Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64

Temat: narzędzia co sądzicie

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    WPI / GDA
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8v
    Postów
    61

    Domyślnie

    Pracuję w firmie sprzedającej m.in. profesjonalne narzędzia więc mam do czynienia trochę z tym tematem.

    Do wypowiedzi kolegów dodam tylko, że GEDORE również są zaliczane do najwyższej klasy "premium" i również mają wieczystą gwarancję.

    Co do FACOM'a, to jest to firma handlowa, tak samo jak np WURTH. Produkty sygnowane "Facom" powstają w kilku różnych fabrykach specjalizujących się w różnych elementach. Wszystkie klucze na przykład są produkowane we Włoszech w firmie USAG. USAG zresztą też występuje na rynku jako marka narzędzi, ale jest mniej popularny niż FACOM (głównie jest kierowany na rynek włoski), choć technicznie to dokładnie to samo (www.usag.it).

    Żeby było jeszcze ciekawiej, to rok temu cała grupa Facom została przejęta przez amerykańskiego Stanleya

    Jak do Alfy Romeo to polecam vero italiano czyli USAGa.

    Zupełnie przypadkiem tak się składa że firma w której pracuję sprzedaje te narzędzia więc jakby co - mogę dać dobry rabat

  2. #32
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Bolsik - posiadacie w ofercie klucze płaskie, oczkowe i nasadki? Na jakie zniżki można liczyc

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    WPI / GDA
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8v
    Postów
    61

    Domyślnie

    Spoko, główny katalog Usag'a to taka gruba cegła na kilkaset stron. Jak chcesz to podaj na pw adres mailowy to podeślę Ci ten katalog w pdf-ie.

    "Dobry rabat" = od kilkunastu do ok 20-30 procent taniej niż zwykłe ceny rynkowe.

  4. #34
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Przyjechały narzędzia!! naprawdę dobry zakup. jestem zadowolony. tym bardziej że kupiłem o 270 zeta mniej niż u innych sprzedawców allegro. Zrobione solidnie. kawał ciężkiego żelastwa w ręku. idę się bawić

  5. #35
    MarcinTM
    Gość

    Domyślnie

    Powodzenia!!! Niech Ci śrubka lekką będzie :-)

  6. #36
    marceell
    Gość

    Cool

    Pierwsze wrażenie. klucze bardzo solidne. nie można się dopieprzyć. płaskie z grzechotką. solidne. na wszystkich kluczach napis chrom vanadium. naprawdę wyglądają solidnie. klucze nasadowe też. dwa klucze grzechotki, mniejszy i większy. ciężar robi wrażenie. przedłużki, nawet do świec, z platiskowym wytłumieniem wewnątrz, żeby nie zniszczyć górnej części świecy. też robi wrażenie. śrubokręty. tak jak wszystkie elementy pokryte antypoślizgową nakładką. ciężkie i solidne. elementy stolarskie, poziomica, uchwyty mocujące, podgrzewacz do kleju, nadal nieźle. szczypce, i tu dziura w całym. nierówne. ok 1mm różnicy. wyglądają solidnie ale brak tego lukru na ciastku. walizka, solidna aczkolwiek jest kilka wgniotów. nie liczę bo to wisienka na torcie. ale wszelkie elementy mocujące narzędzia. hmmm. chińszczyzna. mówię o platikowych dodatkach. tablice trzymające kleszcze, połamane. kiepska jakość, w przeciwienstwie do narzędzi. narzędzia w skali 1-10 daję 8. walizka : 6, mocowania :2
    no ale kupiłem narzędzia a nie opakówkę.
    test jakości zdadzą w sobotę po wymianie zawieszenia. mogę nie opisać bo ręcę będę miał 100 latka, a po za tym robota będzie przy "jaśnie Panu Ojcu" i profesurze z technikum mechanicznego w W-wie. więc może być tak iż będę musiał "oblać" ponowny egzamin z samochodówki. pozdrawiam Marceell

  7. #37
    mar1o
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marceell Zobacz post
    ...nawet do świec, z platiskowym wytłumieniem wewnątrz, żeby nie zniszczyć górnej części świecy. też robi wrażenie. ...
    To służy do wyciagania świec, ma ciasno siedziec i wyjść z głębokiej dziury ze świecą w środku, o ile trafisz na takie auto

  8. #38
    marceell
    Gość

    Domyślnie

    Panowie narzędzia rewelacja!! żadna zapieczona śruba nie wygrywa. brak tylko kluczy płaskich 20,22. ktoś nie pomyślał. tak naprawdę polecam. grzechotki w płaskich spisują się idealnie. komplet nasadowych z kluczem, cacuszko....

  9. #39
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Tekken666
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    156 1,9 JTD 2000r 77kW
    Postów
    379

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na zakup narzędzi (w końcu ). Co myślicie o tym:
    Zestaw HONITON 94 el Zielony 225zł - http://allegro.pl/honiton-94-el-kuri...326912148.html
    Zestaw HONITON 94 el Czarny 225zł - http://allegro.pl/honiton-94-elem-ku...339729288.html

    Przesyłka gratis sprzedawca ten sam.
    Na początku chciałem Stanleya ale porównując ceny Stanleya a Honitona sami widzicie. Mam grzechotkę Honitona i jestem z niej bardzo zadowolony (czuć co się trzyma w ręce). Myślicie że to będzie dobry zakup za taką cenę ?? Czy polecili byście coś innego ???

  10. #40
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar PHOENIX
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Podolsze, Poland
    Auto
    BRERA 2,4 JTDm 2008 ; 156 Sportwagon 1,9 JTD 2004r. + 147 1,6 TS 2001 r była
    Postów
    444

    Domyślnie

    przeczytałem cały wątek , i nie zauważyłem 1 bardzo istotnej rzeczy , a mianowicie :

    narzędzia TOYA to są narzędzia YATO to jest dokładnie ta sama firma .

    zmienili tylko kolejność literek , dla niedowiarków zapraszam na stronę firmową TOYA gdzie napisana jest ich historia .

    twierdzenie więc że YATO są lepsze od TOYA jest śmieszne .

    jedyne co mogę powiedzieć na obrone YATO to tyle że te narzędzia wyglądają "profesjonalnie" , przyznam również że ich nigdy nie używałem więc nie mogę jednoznacznie wypowiedzieć się co do ich wytrzymałości.

Podobne wątki

  1. [159] Narzędzia do bagażnika (pianka+lewarek+klucze)
    Utworzone przez Johny3 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-09-2014, 20:33
  2. Wymiana zawieszenie - jakie narzędzia
    Utworzone przez mmax88 w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-11-2013, 09:11
  3. Wykres logów - narzędzia
    Utworzone przez morus12 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-05-2013, 07:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory