Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: stluczka

  1. #1
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie stluczka

    witam bylem w pieninach na weekend i jechalem na noc. No i sie stalo jechalem na luku byla straszna mgla czyli predkosc 40 km/h a jakis idiota sypal no ze 100 km/h z naprzeciwka i wynioslo go na luku... na szczescie zderzylismy sie tylko lusterkami...ale moje poszlo w mak:/ wie ktos gdzie mozna kupic lewe lusterko czarne najlepiej uzywane????

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis_kiler
    wie ktos gdzie mozna kupic lewe lusterko czarne najlepiej uzywane????
    a na allegro patrzyłeś :?:

  3. #3
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    znlazlem za 350 zl na allegro bo szukalem tam wlasnie...no i jeszce znalazlem za 250 zl ale w kolorze wisniowym i nie wiem ile bedzie kosztowalo przemalowanie na czarny kolor:/ co sie bedzie bardziej oplacalo

  4. #4
    rebellion1
    Gość

    Domyślnie

    tzreba było pociągnac z oc tego kozaka i miałbyś problem z bani w serwisie wymiana na nówke sztuke + lakierowanie

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Cytat Napisał rebellion1
    tzreba było pociągnac z oc tego kozaka i miałbyś problem z bani
    nie do końca, najczęściej w takich sytuacjach jak nie ma świadków policja radzi żeby lepiej dojść do porozumienia we własnym zakresie. Jak wezwiesz policję to jest duże prawdopodobieństwo, że mandat i punkty dostaną obydwaj kierowcy i do tego jeszcze dojdą koszta lusterka we własnym zakresie, zawsze jest sąd, ale czy jest sens się bujać po sądach za 200 lub 300 zł??
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  6. #6
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    juz mam zalatwione!!Z dostawa do domu za 230 zl i znajomy lakiernik mi pomaluje pod kolor

  7. #7
    rebellion1
    Gość

    Domyślnie

    a po co wołać misi do takiej pierdoły wystarczy jak koleś podpisze oświadczenie i to wystarczy

  8. #8
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie ośiawdzenie

    on napisze oswiadczenie a ja potem ponad 60 dni czekam. Ostatnio tak miałem w samopomocy bo tam ubezpieczony był ten baran. Trzeba czekac ąz on przyjedzie i potwiedzi. Zawsze sciągam miśków i mam kase w tydzień.
    Pozdrawiam

  9. #9
    gumis_kiler
    Gość

    Domyślnie

    tak tylko to byla noc zatrzymalem sie...patrze gosciu jedzie dalej co go bede gonil z siekiera w nocy we mgle gdzie widocznosc jest 3 m nawet mniej dalem sobie spokoj....wkoncu 200 zl to nie jest majatek...mam nadzieje ze jemu tez sie cos stalo a nawet ze ma gorzej :twisted:

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Mnie dwa razy zdarzyło się wyhaczyć lusterkiem gościa z przeciwka. Było to jeszcze w 146. Raz gdy droga byłą wąsko odśnieżona, a drugi raz podobnie jak u Ciebie w gęstej mgle. O ile gość w zimie się zatrzymał, to ten w mgle nawet nie myślał... Co dziwne, ani raz się nie rozbiło! Złożyło się tylko z wielkim hukiem! Nawet lakier się nie podrapał. Niestety w 156 lusterko składa się tyle co nic! Natomiast w 146 po złożeniu faktycznie było widać różnicę...

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. stluczka jak nie dać się oszukać?! help
    Utworzone przez fireblade w dziale 147
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 10-03-2013, 01:17
  2. [146] SZYBKO POTRZEBNA PORADA, lekka stluczka a alfa nie odpala
    Utworzone przez pinaacoladaa w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-05-2012, 09:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory