Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
    Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    jaworzno
    Auto
    AR Crosswagon '05 były: 145 1.6 TS 01'; 156 2.0 TS selespeed 99'

Domyślnie

podpiąłem dzisiaj z ciekawości FESa i sprawdziłem sobie korekcje wtrysków (ok. 5min na ciepłym silniku), wyniki:

wtrysk 1: -0,51 do -0,47
    wtrysk 2: -0,20 do -0,16
    wtrysk 3: +1,06 do +1,14
    wtrysk 4: -0,46 do -0,40

pomóżcie ocenić, trzeci ma wyraźnie inne wartości, czy powinienem się tym zacząć martwić i myśleć o jakimś serwisie? w pracy silnika nie obserwuje żadnych dziwnych zachowań, nie ujawniają się

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    159

Domyślnie

Mam chyba podobną przypadłość. W silniku pojawiło się metaliczne stukanie i "na dotyk" czuć, że stukanie dochodzi z trzeciego wtrysku licząć od rozrządu (lub okolicy). Podobny dźwięk wydają leciwe wtryskiwacze w instalacjach LPG. Czy poszukiwania powinienem zacząć od sprawdzenia wtrysku? Czy 100km do mechanika mogę z tym jechać?

EDIT: Panowie, z jakiegoś powodu wpisałem się w wątku o 156 a mam 159. Jeśli odpowiedź ma sens poproszę o nią, a jeśli nie to proszę o usunięcie postu.
    Ostatnio edytowane przez damiann ; 15-01-2015 o 10:43

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Alfa i lejące wtryski ?
    Utworzone przez Pawel8513 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-09-2013, 23:03
  2. [159] jak rozpoznać nagłosnienie bose?
    Utworzone przez spoker w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 15:42
  3. [164] Jak rozpoznać silnik?
    Utworzone przez magico w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 03:40
  4. diagnostyka wtrysków, lejące wtryski.
    Utworzone przez bubu321 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 19:21
  5. Pozdrawianie...vol.2 / jak się rozpoznać na drodze/
    Utworzone przez JFC w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 17:31

lejące wtryski objawy

lej

lejące wtryski dieselleja wtryskiwtrysk stukawtryskiwaczjak sprawdxic koncowki wtrysku czy nie lejajak sprawdzic ktory wtrysk jest do wymianyjak sprawdzić wtryski czy lejąstukajacy wtryskiwacz cralfa 147 1.9 jtd uszkodzone wtryskiuszkodzony wtryskiwacz objawy stuki w silnikuobjawy lania wtrysklejacy wtryskuszkodzony wtrysk diesel objawylejące wtryskiwacze objawy tdiwalnięte wtryski bmw e46 objawyNIESPRAWNE WTRYSKI W DIESLUlejący wtrysk 1.9tdialfa stuka wtryskiwaczjak zregenerowac przelew wtryskustukające wtryskiczy lejący wtrysk stukajakie sa objawy lejacych wtryskowjak sprawdzić czy wtryskiwacz lejeco stuka w dieslujak sprawdzic przelew na wtryskach jtdjak sprawdzic wtryskiwacze 1.9dciobjawy padnietych wtryskow cdialfa uszkodzony wtryskiwacz objawylejący wtrysk benzyny objawytest przelewowy wtryskiwaczy cdtico powoduje zepsucie wtryskowuszkodzony wtrysk w cdi stukauszkodzonego wtryskiwacza objawy jtdstukanie wtryskiwaczleje wtrysk-jak sprawdzic ktory bez wyciagania1.9cdti lejace wtryskiwaczeobjawy lania wtryskiwaczytest wtryskiwaczyobjawy lejprstuki w silniku uszkodzony wtryskiwaczpo czy poznac lejace wtryskicykajace wtryskiwacze diesla 1.9 jtdstuki wtrysku 1.9jtdwtryskiwacz punto objawylejace wrryskijtd wtryskiwaCze objawylejace wtryski jak rozpoznac

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

Zakładki

Uprawnienia