Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale 156 - Alfa Romeo 156 zadebiutowała na rynku w 1997. Jest najbardziej udanym handlowo modelem Alfy z lat 90. 156 zdobyła wiele wyróżnień w tym najważniejsze - Car Of the Year 1998. Montowano w niej silniki Twin Spark, 2.5 V6 (Internation Engine of the Year 2000), 3.2 GTA, JTS, JTD i JTDm. Do dziś 156 jest najpopularniejszym modelem Alfy na polskich drogach.
    Użytkownik Ogier Avatar teiras
    Mieszka w
    Katowice - Kostuchna
    Auto
    156 2,4jtd 99r AZZURO NUVOLA 176.1KM 401.9 Nm Skrzynia 6b z 166
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    5 d 5 h 9 m

Domyślnie

ciekawe bo u mnie wszystko pięknie chodzi , biegi bez problemu, nie ciągnie nie ślizga sie a wiem że ją źle założyłem

Użytkownik Romeo Avatar michal_lc4
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 PussyWagon 1.9JTD/115 KM '02 FL
    Czas spędzony na forum
    8 d 17 h 17 m

Domyślnie

szwagieralfa rozumiem że jest to jeden z lepszych "mechaników" w okolicy. W ogóle ciekawe spostrzeżenia odnośnie tarczy, bo u mnie jak zmieniałem sprzęgło od razu było widać że jak się założy odwrotnie tarcze to nie będzie dobrze działać. Widać nie wszystkie Alfy są takie same

czasowy1
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał szwagieralfa Zobacz post
    tu sie mylisz , u mnie mechanik zalozyl zle i od poczatku byly problemy z wysprzeglaniem , biegi ciezko wchodzily , prowadnica lozyska oporowego dociskala tarcze do dwumasy tak ze zrobil sie kolniez na tej prowadnicy , jezdzilem tak przez pol roku , teraz wyjmowalem skrzynie i przelozylem tarcze j jest duzo lepiej .
    czy teraz biegi wchodzą tak jak powinny?

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

dokładnie nie są ponieważ 1.9jtd mają sprzęgło ciągnione, mam taką na warsztacie, z tego co oglądałem w serwisów-kach to z innymi silnikami mają sprzęgło pchane(standardowe)

Użytkownik Ogier Avatar teiras
    Mieszka w
    Katowice - Kostuchna
    Auto
    156 2,4jtd 99r AZZURO NUVOLA 176.1KM 401.9 Nm Skrzynia 6b z 166
    Czas spędzony na forum
    5 d 5 h 9 m

Domyślnie

2.4 też ma ciągniety docisk

Użytkownik Rowerzysta Avatar szwagieralfa
    Mieszka w
    Golub-Dobrzyń
    Auto
    156 1,9 jtd
    Czas spędzony na forum
    4 d 12 h 22 m

Domyślnie

Cytat Napisał czasowy1 Zobacz post
    czy teraz biegi wchodzą tak jak powinny?

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

dokładnie nie są ponieważ 1.9jtd mają sprzęgło ciągnione, mam taką na warsztacie, z tego co oglądałem w serwisów-kach to z innymi silnikami mają sprzęgło pchane(standardowe)
    biegi bez problemu , wsteczny , jedynka ,przy zimnym jak i cieplym motorze nic nie czuc ze wrzuca bieg , wczesniej bylo czuc lekkie szarpniecie , szczegolnie przy wstecznym , pozdro

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Cytat Napisał michal_lc4 Zobacz post
    szwagieralfa rozumiem że jest to jeden z lepszych "mechaników" w okolicy. W ogóle ciekawe spostrzeżenia odnośnie tarczy, bo u mnie jak zmieniałem sprzęgło od razu było widać że jak się założy odwrotnie tarcze to nie będzie dobrze działać. Widać nie wszystkie Alfy są takie same
    dobry lakiernik , z mechaniką widac ze nie bardzo bynajmniej w AR

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-04-2013, 11:12
  2. tarcza sprzęgła czy zakładac czy dac nową???
    Utworzone przez strucel w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 21:57
  3. [156] Tarcza sprzęgła
    Utworzone przez nfear w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-03-2009, 22:16
  4. TARCZA SPRZĘGŁA
    Utworzone przez KUBAS w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-05-2006, 07:41

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

kturo strono wlozyc tarcze

jak powinna byc zalozona tarcz sprzeglowa

którą strona tarcza sprzęgła

jak sie zaklada tarcz e

tarcza sprzeglowa do alfa romeo 156 jtd 1;9 1999r

jak zalozyc tarcze sprzeglowa forda

jak załozyc tarcze sprzęgłowa

jak prawidłowo zamontować tarcze w c 330

montarz.tarczy.spszęgła.do.lublina

tarcza sprzęgła opel frontera 22 16v

jak sie zaklada tarcze sprzegla

tarcze sprzęgła jak założyć

ktora strona zaklada sie tarcze

jak powinna byc zalozona tarcz sprzeglowa w oplu

jaka tarcza sprzegla opel omega

jak złożyć sprzęgło c 360 jak włorzyć tarcze jakieś foto albo rysunek

którą strona ma byc tarcza sprzęgła

jak zamontować tarcze spręgła

ktora strona zaklada sie tarcze sprzeglowe do forda

montaz nowego sprzegla ktora strona tarcza

jaka strona zalozyc tarcze sprzegła

jak zalozyc tarcze sprzeglowa c 360

jak powinna byc obrucona tarcz w skrzyni

omega 2 0 jak zalorzyć tarczę sprzegła sprzęgło

ddokładny mątaż tarcza w c360

tarcze sprzęgłowe kturą stroną zalorzyć forum c 360

jak założyć dobrze tarcze

jak zalozyc tarcze sprzegla do zuka

montaż sprzęgła c-360

C-360 sprzeglo jak wymienic tarczejak zalożyć tarczę sprzęgla scenictarcz sprzęgła jak zakłada siętarcza sprzeglowa usa na ktora stronejak założyć tarcze sprzęgła golf 4jak założyc prawidlowo sprzęgłoalfa 156 jak włożyćtarcz sprzegłowa 360 matazjak wymienić tarcze sprzegłatarcza sprzęgła którą stronąjak poskładac sprzengło w c330jak zalozyc tarcze sprzegla t5jak zlozyc sprzeglo c330tarcz sprzęgłowa z sprężynami jak zamontowaćczy zmienic tarcze sprzegła c360Jak poprawnie zalozyc tarczektóra strona ma byc zalozona tarcza sprzęgła w c360jak zlozyc sprzeglo alfa 2.4jak włożyć tarcze sprzęgła golf III tarcza sprzęgła alfa 1 9 jtdjak zalozyc tarcze sprzegla alfa 2.4jak zalożyc tarczę sprzęgla omega 2 0docisk i kierunki tarcz c360 zdieciakturą stroną zakłada się tarczę sprzęgłowąjaka strona zalorzyc tarczdokładny montaż tarcza w c360którą strona tarcza sprzęgła fiattarcza sprzęgła do c 330jak sie zaklada tarcze sprzegla do c330jak sie zaklada tarcze sprzegla c330jak ustawić tarcze c-360tarcze sprzęgłowe jak założyć u c360jak zamontowac tarcze sprzegla golf 3jak zamontowac sprzegło alfa 156ihnstrukcja wymiahny tarcz sprzegbła c-360jak montowac tarcze spszeglowejak zaklada sie sprzeglo c360kierunek tarcz sprzegla ursus c-360wymiana sprzegla katowicew którą strone tarcza przy dwumasiejak zalozyc tarcze sprzeglowa w golfie 4jak złozyc sprzegło w c-360jak założyć tarcze sprzęgła c 330jak zalorzyc tarcze sprzegla c330jak zorzyc sprzego w t25w którą strone wstronę montuję się tarcze sprzęgłowe do c 330jak złozyc sprzegło w c-360 zdieciajak zalozyc tarcze sprzegla c360opel omega b 2.0 16v którą stroną założyć tarcze sprzęgłatarcza sprzeglowa w lublin 3 montażjak założyć tarczę dojak włozyć tarcze sprzęgłowe c 360ustawienie tarcz sprzęgła c 360jak włozyć tarcze sprzęgłowe c360jak założyc tarcze sprzęgławymiana tarczy sprzegła c 360jak założyc tarczę sprzęgła alfa romeo 1.9 jtdktora strona wklada sie tarcze sprzeglowawskazowki iak zlozyc poprawnie sprzeglo ursus c360jak ma być załozona tarcza sprzęgłowa fiat 1 2 16v 2.8 jak zalozyc tarcze sprzeglowakturom stronom wsadzić tarcze spżengłsaz ktorej strony zalozyc tarczejak załozyc tarcz pierwszego stopnia w c-330sprzęgło c 360 jak idzie tarcza 1tarcza sprzeglowa ktora strona zamontowacc 330 tarcza sprzegla ktora stronajak zalozyc tarcze sprzeglowo zetor 5211ktura strona wloZyc tarcze sprzegla golfkturo stron zaklada sie tarcze sprzengla w zetorze 5211rysunek złozenia sprzęgła rysunek 2.0 16v

Zakładki

Uprawnienia