Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale 156 - Alfa Romeo 156 zadebiutowała na rynku w 1997. Jest najbardziej udanym handlowo modelem Alfy z lat 90. 156 zdobyła wiele wyróżnień w tym najważniejsze - Car Of the Year 1998. Montowano w niej silniki Twin Spark, 2.5 V6 (Internation Engine of the Year 2000), 3.2 GTA, JTS, JTD i JTDm. Do dziś 156 jest najpopularniejszym modelem Alfy na polskich drogach.
    look1990
    Gość

Domyślnie Tanie części do Alfy

Czy ktoś z was próbował kiedyś najtańszych części dobrych marek w swych bellach? Jeśli tak, to jak to się wam sprawowało?

TenTypMih
    Gość

Domyślnie

Nie pasuje mi stwierdzenie najtansze i dobrych marek to chyba tak nie dziala...
    Probowalem zamiennikow i czesto bylo cos nie tak a to hamulce piszczaly, a to cos sie ruszalo, drgalo, a to byl niedokladnie wykonane i zywotnosc krotsza. Mysle ze cena idzie z jakoscia i bezpieczenstwem w sumie tez.

Wiem ze to ciezka sprawa, czasem nie ma floty ale mysle ze glowne rzeczy i wazne trzeba kupic dobre, a pierdoly mozna poprobowac zamiennikow.

Moderator Romeo Pokaż na mapie Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    156 SW V6, 156 SW 20V Ti, 156 GTA i Lancia Phedra 2,2
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    82 d 19 h 5 m

Domyślnie

Cytat Napisał TenTypMih Zobacz post
    Nie pasuje mi stwierdzenie najtansze i dobrych marek to chyba tak nie dziala...
    Probowalem zamiennikow i czesto bylo cos nie tak a to hamulce piszczaly, a to cos sie ruszalo, drgalo, a to byl niedokladnie wykonane i zywotnosc krotsza. Mysle ze cena idzie z jakoscia i bezpieczenstwem w sumie tez.

Wiem ze to ciezka sprawa, czasem nie ma floty ale mysle ze glowne rzeczy i wazne trzeba kupic dobre, a pierdoly mozna poprobowac zamiennikow.
    Krótko i na temat. Zamienniki najtańsze to raczej środek zastępczy lub dla handlarzy pod sprzedaż.

look1990
    Gość

Domyślnie

A co myślicie o regeneracji wahaczy w alfie? Warto ją robić? Ile wytrzymają oryginalne nowe vs regenerowane wahacze?

Użytkownik Romeo
    Auto
    AR GT 1.9 JTD
    Czas spędzony na forum
    1 d 21 h 23 m

Moderator Romeo Pokaż na mapie Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    156 SW V6, 156 SW 20V Ti, 156 GTA i Lancia Phedra 2,2
    Czas spędzony na forum
    82 d 19 h 5 m

Domyślnie

Cytat Napisał look1990 Zobacz post
    A co myślicie o regeneracji wahaczy w alfie? Warto ją robić? Ile wytrzymają oryginalne nowe vs regenerowane wahacze?
    Na forum jest na ten temat od groma postów ale ja jestem na nie. Oszczędność czasem znikoma a np sworznie nie są wymienialne i prędzej czy później i tak trzeba cały wahacz zmienić.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)