Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Zły kod do radia... i co teraz zrobić ??

  1. #1
    rosek11
    Gość

    Domyślnie Zły kod do radia... i co teraz zrobić ??

    W mojej AR 156 padła bateria, po naładowaniu i wlączaeniu radia ( oryginalne AR kaseta) była koniecznośc wpisania kodu. Wpisałem zły kod i rado sie zablokowało.Można je tylko włączyć i wyłączyc natomiast nie reaguje na przyciski.Jak jest wlączone to na wyswietlaczu pojawiaja sie kreski -----.Co trzeba zrobic aby była ponowna możliwośc wpisania kodu?Wlasciwy kod juz znalazłem. Pomocy ......

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    hm... może spróbuj odłączyć na jakiś czas baterię, potem włącz zasilanie i spróbuj wpisać właściwy kod. Próbowałeś tej opcji?

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #3
    Grzegorz83
    Gość

    Domyślnie

    Mieliśmy taki problem w Citroenie - też w oryginalnym radio. Kupiliśmy samochód od handlarza, ale nie znał kodu. Tzn. udawał, że zna i podał nam zły..

    Po 50km jazdy radio samo się odblokowało i zawołało o kod. Kod po przyjeździe do Polski w Blaupunkcie zdobyliśmy (sprawdzali numery radia i samochodu - czy na pewno oryginał).

    Jeżeli nie uda Ci się, dzwoń do ASO - muszą wiedzieć, jak to zrobić. Albo do producenta radia bezpośrednio.

  4. #4
    kamil_gdansk
    Gość

    Domyślnie

    i co pomogło odlaczenie bateri? bo ja mam to samo

  5. #5
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    w 166 to jest tak, ze po wpisaniu blednego kodu za 3cim razem, radio/ics blokuje sie na 10 minut chyba, po czym sie odblokowuje i mozna na nowo probowac wpisac kod, po kolejnych nieudanych 3 probach na godzine sie blokuje, po godzinie znowu mozna sprobowac, ale co po kolejnych 3 probach to nie wiem juz.Chyba blokowalo dostep do zaplonu czy jakos tak i mozna bylo uruchomic w trybie serwisowym jedynie. Podejrzewam ze w 156 bedzie podobnie. Wiec bez paniki.

  6. #6
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    gry radio ma kod i sie zablokuje i nie ma opcji odblokowania to jest jeden "myk", który można zrobic.. a mianowicie - wsadzić radio do zamrażalnika na całą noc (ok 12h). Trzeba uważać zeby zapakowac szczelnie radio tak zeby nic sie nie mogło dostać do środka (chodzi o wilgoć) bo możemy radio zepsuć.. najlepiej zgrzać folie odsysając powietrze (pakowanie prozniowe).

    sposób ten przekazał mi nauczyciel w technikum (elektronicznym) sam nigdy nie sprawdzałem i nie daje gwarancji..
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  7. #7
    kamil_gdansk
    Gość

    Domyślnie

    hehehe dziwny strasznie

  8. #8
    kajec
    Gość

    Domyślnie Re: Zły kod do radia... i co teraz zrobić ??

    Cytat Napisał rosek11
    W mojej AR 156 padła bateria, po naładowaniu i wlączaeniu radia ( oryginalne AR kaseta) była koniecznośc wpisania kodu. Wpisałem zły kod i rado sie zablokowało.Można je tylko włączyć i wyłączyc natomiast nie reaguje na przyciski.Jak jest wlączone to na wyswietlaczu pojawiaja sie kreski -----.Co trzeba zrobic aby była ponowna możliwośc wpisania kodu?Wlasciwy kod juz znalazłem. Pomocy ......
    Wystarczy że włączysz zapłon na ok godz. włącz radio (czasami to trwa troche dłużej), później powinno przyjąć kod. Zapłon ma być cały czas włączony. Powodzenia.

  9. #9
    mick
    Gość

    Domyślnie Re: Zły kod do radia... i co teraz zrobić ??

    xxx

  10. #10
    kamil_gdansk
    Gość

    Domyślnie

    dzieki Kajec mam nadzieje ze pomorze ale radio od razu włączyć z zaplonem tak?

Podobne wątki

  1. Kod do radia i demontaż radia fabrycznego
    Utworzone przez piter34 w dziale 156
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 09:20
  2. Zły olej, co teraz?
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-07-2015, 18:58
  3. to teraz sie pomeczymy ha ha
    Utworzone przez borsukmax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 03-09-2011, 13:28
  4. Zły kod do radia... i co teraz zrobić ??
    Utworzone przez rosek11 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-09-2007, 07:49
  5. No to teraz ja mam problem :(
    Utworzone przez phantom71 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 14:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory