Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: czy przepływka ( wkład ) od vectry 1.9CDTI będzie pasować do 1,9JTD115km

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Milicz
    Auto
    jest 156 1,9 power by Cinek 177KM ----> GT power by Cinek 188KM / 380Nm ;-)
    Postów
    1,262

    Domyślnie czy przepływka ( wkład ) od vectry 1.9CDTI będzie pasować do 1,9JTD115km

    Witam, jak w temacie, przywieźli niedawno vectrę z 2004 roku z silnikiem 1,9 CDTI ( fiatowska maszynownia ) i zastanawiam się czy wkład z przepławki od tego silnika nie pasował by do mojej 156 1,9 jtd 115km z 2001 roku. Jakie powinno być oznaczenie na wkładzie żeby wszystko było ok

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Słyszałem też, że od Malucha ładnie pasuje... Ja pierd**e... POLSKA


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar FacesOfDeath
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    podlaskie
    Auto
    AR 156 1.6 T.SPARK 1998 r
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szczepan Zobacz post
    Słyszałem też, że od Malucha ładnie pasuje... Ja pierd**e... POLSKA
    ja nie widze w tym nic smiesznego. wiele przepływek jest takich samych do róznych aut a roznia sie tylko obudowa i wtyczka. zebym wiedzial jaka idzie do mego auta tez bym takową poszukał. bo mozna miec nową oryginalna a wiele mniejsze pieniadze

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Później ludzie dziwią się, że coś nie działa tak jak trzeba... że auto jest zamulone... że kopci, że to, że tamto... że się psuje... zacznijcie wkładać rzeczy, które są dedykowane do danego modelu a dopiero mówcie, że coś jest nie halo. nie dziwię się, że macie takie cyrki z autami skoro macie "składaki" tylko po to, żeby zaoszczędzić 50 zł. Jak to mówią: chytry dwa razy traci. Jeżeli ktoś zdecydował się na zakup alfy to niech płaci za części do Alfy a nie do Opla. Nie dziwię, się, że rynek samochodów używanych w tym kraju wygląda właśnie tak skoro niektórzy pakują do aut części, które akurat mają pod ręką. Moim zdaniem sytuacja z tą przepływką jest żenująca. Nie chciałbym kupić takiego auta.

    Pozdrawiam


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar FacesOfDeath
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    podlaskie
    Auto
    AR 156 1.6 T.SPARK 1998 r
    Postów
    411

    Domyślnie

    dedykowane do danego modelu. a czym sie rozni wkladka z takim samym nr z 2 roznych aut poza obudową?? bo ty w tej chwili placisz drozej bo to jest do alfy ;>

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szczepan Zobacz post
    Później ludzie dziwią się, że coś nie działa tak jak trzeba... że auto jest zamulone... że kopci, że to, że tamto... że się psuje... zacznijcie wkładać rzeczy, które są dedykowane do danego modelu a dopiero mówcie, że coś jest nie halo. nie dziwię się, że macie takie cyrki z autami skoro macie "składaki" tylko po to, żeby zaoszczędzić 50 zł. Jak to mówią: chytry dwa razy traci. Jeżeli ktoś zdecydował się na zakup alfy to niech płaci za części do Alfy a nie do Opla. Nie dziwię, się, że rynek samochodów używanych w tym kraju wygląda właśnie tak skoro niektórzy pakują do aut części, które akurat mają pod ręką. Moim zdaniem sytuacja z tą przepływką jest żenująca. Nie chciałbym kupić takiego auta.

    Pozdrawiam
    Ale w Oplu jest silnik Fiata wiec może banglają graty. Wiochą by bylo zaladanie gratów od innego silnika
    Ostatnio edytowane przez xakner ; 12-06-2012 o 13:06

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MarkusC20Xe
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Piaseczno
    Auto
    156 04' 2.4jtd SW .164 3.0v6 24v super 97r
    Postów
    53

    Domyślnie

    Podobno silniczek wycieraczki tylnej szyby pasuje od Seicento do 156 sw, mam nie wymieniać albo przepłacać tylko dla znaczka? Ale z przepływką to nic nie wiadomo,w dislach vaga wiekszośc silników 1.9 to te same bloki, często głowice, skrzynie ale częsci jednak nie pasują.

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie

    tak sie składa kolego szczepan ze producenci nabijają takich jak ty w butelkę i żarują na nieświadomości i braku wiedzy. Producent patrzy żeby coś co raz zrobi wykorzystać na większa skalę. W tym przypadku - przepłwyki nie sa odosobnionym przypadkiem. W tej sytuacji taki jak Ty idzie i kupuje przeływomierz po obudowie i daje 700 zł bo do alfy. Gościu z opla który ma identyczny silnik jak ty idzie i kupuje po nr obudowiy za 400zł. A wy obaj w tej obudowie macie te same wkładki o tych samych parametrach. Ogólnie super jestesmy pod wrażeniem zasobności Twego portfela ale nie kazdy ma tyle kasy żeby przepłacać praktycznie 50 % ceny.

    Druga sprawa kolega nie pytał czy to jest żenujące czy nie ( problemy z czytaniem ze zrozumieniem - to jest żenujące) tylko co będzie pasowało i Twoja odp nic nie wniosła do tematu.

    Poczytaj zaintersuj się a później pisz głupoty

    http://www.forum.alfaholicy.org/166/...y_wkladek.html

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarkusC20Xe Zobacz post
    Podobno silniczek wycieraczki tylnej szyby pasuje od Seicento do 156 sw, mam nie wymieniać albo przepłacać tylko dla znaczka? Ale z przepływką to nic nie wiadomo,w dislach vaga wiekszośc silników 1.9 to te same bloki, często głowice, skrzynie ale częsci jednak nie pasują.
    Serio? Jak tak to lece kupować od seja

  10. #10
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie

    W 166 silniczek spryskiwaczy przedniej szyby jest identyczny jak w seicento. Ale nie pójde do aso zapłacić 250 zł bo wydać 48 zł w sklepie Fiata jest żenujące......

Podobne wątki

  1. Czy to sprzęgło będzie pasować?
    Utworzone przez syfon w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-10-2013, 05:14
  2. czy przepływka z 146 będzie pasować do 156 ?
    Utworzone przez Pjona156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 08:49
  3. [155] Servo z 156 do 155 czy będzie pasować ?
    Utworzone przez Michcza w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 10:04
  4. Czy ta przetwornica będzie pasować do Gt?
    Utworzone przez matusca w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-06-2011, 23:06
  5. [166] mp3 będzie pasować do alfki 166?
    Utworzone przez Marcin166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-09-2008, 19:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory