kamien007
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 10, 2009
- Postów
- 688
- Lokalizacja
- Łęczna
- Auto
- Alfa Romeo 156 3.2 Q2 rok 02 Azzurro Nuvola
mam pecha do alf chyba jak nie urok to sraczka.
dziś nie mogłem odpalić alfy ze względu ze się zaświeciła kontrolka CODE kluczyk ,po przekręceniu z 10 razy w końcu zgasła kontrolka i normalnie odpaliła powtarza mi sie to co rusz
ta pastylka siedzi w kluczyku bo myślałem ze wypadła i nie mogło jej z czytać.
słyszałem o usunięciu IMMO ale koszt kosmiczny 600zł
jakieś porady po proszę.
dziś nie mogłem odpalić alfy ze względu ze się zaświeciła kontrolka CODE kluczyk ,po przekręceniu z 10 razy w końcu zgasła kontrolka i normalnie odpaliła powtarza mi sie to co rusz
ta pastylka siedzi w kluczyku bo myślałem ze wypadła i nie mogło jej z czytać.
słyszałem o usunięciu IMMO ale koszt kosmiczny 600zł
jakieś porady po proszę.