Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Panel klimatronika wariuje

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomas1907
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Ornontowice
    Auto
    BMW 320d, Giulietta
    Postów
    261

    Domyślnie Panel klimatronika wariuje

    Temperatura jaka jest wyświetlana to 20 stopni nie da się regulować siły nawiewu tylko kierunek po długim kręceniu pokrętłem od strony pasażera temperatura nagle dźwiga się do góry , w dół się nie da aż do momentu jak dojdzie do 32,5 stopnia wtedy włącza się funkcja HI i wszystko wieje na full obrotach nie da się nic zrobić dopiero po odłączeniu akumulatora i ponownym włączeniu mamy znowu 20 stopni
    Ostatnio edytowane przez fr33 ; 12-04-2010 o 20:50 Powód: PREFIX !

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomas1907 Zobacz post
    Temperatura jaka jest wyświetlana to 20 stopni nie da się regulować siły nawiewu tylko kierunek po długim kręceniu pokrętłem od strony pasażera temperatura nagle dźwiga się do góry , w dół się nie da aż do momentu jak dojdzie do 32,5 stopnia wtedy włącza się funkcja HI i wszystko wieje na full obrotach nie da się nic zrobić dopiero po odłączeniu akumulatora i ponownym włączeniu mamy znowu 20 stopni

    Miałem podobne cuda z tym panelem - skakała sobie nagle temp na 30 albo od razu na HI, sama z siebie, na szczęście reagowała na skręcanie znów w dól. To było na gwarancji jeszcze i wymieniali mi cały ten panel, o dziwo bez szemrania (bo z innymi rzeczami bywało trudniej).
    Gdybyś miał wymieniać, to później aby go aktywować pamiętam że do examinera podłączali, bo bez tego nie ruszył (ten nowy).

Podobne wątki

  1. [155] Panel klimatronika-wiązka przed lift
    Utworzone przez 75andrew155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-10-2014, 18:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory