sonda lambda

  • Autor wątku Autor wątku kaptur80
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

kaptur80

Guest
witam! ile jest sond lambda w 156 1.6 98r. ?
 
w tamtym roku potrafiłem zejsc moja GTV'ka 2.0 ts do 10l w miescie w zimie wiadomo wiecej mi pali bo mam otwarty termostat ciagle (wada) , ale teraz jest cieplej i kurde dalej pali blisko 20l nie wiem co to moze byc kurde ;/ komp mi pokazuje wydluzone podawanie dawki paliwa ;/ czy dodaje kazu czy puszczam wartosci sa dwukrotnie wieksze;/
moze ktos cos doradzic?


 
Amortyzatory
Powrót
Góra