Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dzisiejszego wieczoru po raz pierwszy zobaczyłem 156 GTA

  1. #1
    Piotr
    Gość

    Domyślnie Dzisiejszego wieczoru po raz pierwszy zobaczyłem 156 GTA

    wyjechaliśmy z kolegą Astrą GSI na miasto aby sprawdzic efekty kolejnych modyfikacji. Samochód zmienił się nie do poznania, ale nie będę tutaj o tym pisał. Jedziemy sobie spokojnie jedną z ulic, w pewnym momencie na parkingu dostrzegłem jakiś czerwony samochód i dwie osoby obok. W pierwszej chwili patrząc na felgi myślałem, że GTV 3.2 V6, po chwili okazało się, że to jednak 156GTA. Jako, że kolega nie zauważył to mówię: "GTA na parkingu", a kolega: "gdzie ? jedziemy może będzie się chciał ścigac"

    Zajechaliśmy na parking i rzeczywiście stoi, piękna czerwona Alfa Romeo 156GTA, a obok właściciel wraz z ochroniarzem. Mimo usilnych prób ze strony kolegi nie udało się namówic właściciela Alfy na wyścig (a szkoda bo GSI było w formie). Zobaczyłbym przynajmniej GTA w akcji, a sam właściciel miałby napewno dobre porównanie osiągów. Jeśli Alfa odjechałaby na 2-3 długości to dla mnie rewelka :wink:
    Osiągów niestety nie sprawdziliśmy, ale przynajmniej mogliśmy z kolegą wsiąśc do środka i usłyszec (szkoda, że tylko na postoju) pracujące 3.2 V6. Przy okazji dowiedziałem się, że wraz z właścicielem Alfy studiujemy na jednej uczelni.

    Na koniec jeszcze zaprosiłem właściciela do odwiedzenia naszego forum i tak zakończyłem dzisiejszy dzień :wink:
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 01-11-2010 o 14:40

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    ooojj chyba astrą jak nie ma turbo niemielibyscie co tam szukac przy tej GTA :mrgreen:

    te dlugie biegi 3,2 V6 zrobiłyby swoje co nie zmienia faktu ze fajną mieliscie przygode

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar wasyl
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 2002
    Postów
    490

    Domyślnie

    Bardzo mily dzien

    http://www.youtube.com/watch?v=wRR-eT6KlVw

    Moja ma takie osiagi, w czerwcu beda inne mam nadzieje Ciezko mi bylo operowac wszystkim, ale i tak niezle!!

    GTA bardzo zwraca uwage, zdazylem sie juz do tego milego faktu przyzwyczaic

    http://www.youtube.com/watch?v=BVDI_...eature=related 100-200 , mniej wiecej
    Ostatnio edytowane przez wasyl ; 05-05-2011 o 21:06
    155 V6 była
    155 TS była
    156 V6 była
    156 GTA była
    155 TS była
    x3 japonce były
    156 V6 była
    x1 japoniec jest. Zycie.

Podobne wątki

  1. Pierwszy raz w tym miejscu
    Utworzone przez CrossSound91 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-02-2016, 19:08
  2. Alfa po raz pierwszy :)
    Utworzone przez nikolaus87 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-04-2014, 17:21
  3. witam po raz pierwszy
    Utworzone przez ar1906 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-06-2010, 11:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory