Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa do oglądnięcia - poszukuje 156 2.0 TS

  1. #1
    pedro220
    Gość

    Domyślnie Alfa do oglądnięcia - poszukuje 156 2.0 TS

    Witam!
    Inetersuje mnie jedna AR 156 z Radomia a dokładnie ta: http://automax.gratka.pl/ogl/317.html
    Bardzo proszę osoby z Radomia które ją widziały osobiście o opis jej stanu i czy jest warta uwagi czy raczej nie. bardzo dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie

    CZeść

    Pedro wysłałem Ci mailem nr tel. do właściciela Alfy. Auto znam Jak dla mnie jest OK.
    Ale lepiej pogadaj z właścicielem.

  3. #3
    pedro220
    Gość

    Domyślnie

    wielkie dzięki!

  4. #4
    pedro220
    Gość

    Domyślnie

    No i byłem w tym Radomiu oglądac to auto, 260 km na darmo. Nie przypadł mi ten samochód do gustu bo napewno jest on po jakiejs stłuczce (oczywiście komis utrzymuje że bezwypadkowe). Tylna klapa źle się schodzi (krzywo), lakier przy drzwiach schodzi po przerysowaniu paznokciem, tylny amortyzotor zamalowany szarą farbą i do tego opona przy nim tak zjechana (pewnie od docierania o nadkole) ze do wyrzucenia się tylko nadaje, przedni zderzak był wymieniany i na dodatek inny kolor, który ewidentnie się różni w słońcu, reflektory przeciwgielne do wymiany (popękane), przednia szyba wstawiana.,podłuznica przyrdzewiała... tyle zdążyłem zauważyć tak na szybko. Dziwi mnie jak oni w tym komisie mogą pisać ze auto bezwypadkowe jak naprawdę sporo jej brakuje do stanu 8 letniego auta (owszem środki bez zarzutu ale z zewnatrz pozostawia wiele do zyczenia) i nie jest to napewno zadna okazja. Stoi w tym komisie jeszcze jedna AR 156 tyle że 2,4 JTD ale tez było przy niej dłubane.
    PS
    Nadal szukam Alfy Romeo 156 2.0 TS w cenie do 19 tys. zł. (koniecznie czarna, ostatecznie może być srebrna :roll: ) więc jakby ktoś miał taką lub widziałby gdzieś w komisie to proszę o kontakt, najlepiej z woj. świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego lub lubelskiego. Bardzo proszę o kontakt : gg 1511821 lub pedro@op.pl

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    siema wpadnij do stalowej woli w komisie w rozwadowie stoi 2.0 czarna a pomiescie kreci sie pare srebrnych i czarnych na sprzedaz ostatnio moj kumpel kupil 1.8 z 98 rok w komisie w nisku za 13,5 tys a komisow jest wiele napewno cos znajdziesz:d
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  6. #6
    pedro220
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem ze Stalowej Woli. W Rozwadowie nie widziałem żadnej AR. Objeździłem sporo komisów, w Nisku tez byłem. I spotkałem jedną AR 156 2,4JTD srebrną ale w cenie która mnie nie satysfakcjonuje.
    Nadal szukam Alfy 156 najlepiej 2.0 TS . z woj. świetokrzyskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, małopolskiego, lubelskiego. jesli ktos wie gdzie moge spotkać takie auto to proszę o kontakt pedro@op.pl lub gg 1511821 Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 09:24
  2. Alfa 156 Swap - poszukuje informacji.
    Utworzone przez JarekFK w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 13:32
  3. alfa 166 poszukuje czesci
    Utworzone przez stanlejo w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2009, 12:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory