpić go nowym i mam ciszę

    Swoją drogą, szukajcie ograniczników w sieci, mnie się udało kupić na Allegro, leżały facetowi na sklepie, akurat dwie sztuki, oryginalne zapakowane części Ricambi - sprzedał mi je po 18 PLN za sztukę... widywałem używane, nie strzelające po 25 PLN od sztuki, także cieszyłem się bardzo z interesu.
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomito Zobacz post
    Czy ściągać tapicerkę? Zobacz czy nie będziesz miał podejścia po wymontowaniu głośnika, ja tak załatwiłem sprawę w Sienie, zacząłem od demontażu maski głośnika, potem samego głośnika, wsadziłem rękę w otwór i namacałem ogranicznik, odkręciłem śruby mocujące, odkręciłem nakrętkę podtrzymującą sworzeń, udało mi się sprawnie wyjąć ogranicznik, zastąpić go nowym i mam ciszę

    Swoją drogą, szukajcie ograniczników w sieci, mnie się udało kupić na Allegro, leżały facetowi na sklepie, akurat dwie sztuki, oryginalne zapakowane części Ricambi - sprzedał mi je po 18 PLN za sztukę... widywałem używane, nie strzelające po 25 PLN od sztuki, także cieszyłem się bardzo z interesu.

    Zgadza się - można sie dostać do ogranicznika od wnęki na głośnik, troszkę gimanstyki i sprawa załatwiona.

    Co do ceny to rzeczywiście okazyjna na alldrogo średnio 60-80 zł w używane nie ma co inwestować bo nie wiadomo jak długo pociągną - chyba, że ktoś daje gwarancje.

    Co do samego ogranicznika znam przypadek, że strzelało, pekało, łamało i jak pier... to nie można było otworzyć drzwi wiec sprawa z małej może zrobic sie duża

Podobne wątki

  1. [GTV Spider] Ogranicznik drzwi
    Utworzone przez SCHNNAZZI w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-02-2016, 21:37
  2. [155] Ogranicznik drzwi
    Utworzone przez omron8 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 10:48
  3. Ogranicznik drzwi z GTV do 156 na tył
    Utworzone przez Maciek84 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 15:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory