Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Temat: Jakiej tarcze hamulcowe do 156?

  1. #11
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    nie kupuj podstawowych klocków ferodo bo spadła drastycznie jakość - nadal sa skuteczne ale po nagrzaniu piszczą jakby ktos grał na skrzypcach
    Nie mam doświadczenia jak wcześniej było z jakością klocków ferodo, ale teraz takie mam i potwierdzam fakt, że piszczą jak się rozgrzeją. Nie jest to dźwięk hamującego pociągu, ale je słychać. Tarcze mam Brembo.

  2. #12
    driffterka
    Gość

    Domyślnie

    ja powaznie mysle o czyms narzynanym i nawiercanym wiem ze tarox robi cos co pasuje bez koniecznosci wymiany zaciskow itp. nie wiem jeszcze slyszalam tez duzo dobrych rzeczy o d2. www.d2racingsport-europe.com. moje oryginalne tarcze sa zajechane po 110.000km jezdze alfa od miesiaca ale hamulce to podstawa.aha dodam ze moja alfina nie byla uzytkowana w polsce i nadal nie jest jest w swojej ojczyznie wloszech .wiec co myslicie tarox czy d2?

  3. #13
    Digit
    Gość

    Domyślnie

    Płeć piękna z zapotrzebowaniem na nawiercane tarcze. :shock:
    Respect!

  4. #14
    gregorian99
    Gość

    Domyślnie

    Witam!!!


    Myślałem zeby zakupić takie oto tarcze:http://www.mikoda.pl/public/sklep.php?Content=det&id=52
    ponoć dobre. Nie znalazłem słów krytyki. Może poeksperymementuje :?: Tarcze plus nawiercanie fabryczne rzecz jasna!!!! Cena jest atrakcyjna, ale zobaczę jak z jakością? ;//

    Pozdrawiam!!!!!

  5. #15
    adasco
    Gość

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar Piotrekk
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 155 Formula ,AR 166 3.0 v6, 3.2, AR GTV 3.0 v6, AR 156 2.0 T.S., AR 159 3.2 V6, AR GTV 2.0 V6 TB
    Postów
    87

    Domyślnie

    Polecam ATE Power Disc, mam takie w swojej alfie i powiem że w zupełności wystarczą pozdrawiam

  7. #17
    Korczu
    Gość

    Domyślnie Tarcze przod

    mam pytanko jaka grubosc maja nowe tarcze hamulcowe przod do 156 stki?czy prawda jest ze 22mm??

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    tak do Twojej alfy (lub innych 156 2.0 lub 2.5 do 2001 roku) nowe tarcze powinny miec 22 mm (a min. grubość to 20.2 mm)

  9. #19
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    a czemu minimalna grubosc wynosi 20,2 mm czy jak beda mialy 18mm to jest juz duzy problem??

  10. #20
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    pytalem o to 18 mm z takim bardzo duzym dystansem i prowokacją...juz wyjasniam... !!

    w srode zmieniam na nowe tarcze ale musze sie przyznac ze problem bardzo zbagatelizowalem, mianowicie moje obecne tarcze maja zaledwie 7mm :x wstyd mi sie przyznac ale przy okazji sprawdzenia zawiechy wyszlo to najaw :? czyli na dobra sprawe przez ponad rok jezdzilem od kupna autka na takich tarczach.zaden mechanik wczesniej nie zwrocil na to uwagi a i mnie nie przyszlo to do glowy,moje pierwsze wlasne auto wiec bylem zauroczony i kto by tam myslal o tarczach.... cale szczesie jakos dojezdzilem do dnia dzisiejszego.ufff...

Podobne wątki

  1. Tarcze hamulcowe tył
    Utworzone przez Ozzzi w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-08-2012, 13:19
  2. [146] Doradzić! Jakiej firmy klocki i tarcze?
    Utworzone przez Maryjane w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-04-2012, 10:15
  3. [146] Tarcze hamulcowe tył
    Utworzone przez macminik w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-11-2010, 23:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory