Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Temat: Jakiej tarcze hamulcowe do 156?

  1. #1
    gregorian99
    Gość

    Domyślnie Jakiej tarcze hamulcowe do 156?

    Witam i o tarcze pytam! Żarty na bok!!! Drodzy koledzy i koleżanki, jakie tarcze hamulcowe(mam na myśli producenta) do przodu do pieknej 156?
    Pozdrawiam serdecznie!!!
    Miłego dnia!!!

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    1. do pięknej to nie wiem
    2. to zależy jak i gdzie jezdzisz.

    ale generalnie gładkie tarcze brembo czy ate powinny być ok

  3. #3
    Thomas
    Gość

    Domyślnie

    Hm jak na razie tarcze firmy BREMBO są niezłe ( jak dla mnie ) ale kosztują kosmiczne pieniądze .

  4. #4
    Rafał156
    Gość

    Domyślnie

    Witam!
    Niedługo też będę wymieniał, zastanawiam się nad polskimi tarczami Mikoda, rowkowane + nawiercane 131 PLN/szt. Jeśli macie jakieś o nich informacje piszcie.

  5. #5
    kaiowas
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał156
    Witam!
    Niedługo też będę wymieniał, zastanawiam się nad polskimi tarczami Mikoda, rowkowane + nawiercane 131 PLN/szt. Jeśli macie jakieś o nich informacje piszcie.
    Mikoda -mam z tyłu w moim drugim autku i nie narzekam.
    131 to spoko cena ,ja bym je brał -w razie czego zawsze mozna reklamowac,

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    ja teraz takie testuje, założyłem je jakies 2000 km temu, na razie raz byłem na torze, złego słowa nie moge powiedzieć. Może tylko tyle ze w połączeniu z ds performance popiskują (ale mnie to nie przeszkadza). Tak wyglądały jak były nowe, a tak juz na samochodzie

  7. #7
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Ja celowałbym w ATE PowerDisc, w sumie to żadna tarcza wyczynowa ale do jazdy po mieście napewno wystarczy. Cenowo wychodzi pewnie podobnie co te nacinane Mikody. Kolega kiedyś kupował do Astry GSI zestaw ATE PowerDisc + EBC Green Stuff i za wszysko zapłacił 500zł. Także cena nie jest aż tak wysoka, z tego co pamiętam same tarcze to wydatek około 340zł za komplet.
    Słyszałem takie opinie że hamuje głównie klocek nie tarcza i trudno się z tym niezgodzic. Dla zwykłego użytkwonika wystarczy pełna tarcza, ale jeśli ktoś od czasu do czasu lubi pojeździc np. po torze to warto dołożyc kilka złoty i kupic jakieś nacinane bądź nawiercane tarcze
    Ja jeździłem po torze na pełnych tarczach EBC i czarnych klockach EBC, z hamowania byłem naprawdę zadowolony. Tarcze sie tylko nagrzewały, ale to normalne w takich warunkach.

  8. #8
    Fury
    Gość

    Domyślnie

    Ja Do mojej mam już upatrzone jak klocki sie skończą to zakładam EBC TURBO GROOVE. Mało kto ma w ofercie fajne Tarcze w rozsadnej cenie do GTA
    Ziemmerman(chbya tak to sie pisze) i Brembo do zwykłych 156 sa W bardzo przystepnych cenach a tarcze srawdzone w innych moich autkach i sprawowały sie jak najbardziej OK i oczywiscie nie mozna zapominac o Seryjnych chyba najpewniejsze i sprawdzone przez najwieksza liczbe uzytkownikow .

  9. #9
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    ja w tamtym roku po zajefajnej okazji z alegro zakupiłem tarcze naccinane Brembo jak dobrze pamiętam z wysyłką wyniosło mie 200zł....many tanio sprzedał bo zamawiał tarcze na tył a przyszły mu na przód... co do skuteczności w połonczeniu z klockami Jurida jest całkiem wporządku...

  10. #10
    gregorian99
    Gość

    Domyślnie

    Wielkie dzięki koledzy sypatyczni!!!!
    Niech moc Alfisti będzie z Wami!!!!!

Podobne wątki

  1. Tarcze hamulcowe tył
    Utworzone przez Ozzzi w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-08-2012, 13:19
  2. [146] Doradzić! Jakiej firmy klocki i tarcze?
    Utworzone przez Maryjane w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-04-2012, 10:15
  3. [146] Tarcze hamulcowe tył
    Utworzone przez macminik w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-11-2010, 23:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory