Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Poszukuję kompletnego przodu do 156 przed faceliftingiem lub "Anglika"

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    dokładnie stało sie jak sie stało i nie ma co gdybac ale szkoda mi alfy jak cholera

  2. #22
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał CIAMILL156
    ale szkoda mi alfy jak cholera
    Zawsze można kupić drugą :wink:

  3. #23
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Panowie o czym w ogole ta gadka?...
    Pokazcie mi jakiegokolwiek VW czy Audi ktore jest "przystosowane" do bocznych uderzen w przeszkody?...!
    Jechalby VW czy Audi tez by sie tak stalo, skoro wachacz pekl to napewno nie bylo to otarcie tylko fest jebniecie, a z tego co widzialem na zdjeciach i serwisowkach 156 to rozwiazanie wachaczy tylnych jest bardzo wytrzymale nawet na dziury i gwaltowne uskoki i na sily boczne, ale nie na uderzenia boczne.
    Jakby byla mniejsza predkosc to zgial by sie wachacz i po sprawie, ale jesli to bylo udarowe naprezenie to czy zeliwo czy aluminium czy stal o tym ksztalcie tego nie wytrzyma.
    I nie zwalaj winy na AR bo to nie auto zasnelo tylko kierowca, czyli nie bylo kontroli nad autem, poprostu trzeba to przyznac. I w tym wypadku nie rozumiem tej gadki ja bym sie cieszyl ze ojciec zyje bo jakby w czasie snu skrecil w lewo kierownica, a z naprzeciwka jechal tir to by nie bylo tak lagodnie jak teraz.
    Auto to rzecz nabyta, ciesz sie ze Tatko zyje a nie sie rozczulasz nad autem!

  4. #24
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    ech szkoda mu to tlumaczyc bo i tak stwierdzi ,ze panzerwagon mocniejszy. namow ojca na saaba albo volvo to jest marka przynajmniej znana z bezpieczenstwa.i zajzyj tez na ta strone o ktorej pisalem wczesniej

  5. #25
    Canizzaro
    Gość

    Domyślnie

    CAMIL156 napisał:
    Nie chodzi mi o badziewne blachy tylko o zawieszenie a dokładniej o tylny wachacz ktory jest zrobiony z cienkiego aluminiowego kontownika wypadek nie miał by miejsca gdyby byl solidniejszy wachacz poniewaz moja alfa odbila sie tylnym kolem od kraweznika co spowodowało zerwanie wachacza a co za tym idzie utrate sterownosci moj znajomy tez w ten sposób rozbil 156 uderzyl w kraweznik i stracił przyczepnosc w tamtym przypadku tez wachacz sie zerwał
    POd tym względem to tez nie kupuj BMW 3 E36 bo mój brat miał to samo co u ciebie pękł wahacz później złozył barierke na dłuości 15m

    .......... AŻ ZAKLNE CO SIĘ TAK WSZYSCY POLACY UWZIELI NA ALFY I TYLKO VW LEPSZE MOCNIEJSZE DAJ MI GOLFA PASSATA I ZROBIE TO SAMO CO TWÓJ OJCIEC I ZAŁOŻE SIĘ ZE TEŻ PEKNIE WAHACZ OKEY

    kup sobie najlepiej GTV'ke ja mam podwójną podłoge jak w cabrio tylko że dołozyli później do podwójnej podłogi dach więc jest kurewsko sztywna i mocna i co VW czegoś takiego nie ma i SAAB i VOLVO też

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8
    Postów
    328

    Domyślnie

    Masz szczęście że tobie nic nie jestbardzo bym chciał ale nie wiem za bardzo jak pomóc.pozdrawiam
    Zaraziłem się wirusem alfa

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 22:15
  2. Panel sterowania szybami el. z "anglika"
    Utworzone przez fleszu2 w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-03-2014, 16:11
  3. [GTV] Coś "buczy"... - dziwny dźwięk z przodu samochodu ;)
    Utworzone przez kobielczak w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 16:36
  4. specyfikacja wyposażenia "distinctive" - poszukuję
    Utworzone przez alces1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-04-2012, 15:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory