Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: uszczelnienie pompy cr jtd krakow

  1. #1
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie uszczelnienie pompy cr jtd krakow

    witam. mam problem z cieknaca pompa wysokiego cisnienia (tylko w okresie zimowym i na zimnym silniku















    witam. mam problem z cieknaca pompa wysokiego cisnienia (tylko w okresie zimowym i na zimnym silniku) i moje pytanie czy ktos zna dobry zaklad w krakowie badz okolicach ktory sie tym zajmuje, chodzi mi o demontarz i uszczelnienie w jednym zakladzie zeby w razie reklamacji nie bylo problemow czyli podwojnego placenia za demontarz gdyby sie okazalo ze pompa nadal cieknie. z gory dziekuje. pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156. 2.4JTD mjet '04 berlina
    Postów
    14

    Domyślnie

    Witam,
    Znam tylko ten MANA Co prawda sam tam nic nie robiłem, ale podobno to dobry zakład. Może są jakieś opinie na necie albo w bazie fachur

  3. #3
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie

    tam dzwonilem kiedys ale nikt nie chcial odebrac sprobuje jutro podzwonic jeszcze

  4. #4
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie

    napisze co sie dzisiaj dowiedzialem odnosnie demontarzu, uszczelnieniu i montarzu pompy w jtd. moze sie komus przyda.
    ul. niepolomska 55 450-850zl
    ul. montwila-mireckiego 18 1000zl
    ul. zagloby 66 min. 1000zl
    narazie tylko tyle znalazlem warsztatow co robia taki komplecik w krakowie

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156. 2.4JTD mjet '04 berlina
    Postów
    14

    Domyślnie

    Hej,
    I jak tam remont pompy? kolega ma podobny problem tyle ze w Fiacie Bravo i jest na etapie poszukiwania fachowca. Tak ze kazda informacja bedzie przydatna


    Pana Ciesielskiego (Zagłoby 66) ja nie polecam osobiście, nie byłem zadowolony z jego usług. Kolega podał mi natomiast kolejny namiar http://www.diesel-service.com.pl/dojazd.htm

  6. #6
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie

    hej. mysle jechac na niepolomska tylko nie wiem do ktorej maja czynne jutro bede dzwonil to po pracy moze podjade zobaczyc ten zaklad. ale diesel-service tez mnie zaciekawil i jutro zadzwonie bedziemy wiedziec ile u nich to kosztuje. dzieki. pozdrawiam

  7. #7
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie

    dzis bylem w diesel-service i umowilem sie na przyszly tydzien. mila obsluga, rok gwarancji, cena ok 500zl i auto na drugi dzien ma byc gotowe

  8. #8
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156. 2.4JTD mjet '04 berlina
    Postów
    14

    Domyślnie

    Kolega też się na nich zdecydował. No to mam nadzieję, że napiszesz po odbiorze jakie wrażenia

  9. #9
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie

    napisze napewno ale alfe oddaje dopiero w czwartek. mam nadzieje ze bedzie w porzo

  10. #10
    grzes 84
    Gość

    Domyślnie

    jezdze juz pare dni po naprawie i nic nie cieknie. zaplacilem tak jak sie umawialismy 500zl. tylko dwie rzeczy mi sie nie spodobaly ktore zauwazylem dopiero w domu bo gdy odbieralem auto stalo na zewnatrz i bylo ciemno. 1-zmienili jeden wezyk na pompie ktory jest normalnie twardy a oni zalozyli taki mieciutki ze w palcach mozna scisnac. 2-lekko otarli zderzak na rogu do czego sie nie przyznali

Podobne wątki

  1. uszczelnienie pompy wysokiego ciśnienia
    Utworzone przez zonix1 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-02-2019, 23:28
  2. uszczelnienie pompy CR CP1
    Utworzone przez krzyzie w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-02-2014, 10:00
  3. uszczelnienie pompy wysokiego ciśnienia Garwolin
    Utworzone przez zonix1 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2014, 21:04
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-05-2011, 15:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory