Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: ma problem

  1. #1
    pawciu87
    Gość

    Domyślnie ma problem

    chodzi o to ze przymierzam sie do kupna alfy, ja aktualnie znajduje sie w irlandii, i jesli moglbym wrocic do kraju to wlasnie na dwa trzy dni by kupic auto, znalazlem oferte ktora mnie ineteresuje, nawet nie jest daleko od miejsca zamieszkania( w polsce oczywiscie) moglbym wyslac kogos by obejrzal samochod, lecz sam nie bede mial takiej mozliwosci, tylko bezposrednio po zakup. oferta ktora mnie zaintrygowala toklik ... i teraz pytaniel.. czy myslicie ze to moze byc jakas sciema albo bubel, dzownilem do goscia i nie namawial mnie do kupna, mowil rzeczowo ze to nie jest auto z salonu, ale jest bardzo zadbane, ale zebym nie kupowal wciemno tylko zobaczyl co kupuje. Wydawal sie wiarygodny. I jesli alfa jest z tego roku (koniec 98) co moze sie w niej walic, i na co powienienem byc przygotowany, elktronika? mechanika? ktos pomoze... ;// :|

  2. #2
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Hmm... no więc ciężko cokolwiek stwierdzić z fotek, owszem na zdjęciach wygląda przyjemnie ale to są tylko zdjęcia tak więc sprzedający dobrze radzi aby obejrzeć auto na własne oczęta 8) Co do samego opisu to na pewno nie jest to najbogatsza wersja no i foteliki z tymi air bagami to chyba przekładka z innej alfy bo w tym roku chyba jeszcze nie bylo dostepnych z poduszkami. Jak będziesz ją juz oglądal to patrz na zawieszenie bo z tego co tu widać auto jezdzi na szerokich laczkach na niskim profilu a to dla zawiechy jest morderstwo nom chociaz jesli jezdzila po samych niemieckich drogach nie powinno byc zle, druga sprawa wariator zapytaj dobrze wlasciciela czy przy zmianie rozrządu miala zmieniany wariator jesli silnik będzie klepał jak diesel to znak ze do wymiany wariat własnie a to sa koszta niemałe poza tym jesli chodzi o blache to zwroc na podszybia na drzwiach bo lubi je brać no i na łączeniach progów choć widze ze ta alfa jest doposażona w sport pack alfy czyli progi niższe zawieszenie i... czego nie widać na fotach ciemne blaty zegarów. Musisz też sie liczyc z wymianą swiec bo nie wiadomo czy miala zmieniane a z tym brzebiegiem juz powinna miec i to bardzo dawno temu platynowe NGK zmienia sie co 100tyś km. a koszt 8 świec zależnie od 400 do 600 PLN - platynówki to samo ma sie z osprzętem silnika czyli przepływomierzem i sondą lambda jesli alfka jest mułowata nie zbiera sie tak jak powinna to te elementy tez juz raczej są do wymiany uff...
    to tak na prędce radze przewertowac skrupulatnie forum w dziale 147/156/166 bo mozna znalezc sporo info dotyczących 156 to co pisalem to dopiero zalążek takie "10 Przykazań " na ktore trzeba zwrocic uwage przy zakupie 156stki
    życzem powodzenia w zakupie pozdrawiam :wink:

  3. #3
    csscss
    Gość

    Domyślnie v

    Radze zobaczyć samemu. Sam jak szukałem samochodu trafiłem na cud miód wyglądającą, Zrobiłem 500km w jedną strone i to co zobaczyłem to była powypadkowa porażka w 3 odcieniach lakieru. Aż dziwiłem się że tego na fotach nie było widać. Przekładane fotele już dają do myślenia, ale możliwa jest wersja zdarzeń że poprostu poprzedni właściciel niemiał skóry, i ją sobie póżniej dorzucił.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    ja mam alfe z 99 i mam poduchy w fotelach tak ze wtedy juz byly pozdro 4all
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

Podobne wątki

  1. ICS problem z radiem, problem z dzwiękiem - przerywa, pyka
    Utworzone przez deszczyk w dziale 166
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 29-02-2016, 10:43
  2. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-02-2015, 10:52
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 16:41
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 16:03
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-09-2012, 18:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory