KornelPL
Użytkownik
- Rejestracja
- Wrz 5, 2009
- Postów
- 611
- Wiek
- 38
- Lokalizacja
- Stalowa Wola/Nisko
- Auto
- AR 156 1.8 TS 140KM 2001/2002 - była. 159 2.2 JTS - jest.
Czesc,
Potrzebuje porady kogos kto zna mniej wiecej budowe lampy w 156 przed FL. Sytuacja przedstawia sie nastepujaco. W moich oryginalnych carello LEWA lampa miala zrabana regulacje - podczas ustawiania na przegladzie nie dalo sie tego ustawic bo klucz ciagle rpzeskakiwal w miejscu. Kupilem nowe z czarnym srodkiem i kazalem do nich przelozyc silniczki. Przed chwila odebralem auto z bananen na twarzy szczesliwy jak prosie pojechalem na stacje kontroli pojazdow celem dokonania regulacji lamp. I... Znow to samo - lewa lampa nie da sie ustawic bo klucz (jakis taki nasadkowy ) przeskaluje w miejscu. C to z tym zrobic ? koles powiedzial ze 'korektor' jest zepsuty czy cos takiego ? co mam z tym fantem zrobic ? lampa straszne swieci do gory - prawa idealnie.
Potrzebuje porady kogos kto zna mniej wiecej budowe lampy w 156 przed FL. Sytuacja przedstawia sie nastepujaco. W moich oryginalnych carello LEWA lampa miala zrabana regulacje - podczas ustawiania na przegladzie nie dalo sie tego ustawic bo klucz ciagle rpzeskakiwal w miejscu. Kupilem nowe z czarnym srodkiem i kazalem do nich przelozyc silniczki. Przed chwila odebralem auto z bananen na twarzy szczesliwy jak prosie pojechalem na stacje kontroli pojazdow celem dokonania regulacji lamp. I... Znow to samo - lewa lampa nie da sie ustawic bo klucz (jakis taki nasadkowy ) przeskaluje w miejscu. C to z tym zrobic ? koles powiedzial ze 'korektor' jest zepsuty czy cos takiego ? co mam z tym fantem zrobic ? lampa straszne swieci do gory - prawa idealnie.