Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale 156 - Alfa Romeo 156 zadebiutowała na rynku w 1997. Jest najbardziej udanym handlowo modelem Alfy z lat 90. 156 zdobyła wiele wyróżnień w tym najważniejsze - Car Of the Year 1998. Montowano w niej silniki Twin Spark, 2.5 V6 (Internation Engine of the Year 2000), 3.2 GTA, JTS, JTD i JTDm. Do dziś 156 jest najpopularniejszym modelem Alfy na polskich drogach.
    Użytkownik Embrion
    Auto
    Alfa 156 1.9 JTD 105 KM 1999r.
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    3 h 12 m

Domyślnie Dorobienie kluczyka z immobiliserem i centralnym zamkiem

Witam, panowie jestem tu nowy więc na początek proszę o wyrozumiałość, jeśli nieświadomie złamię jakieś zasady panujące w naszym świecie proszę mnie poinformować a na pewno się to nie powtórzy. Zakupiłem ostatnio Alfę na którą długo chorowałem czyli 156 i muszę zrobić w niej kilka rzeczy, na początek chciałem dorobić klucze bo te co mam są połamane i w sumie działa tylko jeden, ale Pan który się tym zajmuje wycenił taką usługę na 600 zł za sztukę. Macie może jakiś pomysł jak dorobić taki kluczyk aby immobiliser działał i centralny na pilot też. Obecnie centralny mi nie działa, nie wiem jaka jest tego przyczyna ale dodam że kluczyki są poklejone taśmą izolacyjną ;/ Jakieś pomysły??

Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Czas spędzony na forum
    87 d 8 h 5 m

Domyślnie

Masz kartę kodową?

Raczej jeśli masz do robienia dwa klucze, to polecam uniwersalne sterowniki centralnych zamków.
    Zwłaszcza że oryginalnie i tak nie był to scyzoryk (w 1999r)
    Alfa 156 JTS
    Delta TwinTurbo

baster
    Gość

Domyślnie

Też myślałem o wymianie kluczyka ale mi przeszło i dorobiłem zwykły bo ceny są zabójcze.
    Będę śledził wątek i jak ktoś wymyśli coś w granicach rozsądku to pewnie też się skuszę

Użytkownik Rowerzysta Avatar void
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Fiat Uno 45S
    Czas spędzony na forum
    5 d 1 h 20 m

Domyślnie

Czerwony kluczyk z jednym przyciskiem opisałem gdzieś w temacie o mojej Julce, więc zapraszam.

Generalnie potrzebujesz sprawny układ scalony i transponder i obie te rzeczy powinieneś mieć w swoich kluczykach. Jest prawdopodobne, że padł Ci mikroprzełącznik, więc wystarczy kupić podobny w sklepie elektronicznym, wymienić go na płytce i zamykanie powinno działać.
    Cuore sportivo.

Moja 156 2.4 JTD

baster
    Gość

Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Czas spędzony na forum
    87 d 8 h 5 m

Domyślnie

W linku powyżej 320zł za klucz bez pilota centralnego zamka.
    Zwykłe otwieranie grotem i odpalanie silnika.
    Alfa 156 JTS
    Delta TwinTurbo

Użytkownik Rowerzysta Avatar void
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Fiat Uno 45S
    Czas spędzony na forum
    5 d 1 h 20 m

Domyślnie

Obdzwoniłem swojego czasu pół Polski w poszukiwaniu kogoś, kto dorabia te kluczyki z surowych grotów. W kraju można dostać pustą obudowę (bez transpondera i elektroniki), z surowym grotem, za około 350 zł. Do tego bebechy trzeba przełożyć ze starego kluczyka i gra. Przekładkę, włącznie z transponderem, można zrobić w dwie minuty.
    Cuore sportivo.

Moja 156 2.4 JTD

Użytkownik Romeo Avatar Szczepan
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Czas spędzony na forum
    32 d 11 h N/A

Domyślnie

Cytat Napisał Alex128 Zobacz post
    Witam, panowie jestem tu nowy więc na początek proszę o wyrozumiałość, jeśli nieświadomie złamię jakieś zasady panujące w naszym świecie proszę mnie poinformować a na pewno się to nie powtórzy. Zakupiłem ostatnio Alfę na którą długo chorowałem czyli 156 i muszę zrobić w niej kilka rzeczy, na początek chciałem dorobić klucze bo te co mam są połamane i w sumie działa tylko jeden, ale Pan który się tym zajmuje wycenił taką usługę na 600 zł za sztukę. Macie może jakiś pomysł jak dorobić taki kluczyk aby immobiliser działał i centralny na pilot też. Obecnie centralny mi nie działa, nie wiem jaka jest tego przyczyna ale dodam że kluczyki są poklejone taśmą izolacyjną ;/ Jakieś pomysły??

Skąd jesteś?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez WUJ LEDI w dziale 166
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 17-05-2014, 15:00
  2. [145] Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez Maati w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 10:31
  3. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez pawel1284 w dziale GT
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 13:29
  4. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez Marcuss w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 00:22
  5. [166] Ile kosztuje dorobienie kluczyka do 166 w aso
    Utworzone przez smuz w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-12-2007, 23:56

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

dorobienie kluczyka z immobilizerem cena

gdzie dorobić kluczyk do samochodu z immobilizerem

dorobienie immobilizera cena

dorabianie kluczyka z immobilizerem

ile kosztuje dorobienie kluczyka z immobilizerem

dorobić kluczyk z immobilizerem do samochodu

koszt dorobienia immobilizera

ile kosztuje naprawa klucza do mercedesa

dorobienia klucza z immobilizerem

gdzie mozna w gdyni dorobic nowy klucz do samochodu

cena dorobienia kluczyka samochodowego

ile kosztuje klucza immobilajzerem

ile kosztuje klucz z immobilizerem

gdzie kupić kluczyk z mobilajzerem wrocław

ile kosztuje dorobienie kluczyki z immobilizerem

ile kosztuje dorobienie klucza z immobilizerem z pilotem

dorabianie pilta do samochodu szczecin

ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem

kluczyk z immobilizerem i pilotem dorabianie

naprawo kluczyka z immobilizerem ceny

dorobienie klucza z immobilizerem warszawa

ile kosztuje dorobienie kluczyka z immobilaizerem

gdzie dorobić klucz z immobilizeremile kosztuje dorobienie klucza samochodowego z pilotemdorabianie kluczyka do samochodu z immobilizerem cenaile kosztuje dorobienia kluczyka samochodowego z lmobilajzeremgdzie dorobic klucz z imobilajzeremile kosztuje dorobienie kluczyka z immobilajzeremkluczyk z immobilizerem cena dorobieniagdzie dorobić kluczyk z immobilizerem w lodzidorobienie klucza z immobilizerem opolskiekluczyk z immobilizerem i pilotemdorabianie mazda 33 koszt dorobienia kluczykow z immobilajzeremgdzie dorobić kluczyk do samochodukraków klucz z immobilizeremcennik immobilizergdzie mozna wymienic pilot do samochodu gdyniagdzie mogę dorobić kluczyk do samochodu z immobilizeremjak dorobic kluczyki do samochodu kluczyk do auta z immobilizerem gdzie dorobicgdzie mozna dorobic kluczyk z immobilizeremdorabianie kluczy samochodowych ile kosztujedorobienie kluczyka z immobilizerem warszawakluczyki samochodowe dorabianie cenaile kosztuje wymiana kluczyka z pilotem od autadorobienie klucza do auta cenaile kosztuje imobilaizerile kosztuje dorobienie kluczyka imobilajzeremile kosztuje dorobienie kluczyka do centralnegodorabianie kluczy do auta cenadorobienie kluczyka immobiliser cenaile kosztuje nowy kluczyk do samochodudorabianie klucza z immobilizeremdorobienie kluczyka z immobilizerem i pilotemdorabianie kluczyka do samochodu z imobilajzeremdorobie kluczyka do samochodu cenadorobienie kluczyka z imobilajzeremcena dorobienia kluczyka do samochodudorobienie klucza z immobilaizeremile kosztuje dorobienie klucza do samochoduklucz z immobilizerem i pilotem centralnego zamkadorabianie kluczy samochodowych ile kosztuje immobiliserile kosztuje dorobienie kluczyka do auta z pilotemgdzie dorobić kluczyk z immobilizerem wrocławgdzie można dorobić klucz do samochodu w szczeciniekoszt dorobinia klucza z immobilizeremile kosztuje doróbka kluczy do mercedesa czamek centralny a immobiliserile kosztuje naprawa kluczyka z immobilajzeremkluczyk z immobilizerem wraz z zamkamidorabianie kluczy samochodowych łódź cennikkoszt dorobienia klucza samochodowego z immobilizeremczas dorobienia kluczyka z immo koszt dorobienia kluczyka samochodowego z immobilajzeremdorabianie kluczy ile kosztujedorabianie kluczy z immobilizerem szczecinkoszt naprawy kluczyka z centralnymile kosztuje dorobienie klucza do mercedesadorobienie kluczyka do samochodu z centralnym zamkiemkoszt dorobienia klucza do imobilajzeradorabianie centralnego kluczykacennik wymiany immobilizeraile koszt kluczyka do cardorobienie kluczyka z pilotem i immobilajzeremdorabianie kluczyków samochodowych z immobilizerem kraków forumkoszt dorobienia kluczyka z immobilizerem bmw e36ile kosztuje zrobienie immobilizeradorabaianie kluczy z centralnym zamkiemczy mozna dorobic kluczyk z pilotem mercedesile kosztuje wyrobienie nowego kluczyka z immobilajzeremile kosztuje dorobienie kluczyka z immobilizerem 2013dorobienie kluczyka z połamanego z immobilizerem cenadorabianie klucza z immobilizerem wrocławimmobilizer a centralny zamek gdzie dorobić kluczyk z immobilizerem gdyniaklucze z immobilizerem szczecinkluczyk immobilizer dorabianie centralny zamekdorabianie kluczy z immobilizerem krakówdorabianie kluczy z centralnego zamka racibórzile kosztuje kluczyk do mercedesa

Zakładki

Uprawnienia