Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: TRANSMITER FM - opowiesc uzytkownika

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar darek2116
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Bedzin
    Auto
    164 Super 3.0 V6 12V
    Postów
    1,536

    Domyślnie TRANSMITER FM - opowiesc uzytkownika

    Witam!zakupilem sobie juz nie pamietam dokladnie kiedy ale sporo czasu na pewno temu takie urzadzenie z alegro jak transmiter fm.Oczywiscie podyktowane to bylo wlamaniem z kradzieza ukochanego radyjka i montazem fabrycznego kaseciaka.Zadowolony bylem nawet z tego rozwiazania bo w tani sposob mozna bylo posluchac ulubionej muzy az do momentu kiedy na wyswietlaczu pojawil sie napis:
    no device mimo wlozonego pendrive...
    Pomyslalem ze pewnie sie zepsul i kupilem drugi,po czym wrzut muzy i do auta a tam to samo.
    Powrot do kompa i pendrive juz nie jest widziany przez komputer i po prostu nie dziala.
    Uwalilem 2 peny i nie ma muzy,na cale szczescie nie bylo to drogie ale mimo wszystko jestem zazenowany troche
    Zakupilem okazjonalnie na allegro oryginal nokia i bede mogl podlaczyc telefon co na pewno ulatwi nawigacje i obsluge
    Zdam relacje po testach a poki co odradzam transmiter za 12zl

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomekono
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    ALFA ROMEO 156 2.5 V6 1997 rok
    Postów
    335

    Domyślnie

    nielicha historia ale fakt czego spodziewales sie po transmiterze za 12 zeta , z allegro pewnie jeszcze

  3. #3
    Crokus
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za opinie, kiedyś zastanawiałem sie co to za wspaniałe okazje zawitały na allegro, coś tak czułem że to za piękne, żeby mogło być prawdziwe. A Powiedz jeszcze jak z jakością dźwięku?

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Woland83
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Malanów
    Auto
    Alfa Romeo 156 TS 2.0L '99 selespeed 155KM Grigio Chiaro met.
    Postów
    1,118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crokus Zobacz post
    Dzięki za opinie, kiedyś zastanawiałem sie co to za wspaniałe okazje zawitały na allegro, coś tak czułem że to za piękne, żeby mogło być prawdziwe. A Powiedz jeszcze jak z jakością dźwięku?
    Hahaaha też to kiedyś kupiłem teraz zdobi dno szuflady w garażu, użyłem może 2 razy. Jakość dźwięku do D....Y tym bardziej że szumi, przerywa i gubi czasami w ogóle łączność z radiem. Kupiłem to raczej na zasadzie ciekawostki doświadczalnej za podobną sumę co kolega. Kiedyś w sklepie z elektroniką zauważyłem taki sam identyczny, może różnił się tylko opakowaniem i ceną 50zł, sprzedawca zapewniał że to nie tani Chiński szajs i ten nie gubi łączności,ale nie byłem skłonny do dalszych testów jakości, więc odpuściłem sobie te pośrednie rozwiązania.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar stopczyk26
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Malczyce
    Auto
    Peugeot 407 3.0 V6 211KM 2005, Peugeot 307 1.4 88KM 2005
    Postów
    473

    Domyślnie

    A jaka może być jakość dźwięku z czegoś co kosztuje 12zł????

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Ale za to jak ktoś słuchał tej samej częstotliwości co Ty tz. jak "zakłucałej" Zetkę swoją mp3, i ktoś w korku obok słuchał Zetki to już miał Twoją muzykę u siebie . Można to wykorzystywać na wieeele sposobów


  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Aster156
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    Ford Ka MKII, Citroen C3 II
    Postów
    838

    Domyślnie

    Miałem takie urządzenie za 89 zeta i powiem, że oprócz trzymania częstotliwości nic ciekawego tam nie ma, a jakość dźwięku jest żenująco niska. Kupiłem radioodtwarzacz Sony z usb i nareszcie coś mi gra, a ten "złoty środek" leży w bagażniku. Nie kupujcie transmiterów!

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Opel Vectra B, Alfa Romeo 156, 1,6 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    Też mam takie coś - potwierdzam, jakoś dźwięku praktycznie żadna...
    Ciekaw jestem jak działają te transmitery za ok 100 zł z bluetoothem, gdzie można z takiego transmitera zrobić zestaw głośnomówiący - testował to ktoś??

  9. #9
    nymo
    Gość

    Domyślnie

    ja kupiłem za 45zł i jest super.Jakość dźwięku nie odbiega w żaden sposób a sygnał na tyle mocny,że można słuchać w innym samochodzie obok.

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar Aster156
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    Ford Ka MKII, Citroen C3 II
    Postów
    838

    Domyślnie

    Skoro u ciebie jakość dźwięku "...nie odbiega w żaden sposób..." to pewnie ja trafiłem na zły egzemplarz. Transmiter, na który tak narzekam można kupić na allegro http://allegro.pl/transmiter-z-bluet...924661534.html
    Właśnie przyszło mi na myśl, aby wykorzystać to "urządzenie audio" jako zestaw głośnomówiący

Podobne wątki

  1. Transmiter FM
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-06-2015, 19:51
  2. [159] transmiter mp3
    Utworzone przez fire998 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-07-2013, 06:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory