Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale 156 - Alfa Romeo 156 zadebiutowała na rynku w 1997. Jest najbardziej udanym handlowo modelem Alfy z lat 90. 156 zdobyła wiele wyróżnień w tym najważniejsze - Car Of the Year 1998. Montowano w niej silniki Twin Spark, 2.5 V6 (Internation Engine of the Year 2000), 3.2 GTA, JTS, JTD i JTDm. Do dziś 156 jest najpopularniejszym modelem Alfy na polskich drogach.
    Użytkownik Ogier Avatar teiras
    Mieszka w
    Katowice - Kostuchna
    Auto
    156 2,4jtd 99r AZZURO NUVOLA 176.1KM 401.9 Nm Skrzynia 6b z 166
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    5 d 5 h 9 m

Domyślnie

ciekawe bo u mnie wszystko pięknie chodzi , biegi bez problemu, nie ciągnie nie ślizga sie a wiem że ją źle założyłem

Użytkownik Romeo Avatar michal_lc4
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 PussyWagon 1.9JTD/115 KM '02 FL
    Czas spędzony na forum
    8 d 13 h 9 m

Domyślnie

szwagieralfa rozumiem że jest to jeden z lepszych "mechaników" w okolicy. W ogóle ciekawe spostrzeżenia odnośnie tarczy, bo u mnie jak zmieniałem sprzęgło od razu było widać że jak się założy odwrotnie tarcze to nie będzie dobrze działać. Widać nie wszystkie Alfy są takie same

czasowy1
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał szwagieralfa Zobacz post
    tu sie mylisz , u mnie mechanik zalozyl zle i od poczatku byly problemy z wysprzeglaniem , biegi ciezko wchodzily , prowadnica lozyska oporowego dociskala tarcze do dwumasy tak ze zrobil sie kolniez na tej prowadnicy , jezdzilem tak przez pol roku , teraz wyjmowalem skrzynie i przelozylem tarcze j jest duzo lepiej .
    czy teraz biegi wchodzą tak jak powinny?

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

dokładnie nie są ponieważ 1.9jtd mają sprzęgło ciągnione, mam taką na warsztacie, z tego co oglądałem w serwisów-kach to z innymi silnikami mają sprzęgło pchane(standardowe)

Użytkownik Ogier Avatar teiras
    Mieszka w
    Katowice - Kostuchna
    Auto
    156 2,4jtd 99r AZZURO NUVOLA 176.1KM 401.9 Nm Skrzynia 6b z 166
    Czas spędzony na forum
    5 d 5 h 9 m

Domyślnie

2.4 też ma ciągniety docisk

Użytkownik Rowerzysta Avatar szwagieralfa
    Mieszka w
    Golub-Dobrzyń
    Auto
    156 1,9 jtd
    Czas spędzony na forum
    4 d 11 h 22 m

Domyślnie

Cytat Napisał czasowy1 Zobacz post
    czy teraz biegi wchodzą tak jak powinny?

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

dokładnie nie są ponieważ 1.9jtd mają sprzęgło ciągnione, mam taką na warsztacie, z tego co oglądałem w serwisów-kach to z innymi silnikami mają sprzęgło pchane(standardowe)
    biegi bez problemu , wsteczny , jedynka ,przy zimnym jak i cieplym motorze nic nie czuc ze wrzuca bieg , wczesniej bylo czuc lekkie szarpniecie , szczegolnie przy wstecznym , pozdro

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Cytat Napisał michal_lc4 Zobacz post
    szwagieralfa rozumiem że jest to jeden z lepszych "mechaników" w okolicy. W ogóle ciekawe spostrzeżenia odnośnie tarczy, bo u mnie jak zmieniałem sprzęgło od razu było widać że jak się założy odwrotnie tarcze to nie będzie dobrze działać. Widać nie wszystkie Alfy są takie same
    dobry lakiernik , z mechaniką widac ze nie bardzo bynajmniej w AR

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-04-2013, 11:12
  2. tarcza sprzęgła czy zakładac czy dac nową???
    Utworzone przez strucel w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 21:57
  3. [156] Tarcza sprzęgła
    Utworzone przez nfear w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-03-2009, 22:16
  4. TARCZA SPRZĘGŁA
    Utworzone przez KUBAS w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-05-2006, 07:41

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

kturo strono wlozyc tarcze

jak powinna byc zalozona tarcz sprzeglowa

którą strona tarcza sprzęgła

jak sie zaklada tarcz e

tarcza sprzeglowa do alfa romeo 156 jtd 1;9 1999r

jak załozyc tarcze sprzęgłowa

montarz.tarczy.spszęgła.do.lublina

jak powinna byc zalozona tarcz sprzeglowa w oplu

tarcza sprzęgła opel frontera 22 16v

ktora strona zaklada sie tarcze

jak zalozyc tarcze sprzeglowa forda

jak prawidłowo zamontować tarcze w c 330

tarcze sprzęgła jak założyć

jak sie zaklada tarcze sprzegla

jak powinna byc obrucona tarcz w skrzyni

którą strona ma byc tarcza sprzęgła

tarcze sprzęgłowe kturą stroną zalorzyć forum c 360

ddokładny mątaż tarcza w c360

omega 2 0 jak zalorzyć tarczę sprzegła sprzęgło

ktora strona zaklada sie tarcze sprzeglowe do forda

jak założyć dobrze tarcze

montaz nowego sprzegla ktora strona tarcza

montaż sprzęgła c-360

jak złożyć sprzęgło c 360 jak włorzyć tarcze jakieś foto albo rysunek

jak zalozyc tarcze sprzeglowa c 360

jak zamontować tarcze spręgła

jaka tarcza sprzegla opel omega

jaka strona zalozyc tarcze sprzegła

tarcza sprzęgła do c 330C-360 sprzeglo jak wymienic tarczejak założyć tarcze sprzęgła golf 4jak wymienić tarcze sprzegłaJak poprawnie zalozyc tarczektórą strona tarcza sprzęgła fiatkturą stroną zakłada się tarczę sprzęgłowątarcze sprzęgłowe jak założyć u c360docisk i kierunki tarcz c360 zdieciajak zalożyc tarczę sprzęgla omega 2 0tarcza sprzęgła którą stronąjaka strona zalorzyc tarczjak włożyć tarcze sprzęgła golf III jak sie zaklada tarcze sprzeglowaktóra strona ma byc zalozona tarcza sprzęgła w c360czy zmienic tarcze sprzegła c360jak zalożyć tarczę sprzęgla scenicjak zlozyc sprzeglo c330tarcz sprzęgłowa z sprężynami jak zamontowaćihnstrukcja wymiahny tarcz sprzegbła c-360opel omega b 2.0 16v którą stroną założyć tarcze sprzęgłajak założyć tarczę dojak założyć tarcze sprzęgła c 330wymiana sprzegla katowicejak zalozyc tarcze sprzeglowa w golfie 4jak zorzyc sprzego w t25tarcz sprzęgła jak zakłada sięjak zamontowac tarcze sprzegla golf 3tarcza sprzeglowa usa na ktora stronealfa 156 jak włożyćjak zalozyc tarcze sprzegla alfa 2.4tarcz sprzegłowa 360 matazdokładny montaż tarcza w c360jak zlozyc sprzeglo alfa 2.4jak założyc prawidlowo sprzęgłotarcza sprzęgła alfa 1 9 jtdjak sie zaklada tarcze sprzegla do c330jak sie zaklada tarcze sprzegla c330jak ustawić tarcze c-360montaz sprzegla w c 330jak włozyć tarcze sprzęgłowe c360tarcza sprzeglowa w lublin 3 montażjak zamontowac sprzegło alfa 156jak zalorzyc tarcze sprzegla c330jak założyc tarcze sprzęgłajak włozyć tarcze sprzęgłowe c 360jak złozyc sprzegło w c-360jak złozyc sprzegło w c-360 zdieciaw którą strone wstronę montuję się tarcze sprzęgłowe do c 330w którą strone tarcza przy dwumasiejak poskładac sprzengło w c330jak zalozyc tarcze sprzegla t5jak zalozyc tarcze sprzegla c360ustawienie tarcz sprzęgła c 360jak zaklada sie sprzeglo c360jak montowac tarcze spszeglowec330 tarcza ii wymianac330 tarcza ii zalozycjak poprawnie złożyć golf iii360 p tarcze sprzegla jak zalozycjak zalozyc tarcze sprzeglowe do c-360 t25 montaż tarcza sprzegłajak założyć sprzęgło w c330jak załozyc tarcze sprzęgłową do c-360obraz załozenie sprzegła w golfie 2którą stroną ustawienie tarczy sprzęgła jak sie zaklada tarcze do t25jak zalożyć tarczę sprzęgla sceicw jaki sposub załozyc tarcze sprzegła w c 360jak założyć tarcz sprzegłac-360 jaka tarczaktórą stroną zakłada się tarczę do silnika

Zakładki

Uprawnienia