Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Farba czy naklejka + głębokośc głośnika + popiskiwanie

  1. #1
    alien4
    Gość

    Domyślnie Farba czy naklejka + głębokośc głośnika + popiskiwanie

    Witam ponownie.
    Po wymianie silnika i przejechaniu około 3 tyś km stwierdziłem, że silnik pracuje ładnie i dynamiczni, nie bierze oleju i nie mam z nim żadnych problemów (oby tak dalej ) Więc wziąłem się za wygląd i zawieszenie. Autko było trochę poobdzierane i miało popękane zderzaki więc trafiło do lakiernika. Wymieniłem też kompletnie całe zawieszenie, przeguby, klocki i przetoczyłem tarcze (które o dziwo nie są wentylowane) Pozostał mi jeszcze jeden feler. Dokładniej na drzwiach pomiędzy oknami są takie czarne paskiKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa;).jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	73.1 KB
ID:	23646. Z jednej strony są oryginalne a z 2 strony poprzedni właściciel zastąpił je chyba tym co znalazł po ręką a była to okleina do mebli ze słojami…… I teraz czy to fabrycznie jest naklejka? Jeśli tak to jaka i gdzie można ją kupić. A jeśli jest to farba, no to już głowa lakiernika

    2 sprawa to nagłośnienie. Pociągnąłem już kable do bagażnika, kupiłem wzmacniacz Blaupunkt i skrzynkę do niego gra bardzo ładnie, szkoda że już nie mam bagażnika . Problem tkwi w tym że w drzwiach głośniki już nie dają rady. Czytałem tu i czytałem i wiem jaką mają średnicę i na ile są śrub ale jaka może być ich max głębokość tego nie wiem. A może ktoś już wymieniał na lepsze i po prostu może podać model, a ja sobie już sprawdzę jakie są ich wymiary .

    3 i ostatnia już sprawa to ciche popiskiwanie/świst po naciśnięciu sprzęgła. Wcześniej jak było zimniej dosłownie było słychać pisk przy naciskaniu sprzęgła przez pierwsze 2km jazdy, później całkowicie zanikało. Teraz kiedy zrobiło się cieplej nie piszczy już jak wcześniej, ale nadal słyszę przy naciskaniu sprzęgła popiskiwanie czasami zdaje mi się, że to taki świst. Słyszałem, że to może być łożysko. Ktoś się z tym spotkał już?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Dugit
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    159 SW 2.0JTDm i 156 SW 1.9JTD
    Postów
    209

    Domyślnie

    Zanim zmienisz głośniki wygłusz drzwi daje lepszy efekt niż wymiana głośników.
    Hertz dsk 165 mieszczą się w przednie drzwi.

    Pozdro
    Dugi

  3. #3
    mar_1981
    Gość

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar www156
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    KR
    Auto
    159 1,9 M-JET 16v
    Postów
    930

    Domyślnie

    Fabrycznie jest to naklejka, można ją zastąpić czarną (lecz nie koniecznie) folią samoprzylepną. Na forum jest opisane jak zrobić to samemu. W sumie prosta sprawa, na allegro można bez problemu kupić taką folię, ale i samemu można poszukać.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Popiskiwanie z okolic przedniego zawieszenia
    Utworzone przez barnio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-04-2014, 08:44
  2. co to za dzwiek- dziwne popiskiwanie
    Utworzone przez sebastian-wro w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-01-2014, 21:22
  3. tykanie/popiskiwanie w przednim kole
    Utworzone przez wiertar w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 14:31
  4. popiskiwanie z okolic hamulców tylnych kół
    Utworzone przez raar2 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-08-2009, 15:33
  5. Popiskiwanie
    Utworzone przez Brzoza w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-03-2007, 21:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory