Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Sprzedam Alfe 156 1,9 jtd 2003 rok SW

  1. #1
    vincet
    Gość

    Domyślnie Sprzedam Alfe 156 1,9 jtd 2003 rok SW

    Sprzedam AR SW 1,9 JTD 140 KM 2003 rok. Alfa jest w pełni wyposażona, 8 poduszek, skóra, klimatronic, 6-biegowa skrzynia itd. Autem przyjechałem na kołach z Włoch gdzie miało 1 właściciela, zrobiłem juz 2500km bez żadnych problemów silnik zawieszenie ok, alfa we Włoszech przeszła bez problemu 2-letni przegląd do wymiany jest szkło prawego halogenu spaliła się żarówka od podświetlania stanu paliwa a jezeli chodzi o blacharkę to na prawym tylnym nadkolu jest przyrysowana. Alfa przygotowana do rejestracji zostaje recykling i tablice ale ma juz polskie OC. Link do ogłoszenia http://allegro.pl/piekna-wloszka-alf...943990112.html
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P9281481.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	115.3 KB
ID:	39454

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    nie ten dział ,przenies do dzialu BAZAR prosze

  3. #3
    vincet
    Gość

    Domyślnie

    OK sorry

  4. #4
    smooder
    Gość

    Domyślnie

    Auto fajne, godne uwagi. Ja już drugi raz 156 nie kupię. Może to wina drogi, którą dojeżdżam do roboty, ale nie uśmiecha mi się robić zawieszenie 2 razy na rok. Dla entuzjastów marki myślę, że to dobry zakup od forumowicza. Nie chce nikogo zrażać, Alfa to na prawdę dobry wóz. Jak ktoś ma zajawkę na dobrą włoską furę to ten model będzie OK. Pozdrawiam i życzę owocnej transakcji.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory