Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: specyfikacja wyposażenia "distinctive" - poszukuję

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie specyfikacja wyposażenia "distinctive" - poszukuję

    Dokładnie jak w temacie.
    Poszukuję specyfikacji wyposażeniowej wersji distinctive do Alfa Romeo 156 1.8 T.S rok prod 2002 (po liftingu wnętrza).
    Jeśli ktoś jest w jej posiadaniu, bądź wie gdzie ją znaleźć, będę wdzięczny.

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Szef
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 140 KM 2002r
    Postów
    1,208

    Domyślnie

    Przylaczaczam sie do prosby

    moze ktos wie jakie byly ronice miedzy poszczegolnymi wersjami wyposazenia przed i po 2000 roku produkcji oraz przed i po liftingu ??

    Ja znalazlem tylko cos takiego
    http://skwazy.republika.pl/AlfaWyposazenie.htm
    Alfa Romeo 156 1.8 16v T.S. V6 pipe DISTINCTIVE ECU ME 7.3.1 EOBD
    www.alfaromeo.mazury.pl

  3. #3
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie distinctive

    ja z tego co wynika z epera ma distinctive. aale sie jeszcze upewnie jak wróce wieczorem bo teraz mi ich strona nie chcedziałać.
    Pozdr

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Odszukaj oryginalną fakturę i sprawdź trzycyfrowe kody wyposażenia - na ich podstawie mogę ci pomóc w określeniu wyposażenia jakie masz. Kłopot z tym że nawet u różnych dilerów "distinctive" mogło oznaczać nie zawsze to samo, a na 100% zmieniało się to w zależności od rocznika. Faktura natomiast wszystko ci powie.
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156
    Odszukaj oryginalną fakturę i sprawdź trzycyfrowe kody wyposażenia - na ich podstawie mogę ci pomóc w określeniu wyposażenia jakie masz. Kłopot z tym że nawet u różnych dilerów "distinctive" mogło oznaczać nie zawsze to samo, a na 100% zmieniało się to w zależności od rocznika. Faktura natomiast wszystko ci powie.
    Jeśli chodzi o trzycyfrowe kody wyposażenia dodatkowego, to mam tylko jeden i pomogłeś mi go już rozszyfrować.
    Mnie bardziej interesowało to, do czego podał link kolega Szef. Dzięki za pomoc, jeśli jednak ktoś miałby dostęp do pełnej listy wyposażeniowej, to będzie mi miło. Wiem, że jest ona gdzieś w sieci, bo już kiedyś się z nią spotkałem, tyle tylko, że wówczas nie miałem 156, więc moje zainteresowanie było raczej mierne.

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar molek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 140km
    Postów
    62

    Domyślnie

    A ja za to mam takie pytanko dotyczące kontroli trakcji. Mam Belle 147jtd w 140km 2003r. i w wersji distinctive. Czy on ją posiada? Co do wyłącznika to już znalazłem na forum info że owego nie ma....
    Ostatnio edytowane przez molek ; 10-06-2011 o 01:38

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar liked
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    AR BRERA 2006 2,4 jtdm
    Postów
    320

    Domyślnie

    ja to mam inne pytanie, czym się różni wersja impression? i co to za wersja?
    znalazłem coś takiego dla 159:
    Wersje

    Impression
    Alfa Romeo 159sw Pełna oferta wyposażenia we wszystkich wersjach. Impression oferuje seryjnie: klimatyzację manulaną, elektrycznie sterowane szyby tylne, radio z odtwarzaczem CD, regulację wysokości fotela kierowcy i pasażera, poduszki powietrzne dwustopniowe z czujnikiem obecności pasażera, poduszki powietrzne boczne z przodu i poduszki powietrzne nadokienne, lusterka boczne w kolorze nadwozia, podłokietnik z tyłu i wnęke na narty.

    Progression
    Alfa Romeo 159sw Dodatkowo do wersji Impression, wyposażenie Progression oferuje seryjnie: klimatyzację automatyczną dwustrefową, felgi ze stopów lekkich 16-calowe, kierownicę i gałkę dźwigni biegów pokryte skórą, VDC z Hill Holderem (ABS + ASR + EBD + Brake Assist) dostępne we wszystkich wersjach silnikowych, światła przeciwmgielne, tylną kanapę składaną i dzieloną 60/40, światła przeciwmgielne.

    Distinctive
    Alfa Romeo 159sw W wersji Distinctive, Alfa 159 Sportwagon prezentuje jeszcze bogatszą ofertę. Dodatkowo, do wyposażenia Progression, dodane zostały: wnętrza w tkaninie Alfatex (w kolorze szarym, czarnym i beżowym), sterowanie radiem/telefonem z koła kierownicy, nowe felgi aluminiowe 16 i 17", lusterka boczne składane elektrycznie, tempomat, fotel kierowcy i pasażera mechaniczną regulacja odcinka lędźwiowego, system nawigacji satelitarnej.

    Sportiva
    Alfa Romeo 159sw Począwszy od tej wersji alfa 159 sportwagon jest jeszcze bardziej sportowa i komfortowa. W wyposażeniu seryjnym oferuje: koło kierownicy i gałka skrzyni biegów obszyta skóra Pieno Fiore, felgi alumiowe 17'', reflektory Bi-ksenonowe ze spryskiwaczami reflektorów, czujniki parkowania z tyłu i z przodu. Ponadto wnętrze jest całe czarne.

    TI
    Alfa Romeo 159sw Obniżone sportowe zawieszenie, 19-calowe koła ze stopów lekkich, obniżone progi oraz czerwone zaciski do hamulców przednich Brembo, to tylko wybrane elementy zewnętrzne Alfy TI. Wnętrze zostało wyposażone w sportowe fotele wykończone czarną skórą z emblematem Alfy Romeo, nową sportową kierownicę, gałkę zmiany biegów pokrytą perforowaną skórą z czerwonymi obszyciami, podsufitkę i słupki drzwiowe.

    jakaś lipa, bo sam posiadam impression, a mam wszystko poza ksenonami więc o co tu chodzi?
    Ostatnio edytowane przez liked ; 09-06-2011 o 23:36

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar piorkum
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Pilzno
    Auto
    Alfa Romeo 159Ti 2.4, ALFA ROMEO GTV 2.O 1987
    Postów
    60

    Domyślnie

    Witam co mozecie mi powiedziec o wyposazeniu 932B1B00 co tam ma byc ?? wrazie czego VIN ZAR93200001270579

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Giulietta QV Nero Etna, Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78
    Postów
    4,105

    Domyślnie

    Cytat Napisał liked Zobacz post
    czym się różni wersja impression?
    To wersja podstawowa
    A co do wyższych wersji posiadały różne nazewnictwa w zależności od rynku na który były przeznaczone.

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar trebor
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    nowy sącz
    Auto
    145td 145ts 159jtd 156v6 były. 159 szukam
    Postów
    297

    Domyślnie

    Ja mam 2004r
    -skóra
    -alu 17
    -klima x2
    -tempomat
    -podgrzewane fotele
    -regulacja fotela w okolicy lędźwiowej
    -cd obsługa z kierownicy
    a kolega ma 2002r po lifcie i do tego ma jeszcze
    -nawigacje
    -gniazdo zapalniczki w bagażniku
    -relingi
    ale felgi 16, nie ma tempomatu, podgrzewanych foteli, ani dodatkowej regulacji fotela. Dodam, że moja wyprodukowana była na rynek niemiecki a kolegi na włoski.
    Ostatnio edytowane przez trebor ; 17-04-2012 o 20:46
    Alfa Romeo
    born not made

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 22:15
  2. Poszukuję alufelgi "16"
    Utworzone przez Przemko400 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-03-2015, 17:15
  3. AR GT Distinctive JTD - "zadbana/super stan" / Warszawa
    Utworzone przez Radeon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-12-2012, 15:53
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 10-08-2006, 00:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory