Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Glosniki przednie 156

  1. #1
    kilu
    Gość

    Domyślnie Glosniki przednie 156

    Witam wszystkich!
    Jaki rozmiar mają glosniki w przednich drzwiach w 156? Chodzi mi o srednice oraz glebokosc. Polecilibyscie jakies? I czy da rade zamontowac glosniki bez zdejmowania boczkow drzwiowych a tylko samych maskownic?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Glosniki D=16 cm, glebokosc prawie dowolna bo miesca jest bardzi duzo (ja mam bodajze cos ok 65mm i jescze byl zapas jak zakladalem) - śmiem twierdzic ze wejda kazde w miare standardowe glosniiki.
    Nie musisz zdejmowac boczkow - zdejmujesz tylko maskownice - jest zamocowana na spinki - trzeba lekko podwazyc.
    Co do samych glosnikow to zalezy ile kasy przeznaczasz i co chcesz miec. Jezeli ma tylko grac i starczy to polecam ci cos z serii JBL CS. Jezeli chcesz miec bardziej prof. audio to zapewne czeka cie kupno wzmaka, jakiejs skrzynki basowej itd. Wtedy nie pomoge ale pogadaj z Marcins737'em

  3. #3
    kilu
    Gość

    Domyślnie

    Zadna tajemnica ,mysle o wydaniu 300-400 zl. Nie chodzi mi o jakis super audiofilski dzwiek, ale zeby po prostu ladnie graly. Ostatnio slysze jakies dziwne dzwieki z glosnika (tak jakby mu membrana poszla), wiec zostala podjeta decyzja o wymianie 8)

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    ZA 400 PLN raczej nie poszalejesz ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz na Allegro dobre 16-stki na przod i cos na tyl a najlepiej na tylna polke bo drzwi maja kiepska akustyke - przynajmniej takie mam wrazenie.

  5. #5
    kilu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    za 400 kupisz dobre głosniki , dziś jż nie mam czasu ale jutro poradzę co i jak
    Ok, dzieki. Laik jestem w tym temacie :roll:
    See Ya

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    za 400zł mozna kupic komplet ja zmienilem orginalne na głosniki signat 2 szt cos kolo 140zł grają swietnie szt 6 a dotego skrzynia alpharda 400w cena 350zł i wzmacniacz RTO hamburg limited edition jednostka sterująca sony x-ployd cdx-200s gra głosno czysto a bas jest ogromny teraz zakładam audio w coupe ale juz z DVD a jak kaski starczy to jeszcze kompa włoże i bedzie gitara
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  7. #7
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie audio

    Ja postawiłe na pioniera prekursora car audio czyli na blaupunkta. Może rewelacji nie ma ale porządnie wykonany i ceny bardzo przystepne. Na poczatku kubiłem gtx 662 i zamontowałem je z przodu, potem dokupiłem velocity v6 vantage też blaupunkta razem z gwizdkami i zamontowałem z przodu przenosząc tym samym 662 na tył.
    Radio oczywiście blaupunkt.

    Mam jeszcze w domu 6X9 czy myślicie że to dobry pomysł żeby jue dołozyć???

    Tylne drzwi sa fatalnie wytłumione musiałem to zrobić u siebie bo całe trzeszczały.

    Pozdrawiam

  8. #8
    kilu
    Gość

    Domyślnie

    Od jutra sie zaczyna jakas promocja w Media Markt. Tak sie składa że w sobote bede w Szczecinie wiec moze tam cos wynajde.
    B.Pawelek: jak graja te velocity v6, bo tez sa w kregu moich zainteresowan :mrgreen:

  9. #9
    brutsiu84
    Gość

    Domyślnie

    nie kupuj glosnikow w supermarketach tam nic dobrego nie znajdziesz jedz do zakladu car audio tam ci doradza cos dobrego a wtedy na spokojnie sobie kupisz taniej na allegro , ja mam np cos takiego http://www.ciao.de/Kenwood_KDC_W_5031__1986990 do tego http://www.ground-zero-audio.com/english/04_tc16mk.htm zestaw przedni , http://www.ground-zero-audio.com/english/04_tf16t.htm drzwi tylne , http://www.ground-zero-audio.com/english/05_tw30t.htm ładny basik i cos do napedzania tego wszystkiego http://gigamedia.pl/sklep2/product_i...roducts_id=718 z tym ze idzie na wymiane na jakiegos lanzara .

  10. #10
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie dowcip

    wybacz ten zestaw to jedyne co moge powiedzieco nim to to ze dałeś sporo kasy. Velocity grają naprawde ok. Mają gumowy zawias dobrze usztywnioną membrane.
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [166] Glosniki
    Utworzone przez Załatwiacz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 25-01-2023, 21:45
  2. [156] glosniki
    Utworzone przez moreeek w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 360
    Ostatni post / autor: 29-11-2019, 00:07
  3. Jakie Glosniki
    Utworzone przez RudolfH w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 17:25
  4. [156] glosniki
    Utworzone przez moreeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 24-08-2009, 21:35
  5. [166] Tylne glosniki!!
    Utworzone przez Kosa 166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-04-2008, 20:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory