Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Tanie części do Alfy

  1. #1
    look1990
    Gość

    Domyślnie Tanie części do Alfy

    Czy ktoś z was próbował kiedyś najtańszych części dobrych marek w swych bellach? Jeśli tak, to jak to się wam sprawowało?

  2. #2
    TenTypMih
    Gość

    Domyślnie

    Nie pasuje mi stwierdzenie najtansze i dobrych marek to chyba tak nie dziala...
    Probowalem zamiennikow i czesto bylo cos nie tak a to hamulce piszczaly, a to cos sie ruszalo, drgalo, a to byl niedokladnie wykonane i zywotnosc krotsza. Mysle ze cena idzie z jakoscia i bezpieczenstwem w sumie tez.

    Wiem ze to ciezka sprawa, czasem nie ma floty ale mysle ze glowne rzeczy i wazne trzeba kupic dobre, a pierdoly mozna poprobowac zamiennikow.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał TenTypMih Zobacz post
    Nie pasuje mi stwierdzenie najtansze i dobrych marek to chyba tak nie dziala...
    Probowalem zamiennikow i czesto bylo cos nie tak a to hamulce piszczaly, a to cos sie ruszalo, drgalo, a to byl niedokladnie wykonane i zywotnosc krotsza. Mysle ze cena idzie z jakoscia i bezpieczenstwem w sumie tez.

    Wiem ze to ciezka sprawa, czasem nie ma floty ale mysle ze glowne rzeczy i wazne trzeba kupic dobre, a pierdoly mozna poprobowac zamiennikow.
    Krótko i na temat. Zamienniki najtańsze to raczej środek zastępczy lub dla handlarzy pod sprzedaż.

  4. #4
    look1990
    Gość

    Domyślnie

    A co myślicie o regeneracji wahaczy w alfie? Warto ją robić? Ile wytrzymają oryginalne nowe vs regenerowane wahacze?

  5. #5

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał look1990 Zobacz post
    A co myślicie o regeneracji wahaczy w alfie? Warto ją robić? Ile wytrzymają oryginalne nowe vs regenerowane wahacze?
    Na forum jest na ten temat od groma postów ale ja jestem na nie. Oszczędność czasem znikoma a np sworznie nie są wymienialne i prędzej czy później i tak trzeba cały wahacz zmienić.

Podobne wątki

  1. [159] TANIE CZĘŚCI DO ALFY-gdzie kupić?
    Utworzone przez pabloXXL w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-01-2019, 18:47
  2. TANIE NOWE części Szczecin
    Utworzone przez derpin w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2014, 15:46
  3. tanie części
    Utworzone przez argon1504 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-11-2011, 19:23
  4. Tanie części w zamian za pomoc.
    Utworzone przez tomekd w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 12:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory